Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Program dla agenta ubezpieczeniowego - InAgent
ID linku 28766
Tytuł Program dla agenta ubezpieczeniowego - InAgent
Url http://inagent.pl
Opis Nasza firma Rankosoft sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości oprogramowanie przeznaczone do sprzedaży OC i AC. Umożliwia ono łatwe porównanie ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych oraz szybsze przedstawienie oferty. Gwarantujemy, że oprogramowanie przez nas oferowane jest bardzo wysokiej jakości oraz zostało dokładnie sprawdzone. Zapewniamy pełne zadowolenie podczas korzystania z niego. Zapraszamy do skorzystania z niego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe agent   software   agencja ubezpeczeniowa   autocasco   program
Data May 18, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Przezorny.org - pordnik ubezpieczonych
  Serwis poświęcony ubezpieczeniom motoryzacyjnym, lecz nie tylko. Autocasco? Odpowiedzialność cywilna? Ubezpieczenia jachtu,samochodu czy mieszkania - wszystkie te informacje znajdziesz na naszym portalu. A poza tym? Dobre techniki jazdy autem, ranking samochodów i paliw, poradnik dla zgłaszających szkodę, informacje o ubezpieczeniu mienia - to wszystko i dużo więcej znajdziesz na naszym serwisie "Przezorny - poradnik ubezpieczonych".
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Polisa na życie
  Nie istnieje nic bardziej wartościowego, niż zdrowie – będąc zdrowym można chodzić do pracy, kształcić się, planować przyszłość, co w chorobie jest często nieosiągalne. Warto chronić siebie i wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne, by nie stać w ogonkach do specjalisty, nie czekać na zabiegi czy diagnostykę. Taka polisa zdrowotna jest praktyczna, bo dzięki niej gwarantujemy sobie najkorzystniejszą opiekę lekarską oraz wygodę leczenia. Myśląc o przyszłości, warto też przemyśleć, czy ubezpieczenie na życie nie byłoby dobrym rozwiązaniem – jeśli nagle Cię zabraknie, dzięki odszkodowaniu Twoi bliscy spłacą kredyty, wykształcą się i będą mogli godnie żyć. Polisa na życie zapewnia, że Twoja rodzina nie pozostanie z niczym! Odwiedź nasz serwis i dowiedz się więcej – zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenie OC
  Czy wiesz, że dzięki dostępowi do internetu, a zwłaszcza naszej stronie www, możesz szybko i bezproblemowo znaleźć dla siebie najlepsze i najbardziej korzystne ubezpieczenie samochodu? Otóż posiadamy specjalny kalkulator składek OC i AC, dzięki któremu można szybko sprawdzić wiele ofert poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Najważniejsze wpisane dane dotyczące auta, wypadkowości, stażu za kierownicą są w stanie w bardzo wysokim stopniu pokazać typową składkę za ubezpieczenie OC. Warto, żebyś wiedział, że nie każda firma oferuje podobne warunki i jedna z nich może zaproponować niezwykle wygórowane i niekorzystne ubezpieczenia OC, natomiast inna wręcz przeciwnie. W związku z tym warto z nami unikać tych pierwszych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Kalkulator OC
  Firmy ubezpieczeniowe kuszą na każdym kroku ubezpieczeniem samochodu, które będzie najtańsze, najbardziej rozbudowane, najciekawsze i ogólnie naj. Wiemy jak trudno jest Państwu wybrać odpowiednią ofertę, dlatego postaraliśmy się stworzyć narzędzie, które pokaże wszystkie opcje na jednej stronie. Nasz kalkulator ubezpieczeń pokazuje tylko aktualne oferty. Zawsze mogą Państwo sprawdzić oddzielnie oferty auto casco czy odpowiedzialności cywilnej. Kalkulator OC pokaże najtrafniejsze wyniki po wpisaniu danych samochodu oraz właściciela. Od tego uzależnione są ceny w większości agencji ubezpieczeniowych. Dodatkowo kalkulator AC pokaże, gdzie warto wybrać to dodatkowe ubezpieczenie, aby nie przepłacić a mieć dodatkowe zabezpieczenie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Ubezpieczenia oc
  Firma Roan. Pośrednictwo Ubezpieczeniowe już od 16 lat działa na rynku ubezpieczeń. Jej wieloletnie doświadczenie i fachowość umożliwiają dopasowanie oferty do indywidualnych preferencji każdego klienta. W zakres usług wchodzi pośrednictwo przy zawieraniu ofert o ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NW, pakiety), majątkowe (np. od zdarzeń losowych) czy zdrowotne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0