Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
OŚWIATA kursy szczepień
ID linku 28494
Tytuł OŚWIATA kursy szczepień
Url http://www.kursy-czestochowa.pl
Opis Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółdzielni Pracy Oświata. Funkcjonujemy na rynku od 1957 roku, a siedziba naszej firmy mieści się w Częstochowie. Wykonujemy kompleksowe usługi oświatowe w zakresie organizacji kursów i szkoleń. W naszej propozycji odnajdą Państwo między innymi kursy dla pielęgniarek i położnych, kurs dla operatorów wózków widłowych, kurs magazyniera, kursy BHP i pomocy przedmedycznej, kursy biurowe, kursy językowe i wiele innych. Nad prawidłowym procesem szkoleń czuwa profesjonalna kadra dydaktyczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Na wszystkie pytania odpowiadamy drogą mailową lub telefoniczną. Szczegóły na witrynie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kursy dla pielęgniarek   kursy dla położnych   specjalizacje dla pielęgniarek   kursy szczepień   pielęgniarstwo rodzinne kurs   higienistka szkolna kurs   kursy ekg   leczenie ran kursy   wywiad badania fizykalne kursy   kursy księgowości   kadry płace kursy   kursy komputero
Data Apr 19, 2016
Imię kontaktowe 034 3616-425
Email wyślij email do 034 3616-425
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Przedmioty liturgiczne Sacrum
  Sacrum to szeroki wybór naczyń liturgicznych oraz mszalnych. Firma zajmuje się tym rzemiosłem od wielu pokoleń stale udoskonalając swój warsztat. Oferuje kielichy, monstrancje, puszki, patery, lichtarze, kinkiety oraz relikwiarze. Proponuje także usługi w zakresie renowacji zabytkowych naczyń liturgicznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. OSK TURBO
  Ośrodek Szkolenia Kierowców TURBO z siedzibą w Warszawie proponuje Państwu kursy prawa jazdy wszystkich kategorii, kursy kwalifikacyjne dla kierowców zawodowych jak również jazdy doszkalające. Jesteśmy doświadczoną firmą działającą na rynku już od 2003 roku. Mamy własny wzorcowy plac manewrowy, profesjonalne zaplecze dydaktyczne i najskuteczniejszy program nauczania. Materiały dydaktyczne zapewniamy w cenie kursu a zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Zachęcamy do zapisów telefonicznych oraz osobistych. Niezbędne dane kontaktowe i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. LIDMAR grawer sosnowiec
  Usługi z zakresu grawerowania, cięcia oraz znakowania laserowego to specjalność firmy Lidmar z Sosnowca. Z branżą stemplarską i poligraficzną jesteśmy związani już od 1994 roku. Zajmujemy się wykonywaniem wysokiej jakości pieczątek, korzystając z metody grawerowania laserowego w gumie kauczukowej. Oferujemy możliwość wykonania grawerów na tablicach pamiątkowych, tabliczkach znamionowych, pucharach oraz trofeach sportowych, wyrobach szklanych. Drukujemy eleganckie wizytówki, a także certyfikaty, dyplomy i kartki świąteczne. Dokładne informacje o świadczonych usługach zamieszczamy na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Aplikacje na benefity on line
  Nasz serwis służy Państwu pomocą przy rozliczaniu rocznego podatku. Dzięki nam czynność ta może zostać przeprowadzono w sposób szybki i przyjemny. O zwrot podatku można starać się wyłącznie w przypadkach, kiedy podatek ten został nadpłacony. Prawo to dotyczy zarówno osób zatrudnionych, jako pracownicy jak i samozatrudniajacy się.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. ROENS NASIONA firma nasienna zachodniopomorskie
  Jest nam nadzwyczaj miło móc zaprezentować Państwu ofertę Zachodniopomorskiej Firmy Nasiennej Wojciech Roens, której siedziba mieści się w Kliniskach Wielkich. Oferujemy Państwu najwyższej klasy trawę od różnych zastosowań - sportową, rekreacyjną czy też ozdobną. Specjalizujemy się w produkcji oraz konfekcjonowaniu mieszanek trawnikowych, pastewnych jak również kośno-łąkowych do celów rolniczych. Zajmujemy się również sprzedażą i skupem nasion rolniczych. Proponujemy profesjonalne doradztwo w kwestii doboru odpowiedniej mieszanki a także zakładania i pielęgnacji trawnika. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0