Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Firma budowlana pk-bud.com
ID linku 27582
Tytuł Firma budowlana pk-bud.com
Url http://www.pk-bud.com
Opis Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku zarówno usług remontowych jak też budowlanych pozwala nam zapewnić naszym klientom realizowanie poszczególnych usług z wykorzystaniem sprawdzonych technologii oraz przez zespół doświadczonych specjalistów. Zapewniamy między innymi wykonanie dla naszych klientów robót związanych z adaptowaniem pomieszczeń lokali użytkowych czy pokryć dachowych w technologii VEDAG.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe firma budowlana rawicz   firma budowlana poznań   elewacje kościan   firma budowlana kościan   firma budowlana leszno
Data Jan 4, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Domy z drewna
  Serwis internetowy firmy Felden specjalizującej się w budowie domów z bali drewnianych. W ofercie jednorodzinne oraz sezonowe domy z drewna. Firma zajmuje się także budową obiektów z drewna takich jak: kompleksy wczasowe, dworki, zajazdy z drewna itp. Domy budowane są z bali o przekrojach okrągłych, półokrągłych oraz domy z bali prostokątnych. Do wyboru grubości: 8cm, 12cm, 18cm, 25cm, 30cm, 35cm a nawet 40cm. W ofercie także domy w technologii szkieletowej. Proponowane przez firmę domy z bali drewnianych to wspaniałe, ekologiczne domy z duszą oraz zdrowym mikroklimatem. Zapraszamy do biura firmy celem zapoznania się ze szczegółową ofertą. Do wglądu ponad 400 gotowych projektów. Możliwa jest także budowa domów z drewna na podstawie indywidualnych pomysłów lub zgodnie z projektami dostarczonymi przez klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Hale
  Przedsiębiorstwo W.P.I.P. - hale stalowe, Cleanroom, hale Astron, Wiese, Nerak, przenośniki, transportery, przenośniki kubełkowe, platformowe i taśmowe, conveyors, odpylanie powietrza a także oczyszczanie powietrza. Serdecznie zapraszamy Państwa - hale stalowe, Nerak, Wiese, przenośniki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. certyfikaty energetyczne CERTBUD
  Certyfikaty energetyczne, świadectwo charakterystyki energetycznej, wydawanie świadectwa charakterystyki energetycznej to specjalność naszej firmy ”CERTBUD”. Określamy zapotrzebowanie energii niezbędnej do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem budynku lub lokalu a więc energii na potrzeby ogrzewania, ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. NOVARENT dzierżawa szalunków szczecin
  Przedstawiamy Państwu firmę Novarent, której siedziba główna mieści się w Szczecinie. Nasza oferta to przede wszystkim wynajem nowoczesnych oraz wytrzymałych rusztowań oraz deskowań stropowych i ściennych wraz z akcesoriami. Oferujemy też zsypy do gruzu, siatki i plandeki oraz szeroki wybór akcesoriów budowlanych. Obsługujemy Klientów z terenu Polski zachodniej oraz centralnej. Od początku naszej działalności stawialiśmy na jakość i solidność usług, dzięki czemu zyskaliśmy wielu stałych klientów. Dane kontaktowe i szczegóły propozycji firmy dostępne są na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Domy drewniane
  Eurobrus to firma zajmująca się budową domów z bali. Projekty domów wyceniamy w sposób indywidualny i przejmujemy na siebie odpowiedzialność za transport elementów budowlanych. Pracujemy z najlepszymi cieślami i proponujemy trzy programy wykończenia (zamknięty, otwarty lub deweloperski). Przykładami dotychczasowych realizacji dzielimy się z Państwem na stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0