Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Transport samochodowy
ID linku 2719
Tytuł Transport samochodowy
Url http://www.makro-service.com.pl/
Opis Makro Service to firma zajmująca się prowadzeniem usług transportowo-spedycyjnych na szeroką skalę. Obejmują one Polskę, Europę oraz cały świat. Firma wykonuje dla wszystkich zainteresowanych klientów przewozy z zakresu transportu lotniczego, morskiego, drogowego oraz kolejowego. W razie potrzeby zagwarantowana jest również pomoc podczas opraw celnych w wybranych miejscach, a także wypełnianie deklaracji Intrastat. W celu możliwości zapoznania się klientów z szacowanymi cenami usługi zamieszczono na stronie dostosowany kalkulator kosztów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży
Słowa kluczowe firma transportowa   firmy transportowe   import chiny   przeprowadzki międzynarodowe   spedycja   spedycja lotnicza   spedycja międzynarodowa   spedycja morska   spedycja samochodowa   transport drogowy   transport kolejowy   transport krajowy   transport lotniczy  
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Makro Transport
Email
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Usługi transportowe transport krajowy i międzynarodowy przeprowadzki - Kubalak
  Nasza firma oferuje:
- usługi transportowe krajowe i międzynarodowe,
- kompleksowe przeprowadzki krajowe i międzynarodowe,
- przeprowadzki firm oraz osób prywatnych,
- przewóz mebli, sprzętu RTV i AGD oraz nietypowych ładunków.


Cechuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zlecenie transportu obejmuje:
- przygotowanie towaru do transportu,
- załadunek i zabezpieczenie towaru,
- przewóz towaru we wskazane miejsce.
- rozładunek i wniesienie towaru.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Certyfikat Kompetencji Zawodowych
  Certyfikat Kompetencji Zawodowych to dokument stwierdzający posiadanie odpowiedniej wiedzy i umiejętności które pozwolą Ci na wykonywanie transportu drogowego. taki dokument wydawany jest przez Urząd transportowy i jest wymagany przy staraniu się o uzyskanie licencji przewoźnika. Jest to skomplikowany proces który opisany jest na stronie urzędu. Firma Angrew zajmuje się pomocą przy uzyskaniu licencji i aby zaoszczędzić Twój czas udostępnia odpłatnie swój certyfikat który posłuży do zdobycia własnej licencji i działania na własną rękę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. OKSER hds lublin
  Szukasz profesjonalnej firmy specjalizującej się w transporcie rozmaitych materiałów i urządzeń? Jeśli tak - to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy OKSER z Lublina. Firma ta działa na rynku usług transportowych już od 2004 roku i od kilku lat jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma. OKSER posiada pojazdy wyposażone w dwuosiowy napęd i dźwigi HDS. Zajmują się oni transportem maszyn i urządzeń budowlanych, a ponadto załadunkiem i transportem drewna oraz materiałów sypkich. Mają także ogromne doświadczenie w montażu konstrukcji drogowych. Prócz tego uzyskane od Prezydenta Miasta Lublina zezwolenie pozwala im na transport materiałów i substancji niebezpiecznych na obszarze całego kraju. Co więcej - doradzą w przypadku inwestycji, a także podpowiedzą najlepsze programy unijne, pomagając przy tym w wypełnieniu odpowiedniego wniosku. Szczegółowe informacje na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Przeprowadzki Kraków
  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy transportowej. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych oraz dużych instytucji na terenie Krakowa oraz małopolski. Nawet do 20% zniżki dla klientów zamawiających za pośrednictwem internetu. Zadzwoń, dowiedz się. Pełna oferta dostępna na naszej stronie internetowej. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie na potrzeby klienta. Przeprowadzimy wszystko!
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Przesyłki kurierskie
  Licki to firma specjalistyczna, zajmująca się serwisem biurowym oraz transportem. Dostarcza przesyłki biurowe pod wskazany adres. Zajmuje się również dostarczaniem ofert przetargowych. Firma jest znana w Starych Babicach, ponieważ tam jest jej siedziba. Firma jest w stanie dobrać odpowiedni pojazd do każdego ładunku.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0