Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Techniczna obsługa imprez :: wypożyczalnia projektorów
ID linku 2724
Tytuł Techniczna obsługa imprez :: wypożyczalnia projektorów
Url http://event.super-av.pl
Opis Zajmujemy się kompleksową obsługą audiowizualną. Podejmujemy się realizacji kongresów, konferencji, koncertów, festiwali, imprez biznesowych i innych uroczystości. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja zawodowa gwarantują najwyższy poziom wykonania każdego zlecenia. Możemy zaproponować realizację dopasowaną do każdego budżetu.

W ofercie posiadamy: projektory multimedialne, ekrany projekcyjne, systemy realizacji, monitory plazmowe i LCD, kamery, nagłośnienie, komputery, oraz niezbędne akcesoria.

Oferujemy również wynajem sprzętu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Projektory   projektor   projektorów   wypożyczalnia   wynajem   wypożyczenie   ekran   ekranów   di-ventix II   analog way   panasonic   monitorów   plazm   plazmy   monitory   plazmowe   lcd   techniczna obsługa imprez   event   nagłośnienie   realizacja   systemy realizacji   kamery   kamera   monit
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Artur
Email wyślij email do Artur
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Certyfikaty energetyczne śląskie
  Strona firmy oferującej certyfikaty energetyczne śląskie, tj. ich wystawianie po przeprowadzeniu skrupulatnej kontroli są aktualnie wymagane i dokładnie sprawdzane przez urzędy, stąd tak istotne jest ich prawidłowe wystawienie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Satysfakcja gwarantowana.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. ADR
  Kierowcy przewożący niebezpieczne ładunki, np. paliwo w cysternach, środki promieniotwórcze, materiały trujące czy żrące, muszą być dobrze przygotowani do tego typu pracy. Nie wystarczają kompetencje kierowcy potwierdzone odpowiednim prawem jazdy. Niezbędny jest kurs ADR. Że przewóz takich ładunków to poważne i odpowiedzialne zajęcie, świadczy fakt, że może się tym zajmować kierowca, który ukończył co najmniej 21 lat. Zaświadczenia o przebytym kursie są ważne 5 lat, po czym jeszcze przed minięciem daty ważności, należy zrobić doskonalący kurs ADR. Jakie są cele szkolenia? Głównym celem jest takie przygotowanie kierowców, by transport niebezpiecznych towarów nie stanowił zagrożenia ani dla przewoźnika, ani dla innych uczestników ruchu, ani dla środowiska naturalnego. Służy temu realizacja następującej tematyki: klasy towarów niebezpiecznych, główne rodzaje zagrożeń i sposoby przeciwdziałania, podstawowe środki ostrożności przy załadunku i rozładunku, działania zapobiegawcze i środki bezpieczeństwa odpowiednie dla danego typu zagrożeń, sposoby zabezpieczenia wypadku, udzielanie pierwszej pomocy itp. Ponadto kierowca zaznajamia się podstawowymi aktami prawnymi regulującymi tematykę przewozu niebezpiecznych ładunków, poznaje obowiązki przewoźnika, nadawcy i odbiorcy, poznaje dokumenty wymagane w takim specyficznym przewozie. Jest świadomy odpowiedzialności cywilnej, administracyjnej i karnej za naruszenie przepisów. Zakończony egzaminem kurs ADR daje gwarancję, że kierowca jest świadomy swoich obowiązków i odpowiedzialności za bezpieczny przewóz.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. WIESŁAW KISIELEWSKI parapety marmurowe Białystok
  Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy kamieniarskiej mieszczącej się w Białymstoku lub okolicach, wybierz zakład Marmur Granit. Prowadzimy działalność rodzinną od ponad dwudziestu lat. Znajdziesz u nas wysokiej jakości schody, blaty kuchenne, posadzki i okładziny ścian wykonane z kamienia naturalnego. Korzystamy z takich materiałów jak granit, marmur oraz kwarcyt, jakie są pozyskiwane od sprawdzonych dostawców. Możemy przedstawić komputerowe wizualizacje projektów klienta przed ich urzeczywistnieniem. Dysponujemy także nowoczesnym parkiem maszynowym razem z laserowymi narzędziami do wykonywania pomiarów. Aby poznać szczegóły oferty, zajrzyj na stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. wypożyczalnia samochodów kraków
  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej firmy Autoflota która zajmuje się wypożyczaniem samochodów. Działamy na terenie Krakowa, Katowic oraz Rzeszowa. Oferujemy Państwu auta w świetnym stanie technicznym oraz z dodatkowym wyposażeniem. Na rynku działamy już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. Wejdź już teraz i zapoznaj się z naszą całą bogatą ofertą aut.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. kredyt hipoteczny poznań
  Kredyt hipoteczny nie musi być przerażającą perspektywą i ryzykownym ruchem. Dzięki pomocy doradcy finansowego Natalii Panochy z Poznania kredyt hipoteczny nie będzie już tak straszny. Oferta to m.in. pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na rynku, pomoc w negocjacjach i wypełnieniu wszelkiej niezbędnej dokumentacji i papierów, wyborze waluty, oprocentowania i okresu spłaty kredytu, pomoc w podpisaniu umowy i załatwieniu spraw sądowych. Szybko, profesjonalnie i bezpiecznie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0