Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ławki ogrodowe drewniane
ID linku 27154
Tytuł ławki ogrodowe drewniane
Url http://krosstech.pl
Opis Jeśli chodzi o elementy z takich działów jak architektura drogowa, wyposażenie dla przemysłu i handlu, wyposażenie do domu i garażu nasza firma KROSSTECH od lat nie ma sobie równych. Działamy jako producent małej architektury oraz stojaków rowerowych, zapewniając klientom najlepsze i najbardziej trwałe ławki i kosze, wiaty i zadaszenia. Mamy też stojaki rowerowe nierdzewne, U, szeregowe, reklamowe czy spiralne.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Ławki park   mała architektura   Ławka drewniana   Ławki   Ławki cena
Data Nov 25, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Lifto - wynajem podnośników Warszawa
  Lifto jest jedną z wiodących firm, która oferuje urządzenia podnośnikowe dla firm budowlanych i firm które wykonują swoją pracę na wysokości. Lifto oferuje wynajem podnośników, oraz podnośniki koszowe. Warszawa to główny rejon działalności firmy. Lifto oferuje sprawdzony sprzęt, który jest obsługiwany przez doświadczonych, certyfikowanych operatorów. Klienci mogą u nas wynająć różnego rodzaju podnośniki koszowe. Wynajem podnośników to idealne rozwiązanie do prac budowlanych, które wymagają przeprowadzenia robót na pewnej wysokości. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz najlepszy wynajem podnośników koszowych Warszawa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. DESCON projekty konstrukcji budowlanych Warszawa
  Biuro projektowe Descon zostało utworzone w Warszawie w 1989 roku jako zrzeszenie doświadczonych projektantów biur projektów. W ciągu ostatnich 24 lat istnienia energicznie się rozwijało. Pierwsze zlecenia dotyczyły przede wszystkim opracowań przemysłowych takich jak konstrukcje szpitali, osiedli mieszkaniowych lub też marketów handlowych. Z czasem rozszerzaliśmy grono naszych klientów do jakich dziś możemy zaliczyć między innymi Kancelarię Prezydenta RP, Dyrekcję Łazienek Królewskich bądź też z Urząd Konserwacji Zabytków. W zasięg naszych usług wchodzą nie tylko prace projektowe, ale również badanie, ocena i projekty napraw budynków już istniejących. Przez cały czas poszerzamy naszą ofertę w jakiej odkryją Państwo także konsultacje techniczne oraz value engineering. Więcej informacji na temat firmy a także naszych realizacji mieści się stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Eneltrm - Energia Odnawialna
  W ENELTERM zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem instalacji do wykorzystywania odnawialnych źródeł energii (w skrócie OZE) oraz ich powiązaniem z tradycyjnymi układami grzewczymi i energetycznymi. Jako źródła odnawialne wykorzystuje się energię słoneczną, energię wiatru oraz energię geotermalną. Do jej pozyskiwania stosuje się kolektory słoneczne, panelie fotowoltaiczne, pompy ciepła, elektrownie wiatrowe i rekuperację. Oferujemy także sprzedaż potrzebnych urządzeń.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Wiązary dachowe
  Zdrowe drewno jest surowcem stosowanym w różnych branżach. Przede wszystkim jednak potrzebujemy dobrego drewna do w znoszenia konstrukcji dachowych. W przypadku, gdy szukają Państwo tartaku w pobliżu Płocka, zapraszamy do skorzystania z oferowanych świadczeń. Propozycja tartaku obejmuje niezbędne podczas wznoszenia konstrukcji wiązary dachowe, a także kantówki i tarcicę. Tartak wykonuje wiązary o rozpiętości aż do 30m.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Płyty Drogowe - kupno i sprzedaż
  Firma prowadzi sprzedaż płyt drogowych o różnych rozmiarach. W jej ofercie znaleźć można zarówno płyty nowe, jak również te, które są uszkodzone. Obejrzenie sprzedawanych płyt jest możliwe w Warszawie. Proponowany jest także transportu produktów do klienta. Ponadto, firma skupuje też płyty drogowe dwóch typów: YOMB oraz MON oraz płyty oporowe L i T. Możliwa jest pomoc podczas ładowania płyt, jak również ich rozładowywania.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0