Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży
ID linku 2737
Tytuł Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży
Url http://centrum-mlodziezy.org.pl
Opis Centrum Animacji Młodzieży – Portal dla młodych, którym nie jest wszystko jedno
Centrum Animacji Młodzieży to miejsce, do którego każdy może przyjść, zadzwonić lub napisać maila, aby uzyskać pomoc, spędzić ciekawie swój wolny czas, nawiązać nowe znajomości lub zrealizować własne plany, projekty i marzenia. Jeśli szukasz nowych możliwości rozwoju, nauki, rozrywki, pracy ? to miejsce pomoże Ci odnaleźć się w morzu informacji, formularzy i instytucji.
Kategoria Aktualności > Informacje
Słowa kluczowe Młodzież   centrum   animacja   projekty   fundusze   wymiany   inicjatywy młodzieżowe   wydarzenia w mieście   konkursy   szkolenia   trudna młodzież   programy młodzieżowe   eurodesk   informacja
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Bartosz
Email wyślij email do Bartosz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Informacje
1. Hollman najnowsze informacje
  Szukasz rzetelnych informacji, a nie masz czasu na szukanie artykułów? My oferujemy Ci dane z każdego działu gospodarki na jednej stronie. Od kredytów do nowelizacji prawnych. Długoletnia tradycja, zgrany zespół dziennikarzy oraz wsparcie wykształconych ekspertów to gwarancja zadowolenia każdego gościa naszego portalu. Przekonaj się osobiście i dołącz do nas ze swoimi znajomymi i komentuj.
Kategoria:   Aktualności > Informacje


2. Dziennik Bałtycki - wydarzenia na pomorzu
  Internetowe wydanie gazety regionalnej Dziennik Bałtycki. Najświeższe informacje, opinie, wywiady, felietony i poradniki. Czytaj najnowsze informacje Dziennika Bałtyckiego, ostatnie wydarzenia oraz reportaże na przeróżne tematy. Korzystaj z internetowego wydania Dziennika Bałtyckiego. Dziennik Bałtycki wchodzi w skład renomowanej marki Polska The Times, który jest jednym z najpopularniejszych dzienników w Polsce. Witryna zawiera sekcje: Fakty, Sport, Kultura, Pieniądze, Opinie, Rozmaitości, Reportaże.
Kategoria:   Aktualności > Informacje


3. oferia.pl
  Zlecenia online dla firm i usługi w sieci - to właśnie oferia.pl. Jest to serwis internetowy, w którym zlecający zamieszczają ogłoszenia o pracach, które chcą komuś zlecić, a obecni w serwisie wykonawcy mogą oferować im swoje usługi. Zleceniodawca natomiast wybiera najlepiej odpowiadającą mu ofertę. Zapraszamy firmy i wykonawców z różnych branż do rejestrowania się w serwisie Oferia, który daje możliwość zawiązania owocnej współpracy!
Kategoria:   Aktualności > Informacje


4. Kto dzwonił - czyjnumertelefonu.pl
  Oferujemy naszym użytkownikiem możliwość sprawdzenia dowolnego numeru telefonu. Dzięki naszym obszernym bazom , można dowiedzieć się do kogo należy numer a także samemu wydać o nim opinie. Zapraszamy do skorzystania z naszego systemu. Nasze usługi są nieodpłatne i nie wymagają rejestracji. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z administracją portalu.
Kategoria:   Aktualności > Informacje


5. Gołdap
  Młoda Gołdap to Gołdapski Portal Internetowy w którym znajdziesz same nowości dotyczące naszego pięknego, przygranicznego miasta z Rosją jakim bez wątpienia jest Gołdap. Ponadto posiadamy obszerną bazę noclegową z naszego regionu, sprawozdania z imprez kulturowych oraz sportowo-rozrywkowych umieszczamy zaraz po zakończeniu danej imprezy w postaci fotorelacji, wideorelacji oraz audiorelacji.
Kategoria:   Aktualności > Informacje

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0