Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
VITALIUM implanty wrocław
ID linku 28921
Tytuł VITALIUM implanty wrocław
Url http://vitalium.pl
Opis Mieszczące się we Wrocławiu Centrum Stomatologiczne Vitalium pomaga swoim Klientom zachować piękny i zdrowy uśmiech. Z jego usług mogą skorzystać Pacjenci w każdym wieku. Zakres usług Kliniki obejmuje leczenie zapobiegawcze oraz zachowawcze zębów i dziąseł, tudzież zabiegi higienizacyjne. Dentyści przeprowadzą także zabiegi z zakresu periodontologii jak i implantologii. Centrum przystosowane jest także do przeprowadzania operacji chirurgicznych. Gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny sprzęt, jaki pozwala na komfortowe i bezbolesne leczenie Pacjentów. Więcej szczegółów odnośnie usług stomatologicznych odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe wrocław dentysta   dobry stomatolog wrocław   stomatolog wroclaw   wybielanie zębów wrocław
Data Jun 6, 2016
Imię kontaktowe jan
Email wyślij email do jan
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Dermatolog - Zatoka Zdrowia
  Zatoka Zdrowia to przychodnia, w której kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie i o zdrowie swojej rodziny. Szeroki zakres usług, który obejmuje między innymi konsultacje z lekarzami endokrynologami, dermatologami, ortopedami, chirurgami, urologami, neurologami, ginekologami, onkologami, laryngologami i innymi specjalistami, a także zabiegi fizjoterapeutyczne, badania USG i inne usługi pozwala na wszechstronne działania profilaktyczne, diagnostyczne i na podjęcie leczenia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. VITALIUM implanty wrocław
  Mieszczące się we Wrocławiu Centrum Stomatologiczne Vitalium pomaga swoim Klientom zachować piękny i zdrowy uśmiech. Z jego usług mogą skorzystać Pacjenci w każdym wieku. Zakres usług Kliniki obejmuje leczenie zapobiegawcze oraz zachowawcze zębów i dziąseł, tudzież zabiegi higienizacyjne. Dentyści przeprowadzą także zabiegi z zakresu periodontologii jak i implantologii. Centrum przystosowane jest także do przeprowadzania operacji chirurgicznych. Gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny sprzęt, jaki pozwala na komfortowe i bezbolesne leczenie Pacjentów. Więcej szczegółów odnośnie usług stomatologicznych odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Stomatolog Kraków
  Gabinet stomatologi estetycznej od maja będący własnością lek. Skoczylasa Marka zlokalizowany w średnim mieście pod Krakowem adres ul. 29 listopada Skawina zaprasza na wizytę a miłej atmosferze. Korony kute, aparaty ortodontyczne, protezy szkieletowe to zaledwie część zabiegów medycznych. Tanie ceny, bezpieczny sprzęt medyczny oraz bardzo odpowiedzialny personel, zadba o miłą atmosferę byś czuła się jak w rodzinie. Za wyrwanie zęba będziesz musiał zapłacić 63zł a za za leczenie kanałowe 65zł. Sprawdź nas nawet zaraz i nie płać za dużo w innych gabinetach stomatologicznych. Ręczymy doskonałą jakość wykonywanych zabiegów. Gwarantujemy miejsce na parkingu za darmo i Twoje zadowolenie za darmo.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Paraprotex
  Strona zamieszczająca porady z zakresu zapobiegania i eliminowania grzybicy, przy użyciu naturalnych suplementów takich jak Paraprotex. Szczególnie znaczący w leczeniu jest ich skład, oparty na roślinnych komponentach stanowiących barierę przed zarazkami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Tęcza-leczenie uzależnień
  Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień: alkoholizm, patologiczny hazard, internet, lekomania. Terapie prowadzimy w trybie stacjonarnym ( z zamieszkaniem) i ambulatoryjnym (tryb dochodzący). Gwarantujemy wysoką skuteczność u osób kończących pełny program terapeutyczny. Udzielamy konsultacji psychologicznych i psychiatrycznych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0