Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6194
Dom 3353
Firmy wg branży 8386
Internet 4184
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 918
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3026
Zwierzęta i rośliny 318
Transport samochodowy
ID linku 2719
Tytuł Transport samochodowy
Url http://www.makro-service.com.pl/
Opis Makro Service to firma zajmująca się prowadzeniem usług transportowo-spedycyjnych na szeroką skalę. Obejmują one Polskę, Europę oraz cały świat. Firma wykonuje dla wszystkich zainteresowanych klientów przewozy z zakresu transportu lotniczego, morskiego, drogowego oraz kolejowego. W razie potrzeby zagwarantowana jest również pomoc podczas opraw celnych w wybranych miejscach, a także wypełnianie deklaracji Intrastat. W celu możliwości zapoznania się klientów z szacowanymi cenami usługi zamieszczono na stronie dostosowany kalkulator kosztów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży
Słowa kluczowe firma transportowa   firmy transportowe   import chiny   przeprowadzki międzynarodowe   spedycja   spedycja lotnicza   spedycja międzynarodowa   spedycja morska   spedycja samochodowa   transport drogowy   transport kolejowy   transport krajowy   transport lotniczy  
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Makro Transport
Email
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Intrastat Poznań
  Firma AC Kami posiada niezbędne doświadczenie, które zdobywała w ramach wieloletniej współpracy z wieloma Urzędami Celnymi. Stale współpracujemy między innymi z Urzędem Celnym w Poznaniu. Świadczymy kompleksowe usługi, które mają na celu ułatwienie firmom działalność w ramach Intrastat. Pomożemy przy deklaracjach związanych z wywozem czy przywozem towarów Intrastat, będziemy reprezentować firmę przed Urzędem Celnym. Z naszą pomocą system statystyk Intrastat nie sprawi problemów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Lear Sp. z o.o. - konfekcjonowanie
  Lear Sp. z o.o. to najwyższy standard magazynowania, dystrybucji i transportu produktów. Zapewnia kompleksowe rozwiązania logistyczne dla średnich i małych przedsiębiorstw. Oferujemy dystrybucję magazynowanych towarów na terenie całego kraju do końcowych miejsc odbioru klienta. Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polskich i krajów sąsiednich.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Eurospedycja
  Specjalizujemy się w kurierskich przesyłkach paczek z Irlandii do Polski .Zapewniamy usługi przewozowe na najwyższym poziomie. Paczki z Irlandii odbieramy przez kurierów. Nie ograniczamy się do głównych miast w Irlandii, paczka do Polski może być odebrana w dowolnym miejscu w kraju . Specjalizujemy się w transporcie przesyłek bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy. Zapewniamy niezawodność w dostarczaniu każdej przekazanej nam paczki. Dysponujemy odpowiednią bazą transportową, pozwalającą dostarczyć przesyłki na czas. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewozowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Transport osobowy kłodzko
  Firma RYNO TAXI Ryszard Wiącek świadczy szereg usług transportowych. W branży funkcjonujemy od 2007 roku. Oferujemy przewozy osobowe na terenie województwa dolnośląskiego oraz całej Polski. Nasza oferta obejmuje również transport ekspresowy w województwie dolnośląskim, obsługę transportową wszelkiego typu imprez okolicznościowych oraz taxi w Kłodzku i okolicach. Zajmujemy się również obsługą przeprowadzek w całym województwie dolnośląskim.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. MiszTour - Profesjonalny przewóz osób
  Firma zajmuje się profesjonalnym przewozem osób w kraju i zagranicą. Dzięki znajomości krajowego rynku jest w stanie obsłużyć duże zamówienie nawet na kilkaset osób. Firma obsługuje również wesela, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne i inne. Siedziba firmy: woj. świętokrzyskie
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0