Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
TECHGRAFQ Reklamy wielkopowierzchniowe Poznań
ID linku 29034
Tytuł TECHGRAFQ Reklamy wielkopowierzchniowe Poznań
Url http://www.gablotytablice.pl
Opis Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą TechgrafQ z Poznania! Firma ta jest specjalistą z branży reklamowej. Zajmuje się ona produkcją wysokiej klasy nośników reklamowych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się przede wszystkim reklamy typu rollposter, citylight i wielkopowierzchniowe reklamy podświetlane. Dostępne są także gabloty i tablice informacyjne, kasetony, witacze, pylony czy też tabliczki przydrzwiowe. Każdy Klient otrzymuje reklamę dostosowaną do jego potrzeb i przedmiotu działalności. Firma gwarantuje dodatkowo montaż oraz serwis zakupionych nośników. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Producent tablic reklamowych Poznań   Tablice reklamowe Poznań   Reklamy wielkoformatowe Poznań   Reklamy podświetlane Poznań   Wielkoformatowe reklamy podświetlane Poznań   Montaż tablic reklamowych Poznań   Montaż reklam Poznań   Produkcja reklam Poznań   Nośniki rekla
Data Jun 14, 2016
Imię kontaktowe 61 810 23 75
Email wyślij email do 61 810 23 75
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Pranie wykładzin Łódź
  Lux Service to profesjonalne czyszczenie dywanów oraz wykładzin w domu klienta. Firma realizuje również zlecenia różnych instytucji. Działa na terenie Łodzi oraz jej bliskich okolic. Gwarantuje usługi na najwyższym poziomie oraz rzetelną informację na temat użytych detergentów, co ważne, w przypadku osób uczulonych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Kafis – urządzenia fiskalne Kraków: drukarka fiskalna Kraków, kasy fiskalne Kraków
  Wszyscy wiemy, iż wszystkie sprzęty nierzadko się psuja. Ich niezawodność uzależniona jest od paru czynników. Między innymi od regularnego serwisu, który zagwarantuje nie tylko konserwację, lecz też szybsze wykrywanie i zaradzeniem wszelkim niepoprawności. Pomimo tego zniszczyć się ma się możliwość wszystko i za każdym razem, jak przykładowo drukarka fiskalna. Kraków to okolica, gdzie istnieje wiele korporacji, stąd używane urządzenia biurowe w większości wypadków jest się zmuszonym oddać do serwisu.

Użytkowanie urządzeń w sposób, który nie jest zgodny z ich przeznaczeniem bywa najczęstszą przyczyną wystąpienia błędów. Tą metodą uszkodzić można nie tylko proste biurko, jak i urządzenia fiskalne. Kraków to okolica, gdzie codziennie mnóstwo sprzętów dostarczanych jest do naprawy.

Czasem naprawa awaryjnego sprzętu nie ma wpływu na czas i szybkość pracy. Problem zawsze pojawia się gdy uszkodzeniu ulegną np kasy fiskalne. Kraków to miasto, gdzie jest niemała olbrzymia liczba różnych sklepów. Gdy w którymkolwiek ze sklepów kasa fiskalna przestanie funkcjonować, sprzedaż w sklepie musi być zatrzymana do czasu likwidacji błędy. Są to więc spore straty dla firmy. Z tego powodu tak istotne jest właściwe dbanie i szanowanie wszelkich przedmiotów, także tych które nie są nasze.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. INTERKAM Zakład kamieniarski trójmiasto
  W Łęgnowie mieści się siedziba przedsiębiorstwa Interkam. Działamy w branży kamieniarskiej od 1991 roku a naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji dowolnych elementów kamiennych jak przykładowo blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, stopnie, stoły, półki, brodziki lub kominki. Pracujemy z granitem, marmurem, piaskowcem oraz konglomeratem kwarcytowym. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować się z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Tanie przesyłki kurierskie opek
  Centrumkurierskie.pl to serwis, który obsługuje przesyłki kurierskie. Wykorzystując jego funkcje, użytkownicy mogą nadawać przesyłki krajowe i zagraniczne, wybranym firmom kurierskim. Dodatkowe opcje platformy to możliwość otrzymywania powiadomień e-mail i sms oraz śledzenia przesyłek. Platforma została stworzona z myślą o tych, którzy prowadzą sklep internetowy, bądź sprzedają na portalu aukcyjnym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. POSADZKI PRZEMYSŁOWE posadzki betonowe Katowice
  W Nowym Sączu mieści się przedsiębiorstwo Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o., które zaprasza Państwa do współpracy. Oferujemy posadzki utwardzone powierzchniowo techniką suchej posypki, posadzki zatarte na ostro, gładko i "miotełkowane", wylewki betonowe pod powłoki żywiczne, gres, podbudowy betonowe pod posadzki, posadzki cienkopowłokowe i renowację posadzek. Angażujemy tylko odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy ufność wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0