Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Dekoracje światłem Ciupaga Studio
ID linku 29050
Tytuł Dekoracje światłem Ciupaga Studio
Url http://www.ciupagastudio.pl
Opis Jesteśmy firma, która specjalizuje się w dostarczaniu eleganckiego oświetlenia. W naszej firmie posiadamy między innymi oświetlenie zewnętrzne wesel plenerowych, architektoniczne oświetlenie budynków. Zapewniamy również dekoracje światłem, które możemy wykonać dla naszych klientów w ramach fachowego montażu na terenie całego kraju. Nasza oferta obejmuje również efekty specjalne, w tym między innymi konfetti, ciężki dym, lasery, słupy dymu. Oświetlenie zapewniam na urodziny, imprezy firmowe, studniówki.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe oświetlenie na wesele   Ciupaga Studio   dekoracje światłem Ciupaga Studio   oświetlenie sali weselnej   dekoracje światłem
Data Jun 28, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. BSC AV SYSTEMY DO GŁOSOWANIA
  Spółka BSC AV z Warszawy zapewni profesjonalną obsługę techniczną różnego typu imprez. Zapewni ona wsparcie w ramach oświetlenia i nagłośnienia. Firma zajmuje się obsługą zarówno dużych imprez jak również kameralnych spotkań. Dotychczas BSC AV zajmowało się obsługą konferencji, koncertów, gal czy przedstawień, jak również szeregu drugich imprez masowych. Co więcej, dysponuje ona nowoczesnym, specjalistycznym systemem głosowania. O profesjonalną obsługę zadba wykwalifikowana kadra, jaka brała udział przy organizacji w szeregu eventów krajowych jak również zagranicznych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stroni internetowej, gdzie dostępny jest cały wachlarz usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. FABIJAŃSKA- ubezpieczenia rolnicze
  Krystyna Fabijańska to agent ubezpieczeniowy PZU z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie różnego rodzaju ubezpieczeń. Posiada dwa biura w Radzyniu Podlaskim, mimo to swoją działalność prowadzi na obszarze całej Polski. Krystyna Fabijańska w swojej ofercie posiada polisy zarówno dla osób indywidualnych, jak i małych, dużych i średnich firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, dobrowolne i obowiązkowe. Służy również pomocą oraz radą w wyborze rozmaitego typu ubezpieczeń: komunikacyjne, majątkowe (w tym AC, OC, NNW, NNW max, PZU Autopomoc), rolnicze, dla lekarzy oraz pozostałych grup zawodowych, turystyczne. Wykupienie polis wiąże się z wieloma rabatami ze strony ubezpieczyciela, na przykład do 60% zniżki na OC za jazdę bezwypadkową, a także z obsługą oraz opieką lekarską na najwyższym poziomie, co czyni ofertę Krystyny Fabijańskiej jedną z lepszych na rynku. Więcej szczegółów wyszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. REVISION-RZESZÓW prowadzenie księgowości podkarpacie
  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo REVISION z Rzeszowa. Prowadzimy kancelarię doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Działamy na obszarze Polski, Rosji i Niemiec. Proponujemy usługi z zakresu przeprowadzania wyceny spółek i majątków, obsługi podatkowej, badania sprawozdań finansowych, rozliczeń rocznych, a także przeprowadzamy audyt projektów unijnych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy przez cały czas podnoszą swoje kwalifikacje. Do współpracy zapraszamy zarówno małe jak i duże firmy. Szczegółowe wiadomości odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Gospodarka odpadami
  Ecotech zajmuje się w utylizacja odpadów, unieszkodliwianiem odpadów oraz gospodarka odpadami. Przygotowujemy raporty środowiskowe, zajmujemy się badaniami odpadów. Odzysk odpadów niebezpiecznych to nasza specjalność. Analizujemy odpady niebezpieczneMisją firmy jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań technologicznych pozwalających wytwórcom odpadów na minimalizację wpływu na środowisko oraz aktywny udział w rozwiązywaniu problemów związanych z jego ochroną, przy zastosowaniu innowacyjnych na rynku krajowym rozwiązań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Media Connect - serwis urządzeń do fitness
  Profesjonalny serwis bieżni, rowerków magnetycznych, trenażerów eliptycznych, urządzeń siłowych, itp. Zapewniamy przeglądy konserwacyjne urządzeń, wymianę materiałów eksploatacyjnych (pasy bieżni, blaty, łożyska itp.). Regenerujemy podzespoły elektryczne i elektroniczne (silnik bieżni, sterowniki silników itp.). Pomoc w zakresie doboru urządzeń do indywidualnych potrzeb. Korzystne ceny i fachowość.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0