|
Inne wpisy w Firmy wg branży > Odzież |
1. |
Usati - importer odzieży użwanej z Włoch
|
|
Usati.pl - importer odzieży używanej z Włoch. Firma zajmuje się bezpośrednim importem włoskiej odzieży używanej. Dostarczamy dla klientów hurtowe ilości sortowanej i niesortowanej odzieży używanej z Włoch. Jako bezpośredni importer odzieży używanej oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i wysoką jakość towaru. Włoska odzież używana charakteryzuje się bardzo dobrą jakością oraz ceną.
|
2. |
Milita Nikonorov suknie ślubne
|
|
Milita Nikonorov, projektantka słynąca z produkcji ekskluzywnych suknie ślubnych, wieczorowych i koktajlowych. Jej prace charakteryzują się doskonałą jakością użytych materiałów. Włoskie jedwabie, nowoczesne tkaniny i dzianiny. Milita Nikonorov posiada swój własny kobiecy, unikalny styl, który doceniają klientki o wyszukanym smaku.
|
3. |
Kolekcje eButik
|
|
W sklepie Butik znajdziesz najnowsze kolekcje ubrań inspirowane modą z wybiegów najbardziej cenionych projektantów oraz trendów prosto z ulic Nowego Jorku czy Londynu. Z nami skomponujesz swój niepowtarzalny look do szkoły, na siłownię czy na imprezę. Wybierz swoja ulubioną kolekcję lub eksperymentuj łącząc style.
|
4. |
Skarpetki dziecięce
|
|
Sklep internetowy posiadający w swojej ofercie wysokiej jakości różnego typu skarpety. Poczynając od skarpet męskich, a kończąc na skarpetach zdrowotnych i narciarskich. Cały asortyment w niezwykle niskiej cenie. Upusty i podarunki dla stałych klientów. Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oferujemy wysokiej jakości oraz w bardzo niskiej cenie skarpety poczynając od skarpet narciarskich, a kończąc na skarpetach sportowych. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
|
5. |
Producent odzieży dziecięcej
|
|
Firma "BEJMERT" zajmuje się produkcją odzieży dziecięcej i istnieje na rynku od 1982 r. Jest to mała, ale prężnie rozwijająca się rodzinna firma.
Zajmujemy się produkcją odzieży dla niemowląt, której podstawowym surowcem jest bawełna. Wszystkie produkty firmy zastały poddane badaniom technologicznym, które wykazały że spełniamy unijne normy, czego dowodzi zdobyty certyfikat "BEZPIECZNY DLA DZIECKA". Produkcję opieramy tylko na bazie najlepszych polskich surowców, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.
Dbamy o najwyższą jakość produktów, uwzględniając wszelkie sugestie naszych klientów. Posiadamy nowoczesne wzornictwo i styl, ubierając niemowlęta "od stóp do głów". Do każdego ubranka oferujemy różne dodatki. Naszymi odbiorcami są klienci z Unii Europejskiej i z poza niej.
Do każdego ubranka można indywidualnie dobrać czapeczki, buciki, kapciuszki i przepaski
|
|
|