Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Zobacz więcej
ID linku 27566
Tytuł Zobacz więcej
Url http://domopiekicalodobowej.pl
Opis Hospicjum i prywatny Dom Pomocy Społecznej (DPS) imienia Ojca Pio dla osób starszych i przewlekle chorych. Prywatne Hospicjum zajmujące się profesjonalną opieką nad osobami starszymi w miejscowościach: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Brzesko. Dom opieki dla osób starszych - zapraszamy do kontaktu z nami - dom spokojnej starości Kraków, Małopolska.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe hospicjum kraków   dps kraków   dom pomocy społecznej kraków   dom opieki kraków   dom opieki społecznej kraków   opieka nad osobami starszymi
Data Jan 4, 2016
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Jazdy doszkalające Kraków
  Strona internetowa instruktora nauki jazdy, którego specjalnością są jazdy doszkalające Kraków. Oferta ta powstała z myślą o osobach, które z jakichś powodów nie są zadowolone ze współpracy z dotychczasowym instruktorem i potrzebują dodatkowych godzin jazdy. Jazdy doszkalające Kraków dają szansę na solidne przygotowanie się do egzaminu na prawo jazdy, w czym pomóc mogą również zawarte na promowanej stronie pomoce dydaktyczne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Ciekawy pomysł na prezent - kosz okolicznościowy
  Potrzebujesz oryginalny prezent a zarazem niedrogi? A może kosz z prezentami, figurki z czekolady bądź słodycze w ozdobnych pudełkach będą odpowiednim prezentem na zbliżającą się okazję? Zapraszamy do naszego sklepu a postaramy się doradzić i wybierać coś odpowiedniego. Wielu klientów było zadowolonych z naszych propozycji i doradztwa w kwestii prezentów, że bardzo często do nas wracają i polecają innym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. PRZESADZENIE, SADZENIE DRZEW, inwentaryzacja i wycinka
  Firma "BASKA" specjalizuje się w następujących usługach:

- inwentaryzacja, pielęgnacja i wycinka drzew,
- sadzenie i przesadzanie drzew,
- sprzedaż i dowóz do Klienta drewna kominkowego.

Nasze prace realizujemy w większości na terenie województwa śląskiego. Natomiast w szczególnych przypadkach i po indywidualnym uzgodnieniu pracujemy także na terenie całego kraju.

Naszą cechą charakterystyczną jest:
- gwarancja wykonanych prac oraz
- bezpieczeństwo i zabezpieczenie terenu wykonywanej usługi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Usługi spedycyjne - Symlog
  Symlog Sp. z o.o. to firma profesjonalnie zajmująca się międzynarodową spedycją. Firma ma swoją siedzibę w Warszawie i specjalizuje się w transporcie samochodowym, kolejowym oraz morskim. Symolog działa na rynkach całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków Europa-Azja. Pracownicy firmy Symolog to eksperci z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy na różnych polach rynku spedycyjnego. Dzięki swojej innowacyjności, firma była wielokrotnie nagradzana w dziedzinie transportu i innowacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Podsłuchy
  Sklep internetowy Spy-Shop. W ofercie kamery szpiegowskie, pluskwy, wykrywacze podsłuchów, rejestratory cyfrowe, podsłuchy i akcesoria detektywistyczne. Spcjalizacja to też telewizja przemysłowa CCTV. Zapraszamy Państwa po podsłuchy, pluskwy i wykrywacze podsłuchów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0