Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Krzysztof.xyz - optymalizacja współczynnika konwersji
ID linku 28746
Tytuł Krzysztof.xyz - optymalizacja współczynnika konwersji
Url http://krzysztof.xyz
Opis W dzisiejszych czasach samo umieszczenie w sieci strony internetowej firmy i opublikowanie na niej oferty nie wystarcza już, aby przyciągnąć uwagę klienta. Witryny internetowe mają prawie wszystkie przedsiębiorstwa działające w dowolnej branży. Dzięki Krzysztof XYZ dowiemy się, jak pozycjonować naszą stronę i jakie treści na niej publikować aby zwiększyć zyski.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe Agencja Interaktywna   Content Marketing   Reklama   Marketing   Marketing Internetowy
Data May 18, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Polarowa odzież reklamowa
  Produkujemy odzież reklamową dla wymagających klientów. Szyjemy wyłącznie z materiałów i na licencji firmy Polartec®. polary-firmowe.pl to oferta skierowana głównie do firm poszukujących skutecznych, a zarazem ekonomicznych środków reklamy i promocji. Zakup profesjonalnej odzieży reklamowej z dzianiny Polartec® , to prawdopodobnie najtańsza forma reklamy dostępna na rynku. Najwyższa klasa użytych materiałów oraz jakość wykonania naszych polarów dają gwarancję, że użytkownik noszący nasz polar będzie przez kilka lat reklamował Państwa Firmę lub jej produkt.
Gwarantujemy najwyższą jakość!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Agencja PR
  Wiele osób zarządzających firmami nie jest pewnych, czy warto inwestować w działania Public Relations. Nie są one przekonane, że może to przynieść ich firmom wymierne korzyści. Czasami potencjalni klienci pytają nas czy wizerunek każdego przedsiębiorstwa warto wzmacniać działaniami PR. Agencja PR ARH Partners stanowczo stwierdza, że tak. Przecież każda firma, żeby trafić do ogólnej świadomości odbiorców, musi dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Żeby o jakiejkolwiek firmie usłyszała większa grupa ludzi, wypada to wręcz ogłosić. I po to powstała nasza agencja PR. Dlatego działamy – żeby ułatwić Państwu wejście na rynek. Działamy za pomocą prosprzedażowych narzędzi promocji i komunikacji, przyjętych i cenionych w sektorze B2B. Należy też podkreślić, że wybór narzędzi zależy od nawiązania kontaktu agencji PR z klientem. Precyzując, istnieją 4 takie modele nawiązania współpracy: 1. Zainteresowanemu zależy na produkcie lub usłudze i sam dąży do kontaktu ze stosowną. 2. Widać, że klient szuka produktu lub usługi, ale to agencja PR inicjuje kontakt. 3. Klientowi prawdopodobnie zależy na dokonaniu zakupu i trzeba go do niego tylko przekonać. 4. Możemy też liczyć na łut szczęścia – klient może zauważy komunikat. W każdym z wymienionych przypadków wykorzystuje się inne środki. Ad. 1. szkolenia, wystawy, linki sponsorowane, optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych. Ad. 2. propozycja, nawiązanie kontaktu poprzez rozmowę telefoniczną, e-mail. Ad. 3. narzędziami głównymi będą tu informacje w gazetach i czasopismach. Ad. 4. reklama. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć, jakie usługi możemy zaoferować Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu. Dane teleadresowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Dodawanie ogłoszeń
  Dodajemy ogłoszenia do najlepszych portali ogłoszeniowych w Polsce. Pozwalamy zaoszczędzić czas, osobą chcącym sprzedać dom, samochód, swoje usługi lub inne przedmioty. Strona internetowa zawiera kompletną ofertę dodawania ogłoszeń wraz cennikiem i regulaminem. Oferta zawiera różne pakiety zróżnicowane cenowo. Dodawanie ogłoszeń, to nasz zawód. Obsługujemy najlepsze, darmowe portale ogłoszeniowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Marketing news - najlepsze źródło informacji
  Aktualne informacje marketingowe w jednym miejscu, wszystko o marketingu,
reklamie, e-marketingu, seo, raklamach adwords i pozycjonowaniu, przydatne
wiadomości z branży reklamowej. Dzięki nam będziesz zawsze na bieżąco
poinformowany. Na naszej stronie pracują profesjonaliści zajmujący się marketingiem na codzień. Dzięki nim poznasz sekrety maretingu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Multimedia lab
  Agencja interaktywna oferująca przygotowanie profesjonalnych narzędzi i aplikacji dla marketingu internetowego. oferujemy monitoring mediów oraz przygotowanie takich multimediów jak gry fleszowe, prezentacje na dvd czy reklamowe filmy wideo. oferujemy także szkolenia z zakresu takich narzędzi jak google ad words czy optymalizacji serwisów internetowych. zapraszamy do zapoznania się z oferta na naszej stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0