Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
kancelaria Poznań
ID linku 2703
Tytuł kancelaria Poznań
Url http://adwokat-swoboda.pl/
Opis Zasadniczą kwestią w działalności Kancelarii jest zapewnienie Naszym Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym. Dbamy o to, by usługi świadczone były z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalnych i etycznych związanych z wykonywaniem zawodu adwokata. Dla skutecznego reprezentowania interesów Klienta gwarantujemy indywidualne i rzetelne podejście do każdej z prowadzonych spraw.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Poznań   kancelaria adwokacka Poznań   kancelaria Poznań
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Radek
Email wyślij email do Radek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Adw. Grzegorz Magdziarz / sprawy karne
  Prawo we wszystkich jego przejawach jest pasją adwokata Grzegorza Magdziarza, dlatego od ukończenia studiów praktykuje w zawodach prawniczych. Był asesorem sądowym, sędzią, a współcześnie swoim doświadczeniem wspomaga kontrahentów jako adwokat. Prowadzi Kancelarię Adwokacką w Warszawie. Specjalizuje się w prawie karnym i prawie wykroczeń. Prowadzi sprawy dotyczące wykroczeń gospodarczych oraz tzw. przestępstw "białych kołnierzyków". Nie obce są mu także sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i administracyjnego. Pomaga klientom nie tylko kompleksowo ich reprezentując, ale także doradza i wydaje opinie na konkretnym etapie prowadzonego postępowania. Przygotowuje opinie, reprezentuje w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem, w tym w postępowaniu wykonawczym. Więcej wiadomości dotyczących kancelarii i jej usług znaleźć można na stronie internetowej:
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. prawoponaszejstronie.pl
  Prowadzimy blog, za pomocą którego każdemu staramy się przekazać cenne i jednocześnie ciekawe informacje związane z prawem. Osoby piszące dla nas z prawem mają styczność na co dzień, dzięki czemu każdy może być pewny iż pochodzą one ze sprawdzonego źródła. U nas można poczytać na przykład o sprawach związanych z OC, prawem pracy, czy też spadkowych.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Błażej Winkler
  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego WINKLER, jakiej siedziba znajduje się w Poznaniu. Świadczymy usługi z zakresu rozmaitych dziedzin prawa jak np.: prawa bankowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa lokalowego bądź prawa nieruchomości. Prócz tego reprezentujemy naszych Klientów na Sali sądowej oraz poza nią, udzielamy porad prawnych oraz przeprowadzamy skuteczną windykację należności. Zaciekawionych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pełny zakres usług naszej Kancelarii umieszczony jest na witrynie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Kancelaria Adwokacka Supera
  Kancelaria adwokacka Supera dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje profesjonalną pomoc prawną z zakresu: doradztwo, reprezentacja przed sądem, prowadzenie spraw dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Adwokat Małgorzata Supera specjalizuje się w sprawach o : rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską.
Adwokat Małgorzata Supera jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z 1980 r.
Do 1993 roku wykonywała zawód sędziego, orzekając w sprawach cywilnych i rodzinnych w tym w sprawach nieletnich i rozwodowych. Pełniła również funkcję sędziego przewodniczącego wydziału.
W 1993 r. wpisana została na listę radców prawnych oraz przyjęta do Izby Adwokackiej. Jako radca prawny doradzała jednemu z większych banków w Polsce w zakresie private-banking. Uczestniczyła przy realizacji jednej z ważniejszych fuzji banków.
Od 1997 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Warszawie.
Adwokat M. Supera posiada wiele ciekawych publikacji na własnej stronie www.rozwody.pl oraz w mediach:
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,74817,9028722,Oswoic_umowy_lojalnosciowe.html
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. www.radca-szczecin.pl
  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puchała & Partnerzy współpracuje z polskimi oraz zagranicznymi firmami. Jej siedziba mieści się w Szczecinie a działalność w branży sięga 2008 roku. Kancelaria specjalizuje się w biznesowej opiece prawnej, reprezentowaniu Klienta w sporach sądowych, wsparciu przedsiębiorców działających w obszarze nowych technologii, audycie prawnym, prawie autorskim i prawie spółek jak i odszkodowaniach i sporach z placówkami medycznymi czy postępowaniu upadłościowym. Proponuje stałą albo jednorazową współpracę w języku polskim i angielskim. Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0