Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6305
Dom 3414
Firmy wg branży 8524
Internet 4269
Komputery 765
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3102
Zwierzęta i rośliny 323
Transport samochodowy
ID linku 2719
Tytuł Transport samochodowy
Url http://www.makro-service.com.pl/
Opis Makro Service to firma zajmująca się prowadzeniem usług transportowo-spedycyjnych na szeroką skalę. Obejmują one Polskę, Europę oraz cały świat. Firma wykonuje dla wszystkich zainteresowanych klientów przewozy z zakresu transportu lotniczego, morskiego, drogowego oraz kolejowego. W razie potrzeby zagwarantowana jest również pomoc podczas opraw celnych w wybranych miejscach, a także wypełnianie deklaracji Intrastat. W celu możliwości zapoznania się klientów z szacowanymi cenami usługi zamieszczono na stronie dostosowany kalkulator kosztów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży
Słowa kluczowe firma transportowa   firmy transportowe   import chiny   przeprowadzki międzynarodowe   spedycja   spedycja lotnicza   spedycja międzynarodowa   spedycja morska   spedycja samochodowa   transport drogowy   transport kolejowy   transport krajowy   transport lotniczy  
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Makro Transport
Email
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Kurier rowerowy Wrocław
  Chcemy rozpowszechnić usługi kurierów (moto)rowerowych we Wrocławiu
Pokazać, jak wiele czasu można zyskać, rezygnując z samodzielnego załatwiania większości spraw
samochodem.
Udowodnić, że usługi tego typu są nie tylko EKO, w znaczeniu ekologiczne i ekonomiczne, ale i budujące
obraz Państwa marki w świadomości jej odbiorców. Kontakty z klientami czy dostawcami, za pomocą
kuriera wzbogacają wizerunek Państwa firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Transport międzynarodowy
  Firma Kamtrans Kamil Rogowski istnieje na rynku od 2003 roku.
Baza firmy zlokalizowana jest w Ciechanowie na Mazowszu, skąd mamy stałe wyjazdy na całą Polskę.
Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym towarów do krajów nadbałtyckich tj. Litwa, Łotwa i Estonia, a także do Czech i na Słowację.
Wybór stałych kierunków pozwala nam w szybkie i niezawodne dostawy. Stały rozwój firmy odzwierciedla powiększający się corocznie tabor.
Obecnie posiadamy:
9 zestawów przestrzennych
1 ciągnik siodłowy z naczepą Megą
5 samochodów solowych
Z naszych usług transportowych korzysta wiele firm krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonych towarów ubezpieczając je na kwotę 300 tys. euro w ruchu międzynarodowym i 50 tys. euro w ruchu krajowym.
Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która przy współpracy z doświadczonymi i przeszkolonymi kierowcami stanowi zgrany zespół, dbający o najwyższą jakość świadczonych usług. Nasi kierowcy okresowo biorą udział w szkoleniach z zakresu czasu pracy kierowców, a samochody są zaopatrzone w system GPS, co pozwala na stałe monitorowanie położenia samochodu z przewożonym ładunkiem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. OKMARIT spedycja ładunków nadgabarytowych
  Przedsiębiorstwo OK Marit znajdująca się w Sopocie od 20 lat wykonuje usługi transportowe oraz spedycyjne. Przedsiębiorstwo jest też agentem portowym statków, które wpływają do krajowych portów. Posiada ona cenne doświadczenie w zakresie transportu materiałów. Zadaniem przedsiębiorstwa jest transport drogą morską i lądową. Dzięki dysponowanej flocie, zapewnia ona też transport ładunków ponadgabarytowych, a dodatkowo towarów niebezpiecznych. Każda propozycja transportowa dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na jakiej dostępne są dokładne informacje o ofercie przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. KurJerzy - Najlepsi kurierzy. Tani kurier DHL oraz kurier UPS
  Kurier DHL, kurier UPS, bez podpisywania umowy i deklaracji liczby paczek. Zamów kuriera do domu lub firmy. Najlepsi kurierzy tylko z KurJerzy.pl. Konkurencyjne ceny. Zamów przesyłkę tanio, szybko i bezpiecznie. Dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Przesyłki w kraju i za granicą. Tylko sprawdzone firmy kurierskie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. tanie busy do Holandii
  W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania międzynarodowego przewozu osób. Dysponujemy międzynarodową licencją, która pozwala nam na realizowanie przewozów osób do Holandii, Belgii i Niemiec, jak też usług dla zorganizowanych grup zarówno klientów indywidualnych jak też firm. Wszystkie usługi transportowe realizowane są przez doświadczonych kierowców oraz z wykorzystaniem nowoczesnych samochodów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0