Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Farby Phoenix EcoTherm
ID linku 29085
Tytuł Farby Phoenix EcoTherm
Url http://paintsphoenix.com
Opis Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych nowoczesnych farb, które przeznaczone są do malowania praktycznie każdej powierzchni: betonu, drewna, ścian wewnętrznych i wielu innych. Zostały one zaprojektowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Tym co je w głównej mierze wyróżnia jest termoizolacyjność czyli zdolność do odbijania promieni świetlnych. Gwarantujemy zadowolenie z naszych farb.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe farby termoizolacyjne   farby na ściany wewnętrzne i zewnętrzne   farby na dachy   farby Phoenix   farby
Data Jun 28, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. Oleje przemysłowe – chemia przemysłowa – fehchem.pl
  Oleje przemysłowe oferowane przez firmę FehChem od 1995 roku to znakomitej jakości chemia przemysłowa. Prowadzimy współpracę z specjalistycznymi laboratoriami w Niemczech i współtworzymy nowe wydajniejsze receptury. Mamy w ofercie smary plastyczne Longlife, wysokotemperaturowe litowo-kompleksowe, wysokotemperaturowe do wysokich obciążeń, do wysokich obciążeń, silikonowe i wysokoobrotowe. Ze wszystkimi produktami a w szczególności z grupą produktów „oleje przemysłowe” na naszej stronie internetowej fehchem.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. WynajemPomp.pl
  Gdy ktoś ma zamiar robić odwodnienia, z pewnością nie poradzi sobie bez profesjonalnych urządzeń. Takie profesjonalne urządzenia możemy dzisiaj bez żadnego kłopotu wynająć, nie potrzeba ich nabywać. W propozycjach firmy trudniącej się jego wypożyczaniem znajduje się wiele maszyn, takich jak pompy, które dość często są przy robieniu odwodnienia wykorzystywane. Ponieważ znacznie więcej osób szuka tego typu, nie dziwi rosnąca ilość sprzętu. Dostępne są chociażby: pompy membranowe, zatapialne, do ścieków itd. Tutaj każdy da radę bez problemu wyszukać efektywny sprzęt.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. silos - zbiorniki używane
  Nasze produkty są przeznaczone dla branż związanych z transportem silosów magazynowaniem materiałów sypkich. W ofercie znajdują się silosy, zbiorniki, podajniki. Wszystkie zamówienia dostarczane są do kontrahentów naszym własnym transportem, co zawsze jest gwarancją terminowych realizacji zamówień. Klienci mogą również liczyć na pełne i fachowe doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny a także na pomoc w instalacji naszych komponentów. Naszym priorytetem jest osiągnięcie trwałego zadowolenia naszych Klientów poprzez dostosowanie do rynku jak i ukierunkowanie na potrzeby odbiorców. Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracowników firma stawia na jakość oferowanych produktów i usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. Producent opakowań
  Trudnimy się dystrybucją opakowań kartonowych oraz foliowych. Funkcjonujemy na rynku od kilku lat, dzięki czemu wypracowaliśmy najlepszy i najtańszy sposób produkcji. Oferujemy naszym Klientom szeroki asortyment opakowań, mający zastosowanie w branży spożywczej, przemysłowej, motoryzacyjnej i odzieżowej. Oprócz tego możemy zaproponować nadruki, loga, hasła na opakowaniach. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy oferowanej przez nas! Wszystkie potrzebne dane odnajdą Państwo na stronie internetowej!
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. pakowanie w butelki
  Butelka to jedno z najczęściej używanych opakowań stosowanych przy materiałach płynnych. Główną zaletą butelki jest jej wszechstronność użytkowania, wytrzymałość a także łatwość nabycia. Pakowanie w butelki dużej ilości towaru wymaga specjalnych urządzeń które posiada ABS serwis z Lublina, która zajmuję się taśmowym pakowanie materiałów płynnych w butelki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0