Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Tanie przesyłki zagraniczne, obsługa sklepów online.
ID linku 27840
Tytuł Tanie przesyłki zagraniczne, obsługa sklepów online.
Url http://eurobox24.pl
Opis Jesteśmy firmą wysyłkową obejmującą rynek Europejski. Obsługujemy małych i średnich przedsiębiorców oraz sklepy internetoweWspół­pra­cu­jemy z naj­lep­szymi prze­woź­ni­kami na tere­nie Nie­miec i Europy: DHL, UPS, DPD. Gwa­ran­tu­jemy solidną, pro­fe­sjo­nalną, a co naj­waż­niej­sze bez­pieczną obsługę. Małe paczki, duże paczki, paczki zbior­cze, wysy­łamy wszystko. Prze­syłki kurier­skie przyj­mu­jemy w naszym maga­zy­nie, sor­tu­jemy, spraw­dzamy popraw­ność zapa­ko­wa­nia. Spe­cja­li­zu­jemy się w znaj­do­wa­niu odpo­wied­nich i naj­tań­szych prze­woź­ni­ków, a każ­dego kon­tra­henta trak­tu­jemy indy­wi­du­al­nie. Tanie prze­syłki zagra­niczne to nasza spe­cjal­ność. . . Zadzwoń, napisz oferty przygotowujemy indywidualnie dla naszych klientów.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe tanie przesyłki zagraniczne   tani kurier   przesyłki zagraniczne   przesyłki do Niemiec   przesyłki kurierskie   przesyłka do Niemiec   paczki do Niemiec   paczka do Niemiec   kurier Niemcy.
Data Feb 4, 2016
Imię kontaktowe Dominik Jędrzejak
Email wyślij email do Dominik Jędrzejak
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Sprzedaż węgla - ekogroszek workowany
  Kupując przez naszą witrynę, mają Państwo pewność pochodzenia węgla oraz jego jakości.

Oferujemy konkurencyjne ceny na rynku sprzedaży węgla kamiennego i ekogroszku. Ponadto zapewniamy dowóz gratis zamówionego węgla kamiennego i ekogroszku na terenie do 50 km od Katowic.

Posiadamy w swojej ofercie ekogroszek najwyższej jakości z takich kopalń jak m.in. Piekary, czyli słynny Pieklorz, czy KWK Kazimierz Juliusz, cieszących się dużym powodzeniem wśród odbiorców. Handlujemy węglem we wszystkich sortymentach: groszek, orzech, kostka i miał węglowy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Transport leków
  Nasza firma specjalizuje się w obsłudze logistycznej towarów świeżych. Oferujemy magazynowanie, dystrybucję i transport. Przetransportujemy w kontrolowanych warunkach świeżą żywność, leki oraz catering. Nasza pełną ofertę można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu omówienia szczegółów naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. RafTrans Chojnice Wynajem busa
  Firma RafTrans Chojnice świadczy profesjonalne krajowe i zagraniczne usługi transportowe. Zapewniamy przewóz osób oraz towaru na terenie północnych województw Polski oraz do Niemiec, Belgii i Holandii. Dysponujemy nowoczesnymi i komfortowo wyposażonymi busami obsługiwanymi przez doświadczonych i rozważnych kierowców. Gwarantujemy ubezpieczenie na czas podróży oraz terminowe dojazdy do miejsc docelowych. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak również grupy zorganizowane. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie bądź zamówić przejazd, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Cassioli-Polska magazyny automatyczne
  W Łodzi znajduje się siedziba przedsiębiorstwa Cassioli Polska Sp. z o.o., które zaprasza do współpracy. Nasza specjalizacja to realizacja zindywidualizowanych rozwiązań przeznaczonych dla różnych sektorów przemysłu dostarczając produkty i usługi do zintegrowanej logistyki. Proponujemy: magazyny automatyczne, satelity, linie montażowe, urządzenia do transportu materiałów, wózki automatyczne, systemy samojezdne, systemy Picking-u, wyspy zrobotyzowane, przenośniki nienapędzane oraz systemy zarządzania operacyjnego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową propozycją firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Wynajem autokarów Wrocław
  Zapraszamy na naszą stronę. Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozowe na terenie kraju i zagranicą. Oferujemy przewozy pasażerskie w Polsce, wynajem autokarów w kraju i zagranicę, usługi diagnostyczne pojazdów, a także naprawy bieżące i techniczną pomoc drogową. Udostępniamy także powierzchnię reklamową na naszych autokarach dzięki temu Twoja reklama dotrze wszędzie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0