Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3468
Firmy wg branży 8642
Internet 4339
Komputery 771
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 964
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 502
Sport 596
Turystyka 1934
Zdrowie i uroda 3178
Zwierzęta i rośliny 326
Transport samochodowy
ID linku 2719
Tytuł Transport samochodowy
Url http://www.makro-service.com.pl/
Opis Makro Service to firma zajmująca się prowadzeniem usług transportowo-spedycyjnych na szeroką skalę. Obejmują one Polskę, Europę oraz cały świat. Firma wykonuje dla wszystkich zainteresowanych klientów przewozy z zakresu transportu lotniczego, morskiego, drogowego oraz kolejowego. W razie potrzeby zagwarantowana jest również pomoc podczas opraw celnych w wybranych miejscach, a także wypełnianie deklaracji Intrastat. W celu możliwości zapoznania się klientów z szacowanymi cenami usługi zamieszczono na stronie dostosowany kalkulator kosztów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży
Słowa kluczowe firma transportowa   firmy transportowe   import chiny   przeprowadzki międzynarodowe   spedycja   spedycja lotnicza   spedycja międzynarodowa   spedycja morska   spedycja samochodowa   transport drogowy   transport kolejowy   transport krajowy   transport lotniczy  
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Makro Transport
Email
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Maguri transport osobowy-przewóz osób
  Maguri to nowo powstała firma działająca na wrocławskim rynku przewozów osobowych. Świadczy wszelkiego rodzaju usługi transportu osobowego (przewozy okazjonalne jak i stała współpraca).
Jesteśmy certyfikowaną i licencjonowaną firmą zatrudniającą osoby o dużym stażu pracy związanej z transportem
Świadczone przez nas usługi to
- transport osobowy dla firm oraz osób prywatnych
- transfer gości z lotnisk, dworców, hoteli - obsługa imprez okolicznościowych i rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, itp.- wynajem busa wraz z kierowcą)
- wycieczki, wyjazdy w góry itp. (express narty)
- wyjazdy na targi
Zapraszamy do współpracy
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Przeprowadzki Kraków
  Przedsiębiorstwo Agro-Transmit to doświadczeni profesjonaliści od przeprowadzek. Działając na terenie Małopolski i całego kraju przez lata przetransportowali już setki tysięcy ton. Firma dysponuje flotą samochodów Mercedes o ładowności do 10t oraz kubaturze do 50m3. Pozwala to na transport nie tylko mebli i rzeczy użytku codziennego, ale także specjalistycznych urządzeń czy rzeczy wielkogabarytowych. Przeprowadzki z Agro-Transmit to gwarancja szybkości i bezpieczeństwa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Transport drogowy
  Firma OCS posiada flotę samochodów, które zapewniają transport drogowy dla firm zarówno w kraju jak i za granicą. Realizujemy transport drogowy do wszystkich krajów wspólnoty Unii Europejskiej. Transport odbywać się może samochodami typu chłodnia lub izoterma w kontrolowanej temperaturze. Realizujemy również transport żywności w opakowaniach, które pozwalają na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz przesyłki. Zapewniamy transport drogowy w kontrolowanej temperaturze w zakresie: +2 °C +8 °C lub +15 °C + 25 °C. Dla żywności mrożonej w stanie głębokiego zamrożenia od - 65°C do - 85°C lub mrożonek od -18 °C do - 0 °C. Realizując transport drobnicowy zapewniamy specjalistyczne opakowania oraz suchy lód, który używany jest jako chłodziwo. Transport w suchym lodzie wykonywany jest od lat dla branży spożywczej oraz firm farmaceutycznych. Realizując transport drobnicowy dla firm zapewniamy łączenie transportu drogowego z lotniczym z pełną kontrolą temperatury na każdym etapie realizowanego zamówienia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Busy do polski
  Firma Reest to licencjonowany przewoźnik na trasie Polska-Holandia. Swych klientów odbiera z miejsca zamieszkania lub wskazanego miejsca i dostarcza pod wybrany adres. Firma ta już od kilku lat działa na polskim rynku, dzięki czemu może się pochwalić wieloma zadowolonymi klientami. W ofercie firmy Reest możesz znaleźć także wypożyczanie busów wraz z kierowcami, transport paczek i ładunków, wyjazdy grupowe, a także transportowanie samochodów na lawecie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Wynajem dźwigów samochodowych. Profesjonalna oferta magazynowania towarów ponadgabarytowych.
  GP Logistic powstało w celu ułatwienia firmom specjalizującym się w transporcie ponadnormatywnym rozładunku, przeładunku oraz magazynowania ładunków niewymiarowych. Do tej pory przeładowaliśmy łącznie ponad 10000 ton towarów na terenie całej Polski. Proponujemy Państwu kompleksowe usługi - od wizji lokalnej po przez przeliczenie mas dopuszczalnych terenów składowych, obliczenie masy potrzebnej do przewozu ładunku po zabezpieczenie towaru.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0