Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6345
Dom 3433
Firmy wg branży 8579
Internet 4307
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3127
Zwierzęta i rośliny 325
Zainteresowania zawodowe
ID linku 2832
Tytuł Zainteresowania zawodowe
Url http://predyspozycje-zawodowe.pl/
Opis Test na zainteresowania i predyspozycje zawodowe może pomóc Ci zdecydować o tym, jakiego rodzaju pracę chciałbyś wykonywać w przyszłości. Zawiera bowiem stwierdzenia obrazujące czynności, sposoby postępowania, zachowania oraz sposoby postrzegania otoczenia w różnych zawodach i na różnych stanowiskach pracy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe zainteresowania   predyspozycje zawodowe   test osobowości   test predyspozycji zawodowych
Data Aug 5, 2009
Imię kontaktowe Kamil
Email wyślij email do Kamil
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Pracusie - portal z ofertami pracy nie tylko w Internecie
  Pracusie to portal w którym w szybki sposób zlecisz wykonanie swojego zlecenia lub szybko znajdziesz ofertę pracy dla siebie. Jeśli masz coś do zrobienia zaloguj się i stwórz zlecenie. Dasz szanse wykonawcom na zgłaszanie swoich ofert. Gdy któraś oferta złożona przez Pracusia będzie Ci odpowiadać (zarówno pod względem ceny jak i ocen z poprzednich zadań Pracusia), możesz wybrać go do wykonania swojego zlecenia! Po tym wyborze dostajecie swoje dane kontaktowe, a po wykonaniu zlecenia wystawiasz mu ocenę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. Isivi.pl
  Korzystając z możliwości naszego serwisu z ofertami pracy, kandydaci mają większe szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy i to w znacznie krótszym czasie. Ważne jest to, by dobrze i szczegółowo opisać swój profil kandydata, gdyż to właśnie te informacje pozwolą dopasować oferty do kandydata, by zamiast ich szukać, mógł po prostu wybrać spośród tych, które zostaną do niego przypisane. Ofert można poszukiwać także samodzielnie, zarówno poprzez firmy, jak i kategorie branży.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. Arkanum Sp.zo.o
  Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, działającą na rynku polskim od 1993 roku. Historia Arkanum jest nieodmiennie związana z zagadnieniem zdrowia i jego ochrony. Głównym założeniem firmy jest promocja zdrowia poprzez profilaktykę i zapobieganie wielu groźnym chorobom dzisiejszej cywilizacji. Arkanum tworzą ludzie, dla których dbałość o kondycję i samopoczucie polskiego społeczeństwa była zawsze celem samym w sobie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. Euroseller.pl
  Nowoczesne przedsiębiorstwo Uber z powodzeniem oferuje usługi transportowe kojarząc pasażerów z kierowcami. Już dziś możesz dołączyć do zespołu Uber, pracując jako Kierowca Uber. Zastanawiasz się jak zostać kierowcą Uber? Ważne informacje dostępne są na stronie euroseller.pl. W Uber możesz pracować bez działalności, w wybranych przez siebie godzinach. Same zalety, dobre wynagrodzenie, pomoc z naszej strony.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. Pośrednictwo pracy Jobs Plus
  Jobs Plus jest agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, która od lat działa na rynku europejskim. Oferta jest skierowana do osób, które szukają pracy i pracodawców, którzy szukają odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Jobs Plus oferuje pomoc w rekrutacji personelu stałego i tymczasowego. Firma prowadzi rekrutacje na rynkach państw Unii Europejskiej, szczególnie belgijskim i francuskim. Klienci, którzy szukają pracowników tymczasowych, mogą skorzystać z usługi Leasing Plus. Agencja nie tylko zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, ale też przejmuje obowiązki w kwestii dokumentacji i organizacji wstępnych szkoleń.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0