Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Transport samochodowy
ID linku 2719
Tytuł Transport samochodowy
Url http://www.makro-service.com.pl/
Opis Makro Service to firma zajmująca się prowadzeniem usług transportowo-spedycyjnych na szeroką skalę. Obejmują one Polskę, Europę oraz cały świat. Firma wykonuje dla wszystkich zainteresowanych klientów przewozy z zakresu transportu lotniczego, morskiego, drogowego oraz kolejowego. W razie potrzeby zagwarantowana jest również pomoc podczas opraw celnych w wybranych miejscach, a także wypełnianie deklaracji Intrastat. W celu możliwości zapoznania się klientów z szacowanymi cenami usługi zamieszczono na stronie dostosowany kalkulator kosztów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży
Słowa kluczowe firma transportowa   firmy transportowe   import chiny   przeprowadzki międzynarodowe   spedycja   spedycja lotnicza   spedycja międzynarodowa   spedycja morska   spedycja samochodowa   transport drogowy   transport kolejowy   transport krajowy   transport lotniczy  
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Makro Transport
Email
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Monsters
  Jeżeli szukacie firmy przewozowej z Warszawy lub okolic na pewno nie zawiedziecie się na naszych usługach. Jako Monsters z placówką przy ulicy Grzybowskiej 5 lok. 3 w stolicy jesteśmy liderem na lokalnym rynku. Swoich klientów wozimy w najdalsze zakątki świata jak choćby Maroko czy Bajkał. Teraz także i Ty możesz dołączyć do szerokiej rodziny naszych zadowolonych klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Http://panther-trans.pl/
  Planujesz przeprowadzkę? Skorzystaj z firmy panther-trans.pl, dzięki której w bezpieczny sposób możesz przewieźć wszelkie niezbędne przedmioty miejsce docelowe. Nasza firma, prócz doświadczonych kierowców, dysponuje szeroką flotą samochodową, która nieustannie poddawana jest wszelkim kontrolom. Dzięki zainteresowaniu naszych klientów oferujemy niezwykle szeroką ofertę usług, wśród której nie może zabraknąć pomocy podczas rozładowania umeblowania.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Transport międzynarodowy - better-logistics.pl
  Better Logistics to poznańska firma zajmująca się transportem, logistyką oraz spedycją. Jesteśmy w stanie dostarczyć towar o dowolnej wielkości i kubaturze - wszystko odbywa się szybko, bezpiecznie oraz pewnie. Na uwagę zasługuje to, że współpracujemy z tylko i wyłącznie takimi przewoźnikami, którzy gwarantują bardzo wysoką jakość, dzięki czemu każdy z naszych Klientów może mieć całkowitą pewność odnośnie tego, że jeżeli zleci nam jakikolwiek transport, to wszystko będzie na bardzo wysokim poziomie. Więcej o Better Logistics na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Przeprowadzki w poznaniu
  AN-AR Transport Ciężarowy to przedsiębiorstwo posiadające wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzek. Pracujemy 24 godziny na dobę, a terminy przeprowadzki zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie mienia i jego bezpieczny transport. Możemy przewieźć meble, antyki, ciężkie kasy pancerne czy sejfy, delikatną porcelanę, duże instrumenty muzyczne. Organizujemy kompleksowe przeprowadzki domów i mieszkań. Przeprowadzamy także biura oraz całe firmy. Działamy przede wszystkim w Poznaniu i całym woj. wielkopolskim, ale możemy podjąć się również przeprowadzki międzynarodowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Przeładunki kontenerów
  Najnowszy i najnowocześniejszy terminal kontenerowy w Polsce. Oferujemy przeładunek, transport oraz składowanie kontenerów. Jesteśmy liderem w obsłudze polskiego importu i eksportu oraz hub’em przeładunkowym dla St. Petersburga i innych portów regionu Morza Bałtyckiego. Terminal pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i jest w stanie przeładować wszystkie typy kontenerów w obrocie burtowym i poza burtowym dostarczanych tu drogą morską, koleją i transportem drogowym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0