Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Odpowietrznik automatyczny
ID linku 27081
Tytuł Odpowietrznik automatyczny
Url http://www.afriso.pl
Opis AFRISO jest częścią międzynarodowej grupy Afriso., która istnieje na rynku europejskim od ponad 140 lat. Obecnie pozycja firmy zobowiązuje do dbałości i wyznaczania branżowych standardów.

Oferujemy armaturę, zawory, filtry, kotłownie, zawory bezpieczeństwa, wyposażenie kotłowni, instalacji wodnych, zawory odcinające, zawory termostatyczne oraz czujniki niskiego poziomu wody.

Afriso działa w ponad 60-ciu krajach na całym świecie. Jesteśmy gotowi, by sprostać Państwa wymaganiom.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria Firmy wg branży > Automatyka
Słowa kluczowe armatura grzewcza   armatura olejowa   armatura regulacyjna   filtr olejowy do kotła   grupy pompowe   grupy solarne   instalacje gazowe   instalacje olejowe   instalacje paliowe   instalacje solarne   instalacje wodne   manometr grzewczy   manometr   miarkownik ciąg
Data Nov 25, 2015
Imię kontaktowe Marietta
Email wyślij email do Marietta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Automatyka
1. MECHPROJECT.EU - Automatyzacja produkcji
  W witrynie Mechproject przedstawiona jest konkurencyjna oferta firmy renomowanej specjalizującej się automatyzacją procesów produkcyjnych. W skład oferty firmy wchodzi m.in. rzetelna automatyzacja procesów produkcyjnych a także projektowanie linii produkcyjnych. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w automatyce. Produkty stworzone dzięki MechProject wyróżniają się wysoką jakością a także wyśmienitą funkcjonalnością. Decydując się na ofertę naszego przedsiębiorstwa możesz mieć gwarancję że podejmujesz współpracę z sprawdzonymi profesjonalistami. Więcej info o firmie MechProject znajdziesz na naszej stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


2. NITUS BRAMY
  Firma Twardowski jest producentem bram garażowych i przemysłowych. W naszym sklepie internetowym mamy do zaoferowania bramy garażowe, przemysłowe, szlabany, okna, drzwi, a także automatykę znanych producentów Somfy, Faac, GFA, MFZ

Firma "Twardowski" realizuje nowoczesne rozwiązania dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. W zależności od potrzeb Klientów, dostarczamy koncepcję i nowoczesne rozwiązanie technologiczne oraz sprzęt i materiały eksploatacyjne stworzone wg najlepszych technologii światowych. Oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują doradztwo, pomiar, konsultacje, wdrożenia i szkolenia, integrację systemów elektronicznych oraz serwis i wsparcie techniczne. Swoim pracownikom zapewniamy stabilną,interesującą pracę i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różnorakie szkolenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


3. http://www.autoid.pl/
  Kontrola dostępu do pomieszczeń z wrażliwymi danymi, serwerowni lub każdego innego pomieszczenia wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych. Warto w tej sprawie zaufać doświadczonej firmie AutoID, która wdrażała różnorodne systemy do wielu firm takich jak PGNiG, Gatta czy instytucji publicznych w tym NFZ. Oferujemy swoim klientom kompleksową realizację od zaprojektowania systemu po jego montaż i serwis. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, z których nasi klienci mogą bez problemu korzystać. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


4. Zawory
  Zawory zaporowe mieszkowe stosowane są na instalacjach przemysłowych w rurociągach ogólnego przeznaczenia. Zawory zaporowe można montować w dowolnym położeniu na rurociągach, zwracając jedynie uwagę na prawidłowy kierunek przepływu czynnika, który powinien być zgodny z oznaczeniem na kadłubie. Zawory są przeznaczone do wody, pary wodnej i innych czynników neutralnych ciekłych i gazowych o temperaturze do 400°C.
Zawory przeznaczone są do II grupy płynów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


5. Wkrętarki elektryczne
  Zajmujemy się dostarczaniem narzędzi z kontrolą momentu obrotowego - wkrętarek elektrycznych - dla produkcji i montażu. Oferujemy również urządzenia pomiarowe do kontroli i kalibracji wkrętarek. Nasze produkty nadają się zarówno dla pojedyńczych stanowisk montażowych jak i na duże linie produkcyjne. Istnieje możliwość wypożyczenia - bezpłatnego - naszych narzędzi na testy. Zapewniamy fachowe doradztwo przy doborze właściwego urządzenia, serwis i zaplecze części zamiennych. Wkrętarki i urządzenia pomiarowe posiadają CE.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0