Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Komin Jeremias - taniekominy.pl
ID linku 28591
Tytuł Komin Jeremias - taniekominy.pl
Url http://taniekominy.pl
Opis Zajmujemy się sprzedażą kominków, które pozwolą Państwu mocno zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, a dodatkowo wspieramy klientów montażem kominów zgodnym z najwyższymi standardami budowlanymi. W naszym sklepie wyróżniają się przede wszystkim kominki z płaszczem wodnym, biokominki, kominy żaroodporne i ceramiczne. Oferujemy ostatecznie pogrzebacze, rozpałki, środki czystości, systemy odprowadzania spalin.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe kominy Jeremias   sklep z kominami   kominy Flex   internetowy sklep z kominami   kominy Darco
Data Apr 27, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Zlewozmywaki
  Przedsiębiorstwo Buster - specjalizuje się w przetwórstwie materiałów poliestrowych, jak np. pojemniki na odpady, wysokiej jakości zlewozmywaki z żywic poliestrowych oraz wyposażenie budynków inwentarskich, wyroby z betonu polimerycznego (polimerobeton). Buster charakteryzuje wysoka jakość wyrobów oraz wprowadzanie do produkcji wyrobów zgodnych z oczekiwaniami Klienta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Display Expo
  Nasza firma znajduje się w Lesznie w województwie Wielkopolskim. Od lat zajmujemy się systemami reklamowymi
Display Expo to producent stoisk targowych i wystawienniczych, spełniający oczekiwania bardzo wymagających klientów.Nasi fachowcy uwzględniają potrzeby każdego klienta, nie zależnie od tego czy potrzebujesz rollup czy całe stoisko targowe, zawsze dostarczamy najlepsze rozwiązania Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Świdnica
  Zapraszamy wszystkich użytkowników do nowopowstałego portalu o mieście Świdnica na Dolnym Śląsku. U nas znajdziecie m.in. bogatą bazę firm z pełnymi danymi teleadresowymi i biznesowymi, opis ofert, lokalizację na mapie i formularzem kontaktowym, a także tablicę ogłoszeń lokalnych, aktualności i stron internetowych związanych ze Świdnicą. Serdecznie zapraszamy wszystkich Internautów związanych z miastem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Przedszkole Warszawa
  HappyCentre to niepubliczne przedszkole Warszawa działające w oparciu o plan potwierdzony przez MEN. Wykwalifikowana kadra, poprzez zabawę, nastawia dzieci na lepszy start w szkole podstawowej a także redukuje stres powiązany z tym faktem. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Doradztwo z ochrony środowiska - Envinet.pl
  Widzimy dziś bardzo wyraźnie, że moda na ekologię jest coraz bardziej rozpowszechniana. Spora liczba korporacji inwestuje w rozwiązania, które są przyjazne ekosystemowi. Jest to jednak jedynie trend, czy może również większa świadomość zagrożeń wynikających z bierności wobec tej kwestii? Zorientowany człowiek interesu wie, iż prowadząc swą działalność w zgodzie ekosystemem, dba również o przestrzeganie kwestii prawnych. Envinet.pl został powołany do życia po to, by dać nam większą świadomość problemu oraz pomóc w najważniejszych, dotyczących go działaniach.


Envinet.pl to internetowe doradztwo z ochrony środowiska, przy pomocy którego każdy przedsiębiorca bez żadnych problemów wypełni wszystkie swoje obowiązki w temacie dbania o ekosystem. Niektóre firmy pomyślą z całą pewnością, że ich to przecież nie dotyczy, ale jest to kwestia, dotykająca w gruncie rzeczy każdej firmy bez żadnych wyjątków. Każde przedsiębiorstwo zobligowane jest np. do składania okresowego sprawozdania ekologicznego oraz ewidencjonowania różnego rodzaju odpadów.


Duża liczba zobowiązań środowiskowych dotyczy np. branży budowlanej, która wykorzystuje samochody firmowe i w ten sposób emituje do atmosfery zanieczyszczenia. Ważną sprawą jest tu też wymienianie części samochodowych, nie można ich bowiem usunąć gdziekolwiek. To samo dotyczy notabene przedsiębiorstw, parających się transportem, przy czym dochodzi do tego szereg dodatkowych zagrożeń.


Sprawa ta tyczy się również przedsiębiorstw, które prowizorycznie nie stwarzają zagrożeń względem środowiska, m.in. salonów kosmetycznych, fryzjerów, różnorodnych firm związanych z tematem zdrowia i urody. Każda z tych firm wytwarza odpady, których trzeba się odpowiednio pozbyć. Ważnym problemem jest w tym przypadku także pobieranie wód i usuwanie ścieków.


Także branżę zajmującą się konfekcją oraz tkaninami dotyczy bardzo dużo obowiązków środowiskowych, w tym chociażby gospodarka opakowaniami i odpadami niebezpiecznymi, takimi jak: środki chemiczne, rozpuszczalniki, kleje i farby. Powiązane jest to z nakazem stosowania się do odpowiednich ustaw i zdobycia właściwych zezwoleń.


Envinet to niesamowicie prosty oraz nieuciążliwy system, pomagający radzić sobie z kwestiami, związanymi z ochroną środowiska. Każdy przedsiębiorca może wypróbować 30-dniową darmową wersję doradztwa środowiskowego, a wszystkie usługi Envinet oraz dostęp do nich wyjaśnione są na niezwykle przejrzystej stronie www.envinet.pl oraz na znajdującym się tam tutorialu. Bycie eko to nie tylko moda, to również obowiązek.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0