Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
TECHGRAFQ Reklamy wielkopowierzchniowe Poznań
ID linku 29034
Tytuł TECHGRAFQ Reklamy wielkopowierzchniowe Poznań
Url http://www.gablotytablice.pl
Opis Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą TechgrafQ z Poznania! Firma ta jest specjalistą z branży reklamowej. Zajmuje się ona produkcją wysokiej klasy nośników reklamowych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się przede wszystkim reklamy typu rollposter, citylight i wielkopowierzchniowe reklamy podświetlane. Dostępne są także gabloty i tablice informacyjne, kasetony, witacze, pylony czy też tabliczki przydrzwiowe. Każdy Klient otrzymuje reklamę dostosowaną do jego potrzeb i przedmiotu działalności. Firma gwarantuje dodatkowo montaż oraz serwis zakupionych nośników. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Producent tablic reklamowych Poznań   Tablice reklamowe Poznań   Reklamy wielkoformatowe Poznań   Reklamy podświetlane Poznań   Wielkoformatowe reklamy podświetlane Poznań   Montaż tablic reklamowych Poznań   Montaż reklam Poznań   Produkcja reklam Poznań   Nośniki rekla
Data Jun 14, 2016
Imię kontaktowe 61 810 23 75
Email wyślij email do 61 810 23 75
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. BILANS- obsługa księgowa
  Jeśli potrzebujesz porządnego księgowego w województwie pomorskim zgłoś się do Biura Rachunkowego Bilans z Wejherowa. Biuro obsługuje osoby fizyczne, a także małe i duże firmy. Działa na mocy certyfikatu księgowego o numerze 8688/2005 nadanego właścicielce biura Annie Czapp przez Ministra Finansów. Istnieje od 18 lipca 2005 r. i nieustająco cieszy się całkowitym zaufaniem Klientów. Wszystko dzięki temu, że gwarantują im najwyższą jakość usług rachunkowych, opartych na porządnej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu i biegłości personelu. Oferują pełen zakres usług z obszaru zarówno pełnej, jak i uproszczonej księgowości oraz rachunkowości. Szczególny nacisk w obsłudze klientów stawiają na niezawodność i terminowość. Umożliwiają też współpracę w przyjaznej atmosferze. Nader ważne są dla nich również poufność i ochrona danych osobowych. Więcej danych o działalności biura znaleźć można na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. BST transformatory żywiczne Poznań
  W miejscowości Czerwonak niedaleko Poznania mieści się przedsiębiorstwo BST Energetyka. Jesteśmy dystrybutorem transformatorów, muf, głowic, złączek, narzędzi i końcówek. Mufy przelotowe MSTP i MJSTP przeznaczone są do łączenia kabli SN o izolacji papierowej przesyconej syciwem nieściekającym oraz powłoce ołowianej. Mufy przeznaczone do bezpośredniego ułożenia w ziemi, na łuku, pionowo lub poziomo. Po wykonaniu mufy możemy natychmiast przeprowadzić próby napięciowe i oddać przewód do eksploatacji. Doświadczenie i fachowość w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować ogromny standard usług, lecz również daje elastyczność i otwarcie na nowatorskie projekty. Dokładne wiadomości o jednostce znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Notariusze dębica
  Kancelaria notarialna prowadzona jest przez Wojciecha Myckę w Dębicy Została założona w 2013 roku. Notariusz dokonuje takich czynności jak sporządzanie aktów notarialnych między innymi poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczenia, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, papierów wartościowych czy dokumentów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. www.antenytychy.pl serwis anten
  Gepi to firma trudniąca się serwisem anten satelitarnych oraz telewizyjnych DVB-T. Nasza siedziba mieści się w Tychach. Mogą od nas Państwo kupić sprzęt do odbioru telewizji naziemnej lub satelitarnej, m.in. antenę i tuner, a następnie zlecić nam montaż instalacji. Prowadzimy również dystrybucję platformy telewizyjnej NC+. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na rzetelną i szybką realizację zleceń, a przy tym konkurencyjne ich ceny. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia oraz stawiamy sobie za cel spełnienie Państwa oczekiwań. Dokładne informacje na temat naszej firmy i oferty, znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. cosmeticlab.pl
  Prowadzeniem laboratorium badawczego, zajmuje się Spółka Wodna „STRZEGOWA” z Ostrzeszowa. W ofercie znajdują się m.in. badania mikrobiologiczne produktów kosmetycznych, badania fizykochemiczne, testy konserwacji kosmetyków. Laboratorium przeprowadza swoje badania profesjonalnie, ma akredytację na 66 metod badawczych, wydaną przez Polskie Centrum Akredytacji. Istnieje już od 1999 roku, ma zatem niezbędne doświadczenie, a kadrę tworzą wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej Laboratorium.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0