Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
KATARZYNA KAMIENOWSKA adwokat firm
ID linku 28402
Tytuł KATARZYNA KAMIENOWSKA adwokat firm
Url http://www.adwokat-wroclaw.net.pl
Opis Mieszcząca się we Wrocławiu kancelaria prawna Katarzyny Kamienowskiej proponuje wachlarz kompleksowych usług prawnych. Specjalizuje się ona w prawie cywilnym, spadkowym, karnym, rodzinnym, gospodarczym, międzynarodowym, medycznym jak i prawie pracy. Adwokat trudni się między innymi prowadzeniem spraw swoich Klientów, przygotowywaniem projektów umów, udzielaniem kompleksowych wskazówek prawnych jak również sporządzaniem opinii prawnych bądź pism procesowych. Wszelki Klient biura ma zapewnione reprezentowanie przed organami sądowymi. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie opublikowanych jest więcej szczegółów o świadczonych usługach.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe adwokat wrocław   adwokaci wrocław   kancelaria adwokacka wrocław   radca prawny wrocław   prawo rodzinne wrocław   prawo karne wrocław   sprawy spadkowe wrocław   odszkodowania wrocław   komornik wrocław   adwokat firm   prawo finansowe wrocław   sprawy rozwodowe wrocław   spra
Data Apr 4, 2016
Imię kontaktowe KATARZYNA KAMIENOWSKA adwokaci wrocław
Email wyślij email do KATARZYNA KAMIENOWSKA adwokaci wrocław
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Kancelaria Radcy Prawnego
  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Rubach.Toruń.Kancelaria świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej, a w szczególności prowadzi sprawy klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.Założycielem Kancelarii jest Katarzyna Rubach
Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym z zakresu następujących dziedzin prawa:

*

prawo cywilne, w tym prawo zobowiązań i prawo spadkowe
*

prawo rodzinne i opiekuńcze
*

prawo handlowe i gospodarcze
*

prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
*

prawo administracyjne
*

prawo upadłościowe i naprawcze.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Kancelaria odszkodowawcza
  Z czym kojarzy nam się słowo 'odszkodowanie'? Z należnością za wyrządzoną nam szkodę? Z pieniędzmi? Z załatwianiem mnóstwa spraw w różnych urzędach i bieganiną z papierkami? Z usłyszeniem przykrej decyzji o nieudzieleniu nam świadczenia powypadkowego? Teraz to nie musi tak wyglądać! Wystarczy zapytać się naszych konsultantów o pomoc w dochodzeniu swoich spraw odszkodowawczych. Oni pomogą Ci z przyjemnością i wszystko za Ciebie załatwią.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA
  Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych znajduje się w Szczecinie oraz oferuje czynności notarialne od 2008 r. Działania notariuszy kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Spotkania z nimi ustalane są indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie osobistym lub telefonicznym. Notariusz przyjmuje zamówienia m.in. na sporządzanie umów sprzedaży, przedwstępnych, darowizn, zniesienia współwłasności, testamentów, a Na domiar tego wpisów, odpisów i wyciągów dokumentów, poświadczeń, czy aktów poświadczania dziedziczenia. Szczegółowe informacje związane z aktywnością kancelarii znajdą Państwo na witrynie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. KRYSTIAN MAKOWSKI prawo gospodarcze stargard
  Prawo gospodarcze, handlowe, cywilne, upadłościowe, przewozowe, podatkowe i administracyjne to główne dziedziny działalności Kancelarii Radcy Prawnego Krystiana Makowskiego. Firma działa w Stargardzie Szczecińskim i świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców jak również osób prywatnych. Osobom fizycznym proponujemy doradztwo w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, zniesienia współwłasności, postępowania egzekucyjnego, rozdzielności majątkowej oraz wielu innych. Świadczymy oprócz tego usługi z zakresu ochrony środowiska i prawa ochrony przyrody. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. KOMORNIK SĄDOWY JANUSZ KRUK postępowanie komornicze łódź
  Komornik Sądowy Janusz Kruk prowadzi kancelarię przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi - Śródmieścia. Kancelaria jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku. Komornik wykonuje zatwierdzone przez sąd licytacje nieruchomości i mienia ruchomego, zajmuje się też egzekucją długów. Komornik działa w ścisłym porozumieniu z sądem i w granicach prawa. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika zgodnie z obowiązującym prawem. W takim przypadku komornik może funkcjonować poza swoim rewirem komorniczym. Bliższych wiadomości dostarczy strona internetowa, na jakiej opublikowane są również aktualne licytacje.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0