Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży
ID linku 2737
Tytuł Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży
Url http://centrum-mlodziezy.org.pl
Opis Centrum Animacji Młodzieży – Portal dla młodych, którym nie jest wszystko jedno
Centrum Animacji Młodzieży to miejsce, do którego każdy może przyjść, zadzwonić lub napisać maila, aby uzyskać pomoc, spędzić ciekawie swój wolny czas, nawiązać nowe znajomości lub zrealizować własne plany, projekty i marzenia. Jeśli szukasz nowych możliwości rozwoju, nauki, rozrywki, pracy ? to miejsce pomoże Ci odnaleźć się w morzu informacji, formularzy i instytucji.
Kategoria Aktualności > Informacje
Słowa kluczowe Młodzież   centrum   animacja   projekty   fundusze   wymiany   inicjatywy młodzieżowe   wydarzenia w mieście   konkursy   szkolenia   trudna młodzież   programy młodzieżowe   eurodesk   informacja
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Bartosz
Email wyślij email do Bartosz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Informacje
1. skawina
  Lokalny portal internetowy. Codzienne świeże informacje ze skawiny i okolic. Dowiedz się co się dzieje w Skawinie. Portal jest codziennie aktualizowany. Wiadomości gospordarcze, kulturalne, sportowe, katalog firm. Skawina, jest tutaj. Patron medialny i główny sponsor drużyny brydżowej na zawodach w Stambule.
Kategoria:   Aktualności > Informacje


2. Oferty Promocyjne
  Portal Infobuzer jest nowym serwisem informacyjnym dotyczącym handlu detalicznego.
Portal przedstawia najnowsze promocje, wyprzedaże oraz przeceny a także najnowsze informacje dotyczące nadchodzących okazji cenowych oraz wszelakich imprez z nimi związanych.
Korzystając z portalu zwiększasz swoją szansę na zakup ulubionych przedmiotów po okazyjnych cenach
Kategoria:   Aktualności > Informacje


3. Informacje gospodarcze i finansowe
  Nie znasz praw i obowiązków pracobiorcy? Zastanawiasz się w jakim przypadku można napisać reklamację? Chcesz prowadzić własny biznes, ale brakuje Ci środków na start? Na naszej stronie informacyjnej dowiesz się jak rozwiązać swoje problemy. Skorzystaj z wiedzy pracujących dla nas ekspertów i poznaj swoje prawa i obowiązki jako konsument, pracownik i przedsiębiorca.
Kategoria:   Aktualności > Informacje


4. Informacje o Toruniu
  Pozytywny Toruń - filmowe życie miasta. Interesujące filmiki o Toruniu. Ciekawe wydarzenia kulturalne, ludzie i ich pasje, imprezy sportowe i miasto nocą. Najciekawsze imprezy, kluby, koncerty, wystawy, informacje o toruńskich uczelniach i szkołach, filmiki na temat zabytków, akcje, happeningi, demonstracje, spotkania. Toruń widziany oczyma ludzi, którzy go kochają.
Kategoria:   Aktualności > Informacje


5. Newsy na portalu arte24.pl
  W ramach naszej strony internetowej zapewniamy naszym użytkownikom niezbędne informacje kulturalne. Strona poświęcona jest ogólnie stylowi życia a także kulturze i zapewnia regularne prezentowanie ciekawych informacji z różnych dziedzin kultury począwszy od sztuki, poprzez film, teatr aż po literaturę. Jednocześnie na stronie jesteśmy w stanie zapewnić niezbędne informacje dotyczące nowości na rynku kulturalnym.
Kategoria:   Aktualności > Informacje

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0