Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Krzysztof.xyz - optymalizacja współczynnika konwersji
ID linku 28746
Tytuł Krzysztof.xyz - optymalizacja współczynnika konwersji
Url http://krzysztof.xyz
Opis W dzisiejszych czasach samo umieszczenie w sieci strony internetowej firmy i opublikowanie na niej oferty nie wystarcza już, aby przyciągnąć uwagę klienta. Witryny internetowe mają prawie wszystkie przedsiębiorstwa działające w dowolnej branży. Dzięki Krzysztof XYZ dowiemy się, jak pozycjonować naszą stronę i jakie treści na niej publikować aby zwiększyć zyski.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe Agencja Interaktywna   Content Marketing   Reklama   Marketing   Marketing Internetowy
Data May 18, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. BIOSTAT Consulting Ewaluacja i audyt
  Biostat Consulting to specjalistyczny dział firmy zajmujący się kompleksową realizacją ewaluacji i audytów. Prowadzimy badania ewaluacyjne projektów unijnych, edukacyjnych, społecznych i społeczno-gospodarczych.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu instytucji rynku pracy oraz jednostek samorządowych, ośrodków akademickich, które swoją działalność wiążą także z Unią Europejską i jej funduszami firma BIOSTAT opracowała szereg rozwiązań dedykowanych dla badań ewaluacyjnych. Realizujemy ewaluacje projektów finansowanych ze środków UE na terenie całego kraju m.in. dla: Poddziałania 6.1.3 POKL, Działania 8.1 EFS, Poddziałania 8.1.2 POKL, Poddziałania 6.1.1 POKL, Poddziałania 7.1.1 oraz 7.1.2, Poddziałania 7.2.1.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. FM Group Wrocław
  FM Group Wrocław - firma oferuję znakomite perfumy FM Group o alternatywnych zapachach dla markowych perfum. Oprócz tego daję nam możliwość stabilnego i bezpiecznego zarobienia pieniędzy poprzez plan marketingowy MLM. Jest to idealny sposób na dodatkowy dochód, pomysł na własny biznes, w którym sam dla siebie jesteś szefem. Idealna praca dla osób mieszkających we Wrocławiu i okolicach. Zostań dystrybutorem FM Group, zarabiaj na marży aż 43%, buduj własną strukturę i odbierz wymarzonego mercedesa! Perfumy i praca FM Group Wrocław.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Ekrany LED
  Ekrany LED w całym kraju oferujemy wraz z kompleksową kampanią na telebimach Państwa firmy. Dostarczamy gotowe rozwiązania do montażu ekranów LED w Państwa okolicy, oferujemy pomoc przy projektowaniu, instalacji i użytkowaniu.
Nasze produkty objęte są długą gwarancją, a do dyspozycjo Państwa dostępni są nasi fachowcy i monterzy ekranów LED w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. IBSoft - wyszukiwarka e-mail
  ContactSearcher 1.0 PL jest inteligentnym "pająkiem", który skanuje w internecie adresy e-mail, numery telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz zapisuje je w pliku. Wystarczy tylko podać adres URL lub słowa kluczowe i uruchomić wyszukiwanie, a program wykona resztę pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami wyszukiwarki e-mail ContactSearcher 1.0 PL.

Tysiące odwiedzających dziennie Twoją stronę internetową nie musi pozostawać w sferze marzeń. Wiele firm internetowych wykorzystuje narzędzia e-mail i telemarketingu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Reklama Sosnowiec
  Fabryka Kreacji jako agencja reklamowa świadczy swoje usługi dla małych i dużych przedsiębiorstw w regionie województwa śląskiego, jak również w całej Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem graficznym wszelkich materiałów reklamowych od wizytówek po rozbudowane strony internetowe i reklamy wielkoformatowe. Jesteśmy wiodącym producentem reklamy zewnętrznej na lokalnym rynku. Każdego dnia nowi klienci obdarzają nas zaufaniem, a my wkładamy wszystkie pokłady energii i kreatywności by nasze reklamy były zgodne z aktualnymi trendami i przede wszystkim były skuteczne. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0