Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
POLOPTYK Badania wzroku Opole
ID linku 27998
Tytuł POLOPTYK Badania wzroku Opole
Url http://www.poloptyk.pl/
Opis Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Poloptyk z siedzibą w Opolu. Od 1990 roku specjalizujemy się w usługach z branży optycznej. Posiadamy szeroki wybór okularów korekcyjnych dla dzieci, progresywnych, do komputera, dla kierowców, dla sportowców. Zakupią u nas Państwo także okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz lupy. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się pełna oferta i więcej informacji o firmie.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe Optyk Opole   Okulista Opole   Badania wzroku Opole   Okulary Opole   Okulary przeciwsłoneczne Opole   okulary korekcyjne Opole   Okulary słoneczne Opole   Okulary do komputera Opole   Okulary progresywne Opole   Oprawki Opole   Oprawki okularowe Opole   Markowe okulary Opole  
Data Feb 24, 2016
Imię kontaktowe 77 456 52 93
Email wyślij email do 77 456 52 93
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Badanie kleszcza - badaniekleszcza.pl
  Ugryzienie przez kleszcza może skutkować poważnymi powikłaniami. Wywołać może ono boreliozę, kleszczowe zapalenie mózgu, ale też babeszjozę czy anaplazmozę. Każdy, kto został ugryziony i chce jak najszybciej przekonać się, czy nie został zarażony, powinien zlecić badanie DNA kleszcza. Zajmujemy się tym w naszym laboratorium. Po więcej informacji Zapraszamy na stronę badaniekleszcza.pl.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. LASER-MED alergolog pediatra chełm
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Niepubliczny Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczy Laser-Med. Nasza instytucja powstała w 1997 roku w Chełmie. Prowadzimy usługi medyczne z obszaru z zakresu alergologii, pulmonologii, medycyny ogólnej, dermatologii oraz medycyny estetycznej i anti- aging. Poradnia alergologiczna zajmuje się leczeniem: astmy oskrzelowej, atopowego zapalenia skóry, alergicznego nieżytu nosa, zapalenia spojówek, alergii oraz wszelkiego rodzaju zmian skórnych. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy więcej wiadomości oraz pełną propozycję.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Gabinet laryngologiczny otolaryngolog Radzyń Podlaski
  Posiadający swoją siedzibę w Radzyniu Podlaskim Gabinet laryngologiczny prowadzony jest przez Bocheńską Beatę, lek. med. Spec audiologa, foniatrę, otolaryngologa. Diagnozujemy oraz leczymy choroby gardła, nosa, zatok, krtani, przerost migdałków, zaburzenia strun głosowych, polipy w jamie nosowej oraz zaburzeń głosu, słuchu i mowy. Wszystkie zabiegi wykonujemy dla małych i dużych pacjentów. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala na dokładne diagnozy. Przeprowadzamy również badania: kimografię, videootoskopię, analizę akustyczną głosu oraz inne. Telefonicznie mogą Państwo zapisać się na wizytę. Na naszej stronie internetowej opublikowane są informacje o gabinecie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. TEST Badania psychologiczne
  Zapraszamy Pań-stwa do zaznajomienia się z ofertą Pracowni Psychologicznej TEST, której siedziba mieści się w Pucku. Oferujemy pełen zakres badań psychologicznych (w tym badania kierowców) jak i psychoterapię. Zajmujemy się badaniem kandydatów na kierowców i kandydatów do pracy na stanowiskach, na których wymagane są specyficzne zdolności. Posiadamy niezbędne zezwolenia konieczne do prowadzenia badań psychotechnicznych i wystawiania odpowiednich orzeczeń i opinii. Współpracujemy z profesjonalną grupą psychologów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zapraszamy na stronę interneto-wą.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Operacja zaćmy
  Macie problem ze wzrokiem? Zastanawiacie się czy nie grozi wam operacja zaćmy? Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące własnego zdrowia, warto wybrać się na kompleksowe badania do Instytutu Oka, gdzie wykwalifikowani lekarze poddadzą was nie tylko badaniom, ale również niezbędnym zabiegom poprawiającym wzrok. Zaćma wtórna to choroba będąca powikłaniem pierwszej operacji, choć nie musi się zdarzyć, warto również pod jej kątem się badać. Gdy osiągamy wiek 50 lat z pewnością jesteśmy w grupie osób zagrożonych zaćmą jądrową. Niezależnie od tego czy jest to operacja zaćmy, czy tylko leczenie zaćmy za pomocą leków i mniej skomplikowanych zabiegów, należy pamiętać że zdrowie oczu jest najważniejsze.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0