Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6110
Dom 3332
Firmy wg branży 8322
Internet 4145
Komputery 747
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 910
Muzyka 333
Nauka 788
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1901
Zdrowie i uroda 2986
Zwierzęta i rośliny 317
Transport samochodowy
ID linku 2719
Tytuł Transport samochodowy
Url http://www.makro-service.com.pl/
Opis Makro Service to firma zajmująca się prowadzeniem usług transportowo-spedycyjnych na szeroką skalę. Obejmują one Polskę, Europę oraz cały świat. Firma wykonuje dla wszystkich zainteresowanych klientów przewozy z zakresu transportu lotniczego, morskiego, drogowego oraz kolejowego. W razie potrzeby zagwarantowana jest również pomoc podczas opraw celnych w wybranych miejscach, a także wypełnianie deklaracji Intrastat. W celu możliwości zapoznania się klientów z szacowanymi cenami usługi zamieszczono na stronie dostosowany kalkulator kosztów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży
Słowa kluczowe firma transportowa   firmy transportowe   import chiny   przeprowadzki międzynarodowe   spedycja   spedycja lotnicza   spedycja międzynarodowa   spedycja morska   spedycja samochodowa   transport drogowy   transport kolejowy   transport krajowy   transport lotniczy  
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Makro Transport
Email
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Liga Taxi Katowice
  LiGA TAXI Najtańszy przewoźnik Taxi w Katowicach. Nowe Stowarzyszenie LiGA Kierowców Taksówek Katowice. Dnia 1 września 2009r. rozpoczęła działalność Liga Kierowców Taksówek LIGA-TAXI Katowice (działająca również na terenie Siemianowic Śląskich). Pragnę Państwa zapewnić, że świadczymy nasze usługi w sposób rzetelny i uczciwy. Jednocześnie pragniemy pozostawać konkurencyjni w stosunku do innych korporacji. W tym celu wprowadziliśmy atrakcyjne i przejrzyste stawki opłat za usługi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Intrastat Poznań
  Firma AC Kami posiada niezbędne doświadczenie, które zdobywała w ramach wieloletniej współpracy z wieloma Urzędami Celnymi. Stale współpracujemy między innymi z Urzędem Celnym w Poznaniu. Świadczymy kompleksowe usługi, które mają na celu ułatwienie firmom działalność w ramach Intrastat. Pomożemy przy deklaracjach związanych z wywozem czy przywozem towarów Intrastat, będziemy reprezentować firmę przed Urzędem Celnym. Z naszą pomocą system statystyk Intrastat nie sprawi problemów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. OKSER hds lublin
  Szukasz profesjonalnej firmy specjalizującej się w transporcie rozmaitych materiałów i urządzeń? Jeśli tak - to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy OKSER z Lublina. Firma ta działa na rynku usług transportowych już od 2004 roku i od kilku lat jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma. OKSER posiada pojazdy wyposażone w dwuosiowy napęd i dźwigi HDS. Zajmują się oni transportem maszyn i urządzeń budowlanych, a ponadto załadunkiem i transportem drewna oraz materiałów sypkich. Mają także ogromne doświadczenie w montażu konstrukcji drogowych. Prócz tego uzyskane od Prezydenta Miasta Lublina zezwolenie pozwala im na transport materiałów i substancji niebezpiecznych na obszarze całego kraju. Co więcej - doradzą w przypadku inwestycji, a także podpowiedzą najlepsze programy unijne, pomagając przy tym w wypełnieniu odpowiedniego wniosku. Szczegółowe informacje na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Strona internetowa
  Aura jako Internetowy Serwis Obsługi Pasażerów przedstawia Państwu ciekawą ofertę na autobusy międzynarodowe, autokary do Niemiec oraz bilety autokarowe, eurotunel. Przekonaj się osobiście jak wygodna oraz bezproblemowa może być wycieczka z miasta Warszawa do innych państw Unii Europejskiej i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do długoterminowej współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Nadwozia wymienne i usługi przewozowe – VIVE.
  Zaufaj VIVE Transport – posiadamy doświadczoną w swym fachu kadrę kierowców dbających o bezpieczny i sprawny transport powierzonych nam ładunków. Dzięki dynamicznemu rozwojowi udało nam się nawiązać współpracę z czołowymi operatorami logistycznymi w kraju. Ze stworzonego specjalnie dla potencjalnych klientów materiału video można dowiedzieć się wiele interesujących informacji na temat przedsiębiorstwa VIVE Transport. Zachęcamy do zapoznania się z działem multimedia na niniejszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0