Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Agrounima - producent zgarniaczy i usuwaczy do obornika
ID linku 2881
Tytuł Agrounima - producent zgarniaczy i usuwaczy do obornika
Url http://www.agrounima.com.pl/
Opis Działalność Firmy AGROUNIMA obejmuje:
produkcję maszyn i urządzeń rolniczych, głównie zgarniaczy, usuwaczy obornika, produkcję konstrukcji stalowych, produkcję urządzeń transportu wewnętrznego, obróbkę mechaniczną, działalność handlową.
Nasze wyroby i usługi dostarczamy na terenie całego kraju.
Sprawdź renomę i jakość wykonania.
Serdecznie zapraszamy!
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe zgarniacz   usuwacz do obornika   usuwanie obornika
Data Aug 7, 2009
Imię kontaktowe anna
Email wyślij email do anna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. FUNGIPOL. UPRAWA, EKSPORT GRZYBÓW JADALNYCH pieczarkarnia
  Któż znas nie lubi pieczarek? Te aromatyczne i pyszne grzyby są składnikiem niezmierzonej ilości potraw oraz pierwszorzędną zakąską. Czołowym producentem oraz eksporterem tego najpopularniejszego na naszym lądzie grzyba jest firma Fungipol, działająca na polskim rynku już od 1978 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz pełna wiedza powodują, że znamionuje ją dbałość o otoczenie naturalne oraz wysoka świadomość ekologiczna, co tłumaczy się na strategię zakładu w sferze utylizacji odpadów oraz prowadzenia upraw w taki sposób, ażeby zmniejszyć ich pejoratywny wpływ na otaczającą naturę. Zamieszczone na portalu zdjęcia pieczarkarni w Poraju koło Myszkowa objawiają nam świetną skalę aktywności Fungipolu, a dodatkowo zaznajamiają nas bliżej z inżynierią produkcji grzyba, który naprawdę często ląduje następnie na polskich talerzach. Szczegóły na.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. kolczyki dla trzody
  Od 2004 roku zajmujemy się doradztwem rolniczym i dystrybucją kolczyków oraz identyfikatorów dla zwierząt hodowlanych w wielu powiatach centralnej i północnej Polski.

Obecnie spełniając oczekiwania hodowców rozszerzyliśmy swoja działalność w kilku powiatach o asortyment zootechniczno-weterynaryjny, jak i do produkcji rolnej.
Staramy się, by nasze towary były atrakcyjne cenowo zarówno w naszych punktach sprzedaży jak i sprzedaży wysyłkowej. Wyposażamy również kompleksowo budynki inwentarskie.

Zapraszamy Panstwa do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. Gospodarstwo ogrodnicze Sylwia i Janusz Majewscy
  Szanowni Państwo!
Już od trzech pokoleń specjalizujemy się w produkcji sadowniczej, a od ponad 40 lat w produkcji kwaszonek. Produkty z naszego Gospodarstwa cieszące się największą renomą i uznaniem to kapusta kwaszona i ogórki kwaszone. Niepowtarzalny smak naszych kwaszonek zapewnia tradycyjna metoda kwaszenia i surowiec pochodzący wyłącznie z własnych plantacji. Produkowane przez nas jabłka w nowocześnie prowadzonym sadzie przechowywane są w chłodniach do kwietnia-maja. Wyroby nasze znajdują uznanie u wielu stałych odbiorców na terenie województwa świętokrzyskiego, prezentowane były również na licznych wystawach, targach w kraju i zagranicą. Dostawy naszych produktów realizujemy własnym transportem. Posiadamy wdrożone systemy GMP, GHP oraz system zarządzania jakością HACCP. Gospodarstwo nasze jest pod stałym nadzorem SANEPID-u. Posiadamy aktualne badania wszystkich produktów. Wystawiamy faktury VAT.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. Omnivent
  Omnivent jest międzynarodowym koncernem zajmującym się na skalę światową projektowaniem, produkcją oraz instalacją nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla różnych sektorów rolnictwa. Zwłaszcza w zagospodarowaniu ziemniaków, marchwi, cebuli i cebulek kwiatowych, Omnivent - dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu - zdobył bogatą i specjalistyczną wiedzę.
Firma działa za pośrednictwem swoich głównych oddziałów w Holandii oraz Polsce. Poprzez aktywną i rozbudowaną sieć przedstawicieli Omnivent można znaleźć wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przechowywania produktów rolnych. Firma na całym świecie wyróżnia się dostawą specyficznych rozwiązań po korzystnych cenach oraz doskonałym serwisem: przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.
Omnivent jest najlepszym doradcą. Jak nikt inny potrafi wyjść naprzeciw życzeniom klienta i zmienić je w jeden przemyślany projekt przechowalni, spełniający wszystkie wymogi nowoczesnego przechowywania. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyposażenie nowego obiektu, czy modernizację istniejącego, nastawieni na praktyczne działanie doradcy Omnivent-u chętnie przygotują projekt, w oparciu o Państwa specyficzną sytuację i oczekiwania.
Oferujemy usługi kompleksowe: od projektu do wdrożenia, a co za tym idzie, możemy wyręczyć Państwa w wielu sytuacjach.
Wybierz projekt Omnivent i pozwól, abyśmy zatroszczyli się o przechowywanie Twoich produktów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. Akcesoria Do Hodowli
  Lider na rynku artykułów zootechnicznych w kraju Can Agri - ma w ofercie profesjonalne akcesoria do hodowli, akcesoria jeździeckie, akcesoria weterynaryjne, sprzęt do hodowli, sprzęt weterynaryjny, wyposażenie chlewni, wyposażenie obór oraz wyposażenie stajni. Od początku naszego istnienia staramy się przyczyniać do szybszego rozwoju i unowocześnienia hodowli zwierząt w naszym kraju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0