Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
FIREWALL Usuwanie gniazd szerszeni warszawa
ID linku 27053
Tytuł FIREWALL Usuwanie gniazd szerszeni warszawa
Url http://www.multiserwis.info
Opis Przedsiębiorstwo Multiserwis znajduje się w Wyszkowie. Oferujemy usługi z zakresu pielęgnacji terenów zieleni i budownictwa. Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów, odśnieżaniem, sprzątaniem biur i powierzchni przemysłowych, usuwaniem graffiti, myciem garaży, malowaniem, tynkowaniem, malowaniem klatek, układaniem kostki. Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami oraz administratorami wspólnot mieszkaniowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której zamieściliśmy więcej informacji i pełną propozycję.
Kategoria Dom > Ogrody
Słowa kluczowe Usługi ogrodnicze warszawa   Usługi ogrodnicze łomianki   Usługi ogrodnicze Legionowo   Usługi ogrodnicze Wawer   Zakładanie i projektowanie ogrodów warszawa   Serwis techniczny dla wspólnot mieszkaniowych warszawa   usługi serwisowe dla wspólnot mieszkaniowych warsz
Data Nov 17, 2015
Imię kontaktowe 22 545 35 45
Email wyślij email do 22 545 35 45
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Ogrody
1. MSWRZOS - Profesonalna obsługa zieleni
  wycinka drzew, pielęgnacja drzew, usuwanie skutków wichur, przygotowanie terenów pod zabudowę, karczowanie, sadzenie drzew, pielęgnacja terenów zielonych, wykaszanie, przycinanie żywopłotów, odśnieżanie, usuwanie gniazd owadów, usługi rębakiem, frezowanie pni, drewno kominkowe i opałowe, zrębki opałowe.
Kategoria:   Dom > Ogrody


2. KALNAS trawa Grass
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Centralę Nasienną "KALNAS" Sp. z o.o. Siedziba nasza znajduje się w Kaliszu, a oddział w Działoszynie. Zajmujemy się produkcją szerokiej gamy nasion. Oferujemy: trawy (kostrzewa, rajgras, tymotka, kupkówka), zboża jare i ozime, ziemniaki sadzeniaki, rośliny strączkowe i drobnonasienne, buraki pastewne, rzepak. Posiadamy własny transport, dlatego zamówiony towar przewozimy w wyznaczone przez Państwa miejsce. Więcej wiadomości i pełna propozycja mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. CERTUS ogrody nowoczesne
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo CERTUS Technologie Budowlane Sp. z o.o. Firma powstała w Warszawie i od początku aktywności zajmujemy się produkcją elementów ogrodowych. Oferujemy: kostki przepłukiwane, przemysłowe, antyczne, klasyczne, płyty szlachetne, elementy dekoracyjne oraz fragmenty ścienne. Zajmujemy się również projektowaniem ogrodów. Powierzchnie stworzone z naszych artykułów wyglądają tak naturalnie jak górskie ścieżki czy antyczne, kamienne drogi. Dbałość o adaptację marzeń Klientów bezustannie motywuje nas do poszukiwań oryginalnych kształtów oraz innowacyjnych rozwiązań. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem aktywności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Dom > Ogrody


4. Usługi ogrodnicze Szczecin
  Usługi ogrodnicze Szczecin poleca Firma Lawendowy Gaj. Zajmujemy się szeroko pojętymi pracami związanymi z ogrodnictwem. Podejmiemy się zakładania i pielęgnacji ogrodów, przycinania drzew i żywopłotów, zakładania i pielęgnacji trawników, montażem systemów nawadniających oraz wieloma innymi pracami ogrodniczymi. Oprócz tego zajmujemy się badaniem gruntu, usuwaniem darni, niwelacją terenu oraz zagospodarowaniem ogrodu. Nasza firma posiada wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt, który pozwala szybko i sprawnie wykonywać zlecone prace. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną przez naszą firmę ofertą oraz kontaktu, w celu ustalenia szczegółów.
Kategoria:   Dom > Ogrody


5. Architektura zieleni
  Informacje proponowane przez platformę to między innymi zagadnienia zgrupowane w szczególności z branżą budowlaną oraz architekturą apartamentów i zieleni. Obszerne, konkretne i sprawdzone informacje skutecznie naprowadzą każdego niezorientowanego, szukającego właściwych treści bądź wskazówek z tego zakresu. Zamieszczone artykuły obejmują szczegółowe wiadomości dotyczące na przykład mieszkania jak również innych, takich jak: kolorystyka wnętrza czy też ogrody. Obszerna treść portalu dostarczy konkretnych informacji, wymaganych aby zapoznać sie z architekturą i dekorowaniem pomieszczeń.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0