Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6031
Dom 3295
Firmy wg branży 8240
Internet 4098
Komputery 743
Kultura i sztuka 563
Motoryzacja 897
Muzyka 332
Nauka 784
Rozrywka 842
Społeczenstwo 479
Sport 576
Turystyka 1885
Zdrowie i uroda 2922
Zwierzęta i rośliny 316
ITNS Polska - usługi IT dla firm
ID linku 27514
Tytuł ITNS Polska - usługi IT dla firm
Url http://www.itns.pl/
Opis ITNS to dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna z siedzibą w Poznaniu. Oferujemy profesjonalny outsourcing IT dla firm. Usługa pozwala obniżyć koszty utrzymania sprzętu komputerowego, jednocześnie nie rezygnując z profesjonalnej obsługi informatycznej. Zapewniamy dobór najlepszych rozwiązań IT, optymalnych dla potrzeb firmy, konfigurację sprzętu oraz oprogramowania, wdrażanie i administrowanie, a w razie pojawienia się problemów – skuteczne i szybkie ich rozwiązywanie, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.itns.pl i skorzystania z naszych usług!
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe serwery IBM   sophos   oprogramowanie komputerowe   lync 2013   sharepoint 2013   microsoft sql Server   usługi informatyczne   firma it   obsługa informatyczna firm   doradztwo it   projektowanie systemów informatycznych
Data Jan 4, 2016
Imię kontaktowe Ola
Email wyślij email do Ola
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Usługi sekretarskie, wirtualne biuro Kraków
  Wydawać by się mogło, że powierzenie spraw przedsiębiorstwa zewnętrznej firmie jest rozwiązaniem dość ryzykownym. Od kiedy jednak na rynku pojawiły się wirtualne biura, mali i duzi przedsiębiorcy doceniają możliwości optymalizacji kosztów. Nie muszą już zmagać się z wysokimi kwotami niezbędnymi do uiszczenia za wynajem lokalu, a do tego wynagrodzenia dla pracownika, który zajmie się obsługą sekretariatu. Sekretarka nie jest już nam potrzebna, bowiem obsługę spraw firmowych nie związanych bezpośrednio z działalnością firmy, przejmuje e-biuro. Pomysł narodził się w 1994 roku z potrzeby. Potrzeby, jaką było cięcie kosztów oraz sprawniejsze zarządzanie firmą. Profesjonalne budowanie swojej marki, ale nie kosztem, który powoduje znaczące naruszenie firmowego budżetu. Szybko ów pomysł zyskał uznanie pośród przedsiębiorców wszystkich branż, którzy od początku muszą zmagać się z obiegiem dokumentów, prowadzeniem korespondencji i innymi sprawami administracyjnymi, których nie da się uniknąć. W dobie kryzysu małe firmy mają szansę wybić się i wyróżnić na tle innych, bo swoje finanse przeznaczają na docelowe działania prowadzące do sukcesu, a korporacje mogą utrzymać swoją pozycję na rynku. Jest profesjonalnie, wygodnie, taniej i z wieloma korzyściami. Niezbędne sale szkoleniowe, sale konferencyjne oraz organizacja ewentualnych spotkań, jeśli zachodzi taka konieczność, to zadania, które należą do wirtualnego biura. Taki sekretariat działa równie skutecznie, ale jego koszt to jedynie niewielki miesięczny abonament.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. PRAWO JAZDY OLSZTYN
  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego działa na podstawie ustawy Prawo o Ruchu Drogowym. Aktywność oświatowo - edukacyjna spełniana jest poprzez prowadzenie przeróżnych szkoleń i kursów z dziedziny ruchu drogowego. Przeprowadza egzaminy na prawo jazdy oraz egzaminy dla kandydatów na instruktorów. Znajduje się tutaj również Poradnia Psychologiczna, w której pracuje wykwalifikowany zespół psychologów posiadających ogromne doświadczenie i wszelkie niezbędne uprawnienia do wystawiania orzeczeń, czy badań odwoławczych. Między innymi robi się tu badania psychotechniczne dla kierowców w transporcie drogowym, dla kierowców pojazdów służbowych, dla operatorów wózków widłowych, czy maszyn inżynieryjno - drogowych (koparki, ładowarki, spychacze i inne). Do Pracowni zgłosić się mogą także osoby skierowane za jazdę w stanie nietrzeźwym lub które spowodowały wypadek drogowy, a także kierowcy którzy przewyższyli dopuszczalną liczbę punktów karnych. Więcej informacji dotyczących działalności ośrodka znajdziecie Państwo na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. GATEAU Bezy francuskie Rybnik
  Firma Gateau - Paryska Chwila Przyjemności zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Specjalizujemy się w wyrobie oryginalnych wyrobów cukierniczych takich jak pyszne torty, bezy, tarty owocowe, kołaczyki bezowe czy też delikatne bułeczki oraz chlebki bezowe, które codziennie przyrządzamy ze świeżych składników. Gwarantujemy lekkość oraz wyjątkowość naszych wyrobów powstających zgodnie z tradycyjną francuską recepturą. Zapraszamy do odwiedzenia naszych lokali, które znajdują się w Gliwicach oraz Rybniku jak również odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie znaleźć można szczegóły oferty oraz dane kontaktowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. AMLUX pranie wykładzin warszawa
  Firma Amlux prowadzi swą działalność przez cały czas od 1989 roku. Naszą siedzibą jest Warszawa. Proponujemy usługi profesjonalnego sprzątania dużych obiektów biurowych, placówek służby zdrowia, galerii handlowych oraz zakładów produkcyjnych. Zajmujemy się myciem okien oraz elewacji, praniem wykładzin dywanowych i zabezpieczaniem warstwami ochronnymi posadzek kamiennych. Dodatkowo wykonujemy usługi dezynfekcji rozmaitych pomieszczeń, dezynsekcji i deratyzacji. Zimą oferujemy odśnieżanie dachów oraz chodników niedaleko budynków. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy sprostają wszelkiemu zleceniu. Dowiedz się więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. P.H.U. DOMER przesyłki kurierskie
  Kiedy pojawiła się telewizja wieszczono koniec kina, a jednak kina nadal działają. Kiedy pojawiły się maile, wieszczono koniec tradycyjnych przesyłek, a tak naprawdę okazało się, że rynek tylko trochę się zmienił. Może mniej na nim listów i kartek pocztowych, ale Internet i zakupy robione w wirtualnych sklepach sprawiły, że wzrosła ilość różnego typu paczek. Dzięki temu na rynku firm przewozowych zrobił się spory ruch. Nie tylko bowiem podskoczyła ilość wysyłanych towarów, to jeszcze zmieniły się wymagania, jakie stawiane są kurierom. Paczki powinny być przesyłane szybko i pewnie, ale też tak, by do klienta docierały w jak najlepszym stanie, a przy okazji niedrogo. Właśnie tego typu usługi proponuje PHU Domer. Ich coraz większa konkurencja motywuje do optymalnego obniżenia cen usług, oraz podwyższenia jakości oraz standardów. Bo najważniejsze jest zadowolenie klientów. Szczegółowe informacje o firmie oraz jej oferta dostępna jest w Internecie, na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0