Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6305
Dom 3414
Firmy wg branży 8524
Internet 4269
Komputery 765
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3102
Zwierzęta i rośliny 323
Baltic Sail Gdańsk
ID linku 28
Tytuł Baltic Sail Gdańsk
Url http://www.sailgdansk.pl/
Opis Baltic Sail Gdańsk to barwny żeglarski festiwal w sercu Starego Miasta: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania jachtów, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom życia pod żaglami. Program tego żeglarskiego zlotu obejmuje Regaty Heweliusza na trasie Gdańsk - Kłajpeda - Gdańsk, regaty na Zatoce Gdańskiej o Puchar Baltic Sail, wyścigi smoczych łodzi na Motławie i festiwal 'Szanty pod Żurawiem'. Zlot organizowany jest od 1997 roku pod nazwą Sail Gdańsk.
Kategoria Turystyka > Aktywny wypoczynek
Słowa kluczowe Baltic   Sail   Gdańsk
Data Jul 19, 2008
Imię kontaktowe Olaf
Email wyślij email do Olaf
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Aktywny wypoczynek
1. Gotlandia rower
  Opis wycieczki rowerowej na Gotlandię. Gotlandia opisana od strony turystycznej. Informacje na taki temat jak: noclegi, kempingi, promy, ceny, sklepy, pogoda, klimat oraz opis miejsc które koniecznie trzeba zobaczyć na Gotlandi. Gotlandia rower to gwarancja udanego aktywnego wypoczynku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


2. Mackenzie
  Podróżnik Gienieczko zaprasza na fascynującą podróż, na spotkanie z kanadyjską przyrodą. Kanada słynie z tego, że większość jej terytorium to ziemia dziewicza, a szczególnym zainteresowaniem cieszą się góry Mackenzie. Marcin Gienieczko podróżnik zaprasza zatem do czytania bloga pod tytułem wyprawa Mackenzie
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


3. krotki-urlop.pl
  Wybierasz się na krótki urlop ale nie wiesz co zwiedzić i gdzie pojechać by był udany? Przedstawiamy lokalizacje gdzie najefektywniej spędzisz kilka dni urlopu, skorzystasz z jak największej liczby atrakcji i wrócisz zadowolony. Przedstawiamy opisy miast do których warto polecieć szybko i wygodnie. Polecamy też główne atrakcje i zabytki w tych miastach.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


4. Imprezy integracyjne mazowieckie
  Na szlaku Odrowążów to program wyjazdu jednodniowego dla grup zorganizowanych. W ramach tej jednodniowej wycieczki możemy zwiedzić całe miasto Szydłowiec wraz z Zamkiem Radziwiłów i Muzeum Instrumentów Ludowych. Oprócz tego przewidziane jest zwiedzanie huty Żelaza w Chlewiskach oraz zwiedzanie kościoła p.w. Św. Stanisława z XVI w. w Chlewiskach. Na koniec przewidziany jest pobyt i zwiedzanie Pałacu Odrowążów wraz z licznymi atrakcjami dodatkowymi i posiłkami. Do zwiedzania jest Stajnia Platera z XIX wieku, Termy Zamkowe, Stadnina koni i zabytkowy park z licznymi pomnikami przyrody wpisany na listę najcenniejszych parków w Polsce z Witalną Wioską SPA i Kamiennym Kręgiem Mocy. Dla zwiedzających została tu przygotowana przyrodniczo – historyczna ścieżka edukacyjna.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


5. Wędkarstwo morskie
  Prawdziwie emocjonujące wędkarstwo może się odbywać na morzu. Doskonale znamy uczucie, gdy wzrasta poziom adrenaliny, rośnie niebezpieczeństwo i niepewność. Są to naturalne reakcje przy walce z rybą na morzu. Chcemy się podzielić tymi wrażeniami z innymi pasjonatami łowienia ryb morskich, dlatego organizujemy rejsy pełne przygód i wielu ciekawych atrakcji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia galerii, w której znajdują się ciekawe zdjęcia z naszym wypraw oraz zachęcamy do kontaktu, gdy będą Państwo bliżej zainteresowani.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0