Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
kancelaria Poznań
ID linku 2703
Tytuł kancelaria Poznań
Url http://adwokat-swoboda.pl/
Opis Zasadniczą kwestią w działalności Kancelarii jest zapewnienie Naszym Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym. Dbamy o to, by usługi świadczone były z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalnych i etycznych związanych z wykonywaniem zawodu adwokata. Dla skutecznego reprezentowania interesów Klienta gwarantujemy indywidualne i rzetelne podejście do każdej z prowadzonych spraw.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Poznań   kancelaria adwokacka Poznań   kancelaria Poznań
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Radek
Email wyślij email do Radek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Energia odnawialna
  Serwis Ochrona środowiska prowadzi Poseł do Parlamentu Europejskiego, Pani Jolanta Hibner. Na stronie poruszane są najbardziej aktualne kwestie związane z ochroną środowiska. Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów związanych z energią odnawialną, paliwami alternatywnymi czy recyklingiem. Uzyskasz istotne informacje na temat źródeł pozyskiwania energii odnawialnej , gospodarowania odpadami i wiele innych interesujących faktów o środowisku.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Adw. Grzegorz Magdziarz / sprawy karne
  Prawo we wszystkich jego przejawach jest pasją adwokata Grzegorza Magdziarza, dlatego od ukończenia studiów praktykuje w zawodach prawniczych. Był asesorem sądowym, sędzią, a współcześnie swoim doświadczeniem wspomaga kontrahentów jako adwokat. Prowadzi Kancelarię Adwokacką w Warszawie. Specjalizuje się w prawie karnym i prawie wykroczeń. Prowadzi sprawy dotyczące wykroczeń gospodarczych oraz tzw. przestępstw "białych kołnierzyków". Nie obce są mu także sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i administracyjnego. Pomaga klientom nie tylko kompleksowo ich reprezentując, ale także doradza i wydaje opinie na konkretnym etapie prowadzonego postępowania. Przygotowuje opinie, reprezentuje w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem, w tym w postępowaniu wykonawczym. Więcej wiadomości dotyczących kancelarii i jej usług znaleźć można na stronie internetowej:
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Skuteczna windykacja - Merces Odszkodowania
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się windykacją należności osób poszkodowanych. Jeśli spotkał Cie podobny problem to z pewnością Ci pomożemy. Pomogliśmy wielu osobom w sprawach odszkodowań powypadkowych, komunikacyjnych, z OC sprawcy i windykacji. Na naszej stronie znajdują się szczegółowe informacje, wejdź i sprawdź!
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. MERITUM
  W propozycji Kancelarii Radcy Prawnego Meritum znajdą Państwo pełen zakres usług. Gwarantujemy doradztwo i kompleksową obsługę prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Pozasądowo rozwiązujemy spory, przygotowujemy sprawy do etapu sądowego. Sporządzamy opinie oraz analizy prawne. Udzielamy konsultacji oraz szkoleń wg indywidualnego programu. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w Kancelarii, po wcześniejszym ustaleniu wizyty. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. A Location To Compose Points.
  You can find aged canisters, nuts, bolts and various other scrap metal pieces and sell them for cash.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0