Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343




STD Szkolenia Treningi Doradztwo
ID linku 2843
Tytuł STD Szkolenia Treningi Doradztwo
Url http://www.std.edu.pl
Opis Oferujemy szkolenia specjalistyczne (rachunkowość zarządcza, controlling, zarządzanie projektem), szkolenia rozwijające umiejętności i pogłębiające wiedzę pracowników (zarządzanie zmianą, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie personelem, rozwiązywanie konfliktów w relacjach zawodowych, kreatywność i twórcze myślenie, efektywna prezentacja, asertywność, radzenie sobie ze stresem), szkolenia handlowe (techniki sprzedaży, negocjacje, telemarketing, metody przejmowania klientów konkurencji, komunikacja niewerbalna).
Realizujemy gry strategiczne, symulacje biznesowe i gry menedżerskie.
Przygotowujemy i wdrażamy instrumenty zarządzania zasobami ludzkimi (system ocen okresowych, systemy motywacyjne, systemy wynagrodzeń).
Szkolenia i usługi doradcze prowadzimy na terenie całego kraju.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe szkolenia   treningi   doradztwo   warsztaty   gry strategiczne   gry biznesowe   gry menedżerskie   gry kierownicze   gry decyzyjne   negocjacje   techniki sprzedaży   budowanie zespołu   kompetencje menedżerskie   zarządzanie   rozwój   umiejętności   szkolenia dla han
Data Aug 5, 2009
Imię kontaktowe Marek Sylburski
Email wyślij email do Marek Sylburski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Psychoterapia w Krakowie - Twoje Motywacje
  Firma szkoleniowa z Krakowa, jaką jest Twoje Motywacje, ma wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń biznesowych w Krakowie i Katowicach. Swoją ofertę kieruje do firm, które chcą, by wydajność podległych im pracowników wzrosła. Organizacja szkoleń w Katowicach i Krakowie cieszy się dużym zainteresowaniem odbiorców, ponieważ pracownicy wiedzą, jak skutecznie przeprowadzić kursy.
 
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Obsługa kadrowa
  Eureka jest firmą oferującą usługi outsourcingowe a także szkolenia. Zapewniamy Państwu outsourcing księgowy, który jest na najwyższym poziomie, obsługa księgowa jest oparta, jest zbudowana się na naszej wiedzy potwierdzonej Certyfikatami Ministerstwa Finansów. Zadbamy o Państwa obsługę kadrową i płacową, w której posiadamy ogromne doświadczenie i bez problemów radzimy sobie z rozliczeniami wynagrodzeń, które są zależne od specyfiki pracy, branży a także szczególnych grup pracowniczych. Zajmujemy się Payroll?em, dzięki któremu zostaną Państwo odciążeni od śledzenia błyskawicznie zmieniających się przepisów Prawa Pracy i rozporządzeń ZUS. Oferowane przez nas szkolenia zapewniają podniesienie kompetencji uczestników, prowadzimy również szkolenia współfinansowane przez Unię Europejską. Oferujemy także outsourcing bhp.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Platforma e-learning
  Specjalnością naszej firmy jest wszystko związane z e-learningiem. Posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, gwarantując naszym klientom najlepsze rozwiązania e-learningowe oparte na najnowszych technologiach. Przygotowujemy między innymi platformy e-learningowe, szkolenia dedykowane w wybranych formach, wirtualne klasy, systemy zarządzania wiedzą, systemy e-learning w modelach SaaS oraz ASP, a także gotowe kursy online. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Rozwiązania na miarę Twojego biznesu
  Teraz przedsiębiorstwa przenoszą się do sieci. Systemyerp.com to portal opisujący najnowsze rozwiązania technologiczne dla biznesów oparte na zastosowaniu oprogramowania enterprise resource planning. Odwiedzając naszą stronę odkryjesz liczne sposoby na poprawienie efektywności w firmie za sprawą zastosowania odpowiednich programów typu cloud. Serwis systemyerp.com również oferuje dostęp do bezpłatnych materiałów z zakresu prowadzenia firmy i nadzoru nad projektami online.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Rozwój osobisty i szkolenia motywacyjne - opinie i recenzje
  Blog z recenzjami szkoleń dotyczących rozwoju osobistego, szkoleń motywacyjnych oraz zawierający opinie na temat warsztatów rozwoju osobistego. Zawiera subiektywne wnioski i przedstawia szkolenia widziane z punktu widzenia uczestnika.

Pozwala osobom zainteresowanym rozwojem osobistym podjąć świadomą decyzję co do tego, w którym szkoleniu chcieliby wziąć udział, a które kompletnie im nie będzie pasowało, dzięki czemu mogą zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0