Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Sprzątanie po remoncie Warszawa
ID linku 2696
Tytuł Sprzątanie po remoncie Warszawa
Url http://www.homeandkids.pl
Opis Jesteśmy firmą świadczącą usługi sprzątająco-opiekuńcze na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Oferujemy sprzątanie mieszkań, domów i biur oraz kompleksowe sprzątanie po remoncie i inne indywidualne zlecenia, jak na przykład zakupy. Wszystkie usługi świadczymy zarówno jednorazowo, jak i regularnie. Cena za usługę obejmuje także dojazd do klienta na terenie centrum Warszawy, Mokotowa i linii metra. W innych miejscach cena może ulec zmianie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzątanie po remoncie Warszawa   sprzątanie po remontach Warszawa   opieka nad dzieckiem Warszawa
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Darek
Email wyślij email do Darek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. EXITUS krematorium warszawa
  Firma pogrzebowa Exitus ma swoje oddziały nie jedynie w Warszawie, ale także w miejscowościach pobliskich takich jak Otwock, Józefów bądź Mińsk Mazowiecki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przeprowadza wszechstronnie i dokładnie szeroki zakres usług pogrzebowych. Wspiera w załatwianiu formalności w szpitalach, urzędach i na cmentarzu. Zapewnia kwiaty oraz wieńce w wybrane przez Państwa miejsce. Zajmuje się planowaniem wszelkich części ceremonii pogrzebowej. Wszelkie z zadań realizuje z zachowaniem szacunku dla zmarłych i najwyższą starannością. By dowiedzieć się szczegółów propozycji domu pogrzebowego, zajrzyj na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Czyszczenie wymienników ciepła
  Firma Ewerest posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie czyszczenia hydrodynamicznego. Oferuje ponadto produkcję przewodów hydraulicznych, wynajem podnośników, jak też i zajmuje się dystrybucją urządzeń Karcehr oraz agregatów wysokociśnieniowych Den Jet. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny świadczonych usług, jak również na szybkie terminy wykonania wszystkich powierzonych przedsiębiorstwu zadań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. FHU INSTBO instalacje grzewcze i sanitarne
  Kompleksowe wykonawstwo instalacji grzewczych i sanitarnych
ogrzewania podłogowe
centralne ogrzewanie
instalacje wodociągowe
instalacje gazowe
instalacje kanalizacyjne
Sprzedaż montaż armatury instalacji i urządzeń grzewczych
Vaillant Beretta Giacomini Kermi Enix
Rok założenia firmy - 1989
Świadczymy nasze usługi na terenie Małopolski Wieliczka Kraków i okolice
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Gcg - koperty i opakowania
  Firma Gcg działająca od 2006 roku, zajmuje się wytworem opakowań. Są to przede wszystkim, różnego rodzaju koperty. Począwszy od kopert kartonowych, skończywszy na kopertach bezpiecznych. W asortymencie firmy znajdują się też takie, które posiadają specjalną wewnętrzną warstwę z folii bąbelkowej – tzw. koperty bąbelkowe. Dla pewności, że przesyłka zostanie dostarczona w nienaruszonym stanie, firma oferuje koperty kurierskie oraz bezpieczne. W celu zabezpieczeń przed warunkami atmosferycznymi, szczególnie deszczem, oferowane są również koperty foliowe samoprzylepne. Oprócz kopert, w ofercie odnaleźć można specjalne opakowania na żywność, opakowania z nadrukiem reklamowym, czy papier samoprzylepny. Wszystkie opakowania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, tak by w zupełności spełniały oczekiwania klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. NANOTEC ENDO Korona pełnoceramiczna
  System Nanotec Endo wytwarzany przez firmę CHEMA-ELEKTROMET Rzeszów to innowacyjne urządzenie służące do irygacji kanałów korzeniowych. Powstał w oparciu o ogromne doświadczenia lekarza endodonty, który na co dzień spotykał się ze użytkowanym dotychczas standardowym sposobem płukania kanałów i był w pełni świadom jej wad i niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą użytkowany do tego, toksyczny podchloryn sodu. Nanotec jest zespoleniem elementu odpowiedzialnego za podawanie cieczy z częścią powodującą odsysanie płynu. Urządzenie to daje komfort leczenia, wygodę stosowania, a przede wszystkim uniemożliwia przedostanie się trującego płynu do jamy ustnej klienta, jako że zapobiega jego przedostawaniu się poza wierzchołek kanału. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi urządzenia, które już pozyskało powodzenie w branży stomatologicznej. Więcej o nas na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0