Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Psycholog
ID linku 2853
Tytuł Psycholog
Url http://instytutprogres.pl
Opis INSTYTUT PROGRES to miejsce dla ludzi pragnących wziąć życie w swoje ręce, poszukujących rozwoju, pomocy i zrozumienia, chcących rozwiązać problemy życiowe. Świadczymy również pomoc psychologiczną osobom z chorobami nowotworowymi oraz innymi przewlekłymi chorobami somatycznymi. Można jest też pomoc on-line.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psycholog   pomoc   poradnia   warszawa
Data Aug 5, 2009
Imię kontaktowe piotr
Email wyślij email do piotr
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. uzależnienia
  Stacjonarny prywatny ośrodek leczenia alkoholików poleca profesjonalną terapię uzależnień. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nowoczesną klinikę leczenia uzależnień, w której łączymy skuteczne tradycyjne formy pomocy ze zdobyczami nowoczesnej psychoterapii. Tu bezpiecznie i anonimowo możesz poddać się profesjonalnej psychoterapii indywidualnej uzależnienia od alkoholu. Zatem odwagi ! Żyj i daj Żyć! Jeżeli zamierzasz nadal się staczać, zostań w domu!
Uzależnienie od alkoholu jest chorobą przewlekłą i podstępną, oszukuje i manipuluje. W pojedynkę na pewno sobie nie poradzisz! Przerwy w piciu alkoholu tylko wzmacniają siłę nałogu. Alkoholizm jest chorobą duszy i ciała. Bezwzględnie potrzebna jest tu pomoc medyczna, psychologiczna i psychoterapeutyczna, a często również wsparcie duchowe. Alkoholik sam sobie nie jest w stanie pomóc!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Ośrodek w Relacji
  Oferta ośrodka W Relacji jest bardzo szeroka i różnorodna, co powoduje, że ogromna ilość osób może znaleźć tutaj pomoc oraz wsparcie w trudnych życiowych sytuacjach. Prowadzone są tutaj terapie indywidualne, ale także terapie grupowe. Co więcej, oferta ośrodka skierowana jest także do rodziców, dzieci i młodzieży. Oczywiście wszyscy zainteresowani mogą skorzysta również z coachingu, dzięki czemu mają możliwość wzmocnienia swojej pozycji zawodowej. Z całą pewnością, jeśli nie radzimy sobie w dotychczasowej pracy, bądź też nasza praca nie przynosi nam satysfakcji zawodowej powinniśmy udać się do ośrodka w W Relacji, dzięki któremu nauczymy się zmagać z życiem zawodowym.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psycholog Poznań
  Strona, zawierająca ofertę profesjonalnej pomocy psychologicznej dla osób z różnymi problemami. Doświadczony psycholog Poznań pomaga uporać się z depresją, myślami samobójczymi czy uzależnieniami. Ponadto, na stronie znajduje się też propozycja organizacji zajęć edukacyjnych nie tylko indywidualnych, ale też grupowych, np. z zakresu uzależnień czy przeciwdziałania przemocy domowej. Promowana strona zawiera opis przebiegu sesji oraz terapii grupowych, które przeprowadza psycholog Poznań.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. PROGRES badanie eeg świdnica
  W Świdnicy mieści się Niepubliczna Poradnia Specjalistyczna. Nasi terapeuci posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacje. W propozycji gabinetu znajdziemy przeróżnego rodzaju konsultacje i zajęcia terapeutyczne. Psycholog prowadzi poradnictwo indywidualne oraz grupowe, dla par, małżeństw, rodzin oraz dzieci i młodzieży. Skorzystanie z usług psychologa gwarantuje delikatne i jednostkowe podejście do każdego problemu, dyskrecję i sukces. Leczone są tu depresje, zaburzenia nerwicowe, lękowe oraz inne. polecana jest również pomoc w codziennych sytuacjach kryzysowych. Więcej informacji o poradni psychologicznej na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Dobry Psycholog Wrocław
  W życiu stajemy w obliczu różnych problemów, które często okazują się trudne do rozwiązania o własnych siłach. Jeśli występują długotrwale mogą powodować zaburzenia snu - spędzają nam sen z powiek, lub sprawiają, że w ogóle nie mamy ochoty wstać z łóżka...Czasem odbija się to negatywnie na naszym funkcjonowaniu rodzinnym, społecznym, zawodowym. Osoby, które doświadczają problemów psychicznych zapraszamy do gabinetu dobrego psychologa we Wrocławiu. W ofercie dostępne jest leczenie uzależnień, psychoterapia nerwic, zaburzeń lękowych i depresyjnych w nurcie krótkoterminowej terapii systemowej. Na stronie można znaleźć ciekawe informacje dotyczące psychoterapii.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0