Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3468
Firmy wg branży 8642
Internet 4339
Komputery 771
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 964
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 502
Sport 596
Turystyka 1934
Zdrowie i uroda 3178
Zwierzęta i rośliny 326
Ceny transferowe - CMT Advisory
ID linku 28644
Tytuł Ceny transferowe - CMT Advisory
Url http://cmt-advisory.pl
Opis CMT Advisory to firma zapewniająca doradztwo gospodarcze i transakcyjne dla banków, przemysłu produkcyjnego i spożywczego, branży transportowo-spedycyjnej, IT, e-commerce, budowlanej, jednostek związanych z ochroną zdrowia lub sportem. Nasi menadżerowie i analitycy obsługują procesy fuzji oraz przejęć firm, pomagają w restrukturyzacji przedsiębiorstw, dokonują wycen składników majątku. Specjalizujemy się także w zarządzaniu ryzykiem cen transferowanych w grupach kapitałowych. Dla naszych Klientów poszukujemy źródeł finansowania lub przyszłych inwestorów.
Kategoria Biznes i ekonomia
Słowa kluczowe modelowanie biznesowe warszawa   modelowanie biznesowe poznań   restrukturyzacje poznań   restrukturyzacje warszawa   cmt advisory
Data May 5, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia
1. Dotacja PUP
  Przedstawiamy Wam nowatorskie źródło wiadomości, o różnych formach dotacji zarówno dla biznesmenów jak i dla firm. Dowiecie się w tym miejscu między innymi, skąd otrzymać pieniądze na założenie własnej spółki, lub też w jaki sposób otrzymać środki finansowe na rozwój istniejącej firmy, na organizację szkoleń, bądź też na doinwestowanie swojego biznesu.
Cały wortal gospodarczy podzielony jest na obszary, w których to opisywane są konkretne dofinansowania oraz źródła i sposoby ich finansowania. Dzięki tym informacjom przekonasz się w jaki sposób otrzymać dotacje z urzędu pracy, dopłatę na rozpoczęcie działalności, lub też jak zdobyć finanse na inwestycje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


2. Projektowanie aplikacji dla firm
  Outbox to firma konsultingowa funkcjonująca na rynku międzynarodowym. Firma wprowadza innowacyjne rozwiązania informatyczne. Jedną z głównych specjalności firmy Outbox jest zagadnienie CRM, czyli zarządzanie relacjami z klientami. Specjaliści firmy wdrażają rozwiązania CRM producentów o światowej renomie, jak np.: Salesforce, Microsoft Dynamics, Oracle Siebel. Outbox zapewnia również wykonywanie projektów oraz wdrożenia aplikacji dla firm na Androida. Pracownicy Outbox to certyfikowani konsultanci i inżynierowie, z ogromnym doświadczeniem w branży. Outbox, jako certyfikowany partner Microsoft CRM, Oracle Fusion CRM, Oracle Siebel oraz Salesforce CRM zapewnia profesjonalne, indywidualne podejście do potrzeb konkretnego klienta i biznesu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


3. PISAREK ANNA STĄPORKÓW księgowa skarżysko
  Poszukujesz fachowego i doświadczonego biura rachunkowego, które zajmie się wszechstronną obsługą Twojej firmy powiązaną z kadrami i płacami, wybierz biuro rachunkowe ze Stąporkowa. Obsługujemy przedsiębiorstwa oraz klientów prywatnych z terenu całego województwa świętokrzyskiego. Prowadzimy kompletną dokumentację zawierającą akta osobowe pracowników, sporządzanie umów, a także naliczanie wynagrodzenia zasadniczego, chorobowego oraz urlopowego. Mamy szeroką wiedzę z obszaru aktualnego prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, co pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Aby poznać cały zakres usług, popatrz na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


4. Euro pl
  Najnowsze informacje finansowe i gospodarcze. Aktualizacja co 10 minut. Finanse, waluty, kursy, kantory, podatki. Oferujemy atrakcyjne produkty finansowe: konta osobiste i firmowe, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, kredyty, waluty i inne instrumenty finansowe. Inwestuj z finanse.evima.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


5. Fotoksiążka z podróży
  Z każdej wycieczki czy wczasów wracamy z aparatem cyfrowym pełnym najnowszych plików zdjęciowych. Można je wrzucić do laptopa i obejrzeć a po pewnym czasie o tych zdjęciach zapomnieć aż kiedyś skasuje je jakiś wirus bądź dosięgnie je defekt dysku. Można je zachować na wiele lat i radować się wspomnieniami gdy powstanie z nich fotoksiążka. Czym jest fotoksiążka? Jest to szczególny album fotograficzny. Podobny jest do albumów z drukowanymi stronami znanych fotografików z tym że w naszym fotoalbumie opublikowane są nasze zdjęcia a nie kogoś innego. Na jednostkowej stronie może być kilka zdjęć w przeróżnych konfiguracjach. mamy możliwość wybrać sobie kolor i fakturę tła. inna nasza fotografia. Niezależnie od zdjęć można dołożyć ich notatki. Oprawa takiego foto albumu co więcej może być różnoraka i stworzona z różnych materiałów. Takie fotoalbumy faktycznie cieszą się uznaniem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0