Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
LBF wibroizolatory
ID linku 29142
Tytuł LBF wibroizolatory
Url http://lbf.com.pl
Opis W Starej Kamienicy znajduje się siedziba spółki LBF, świadcząca usługi w branży technik wentylacyjnych dla przemysłu. Jej wyroby można znaleźć w inwestycjach na terenie całego świata. spółka trudni się produkcją najwyższej jakości elementów do układów wentylacyjnych, ochrony akustycznej oraz wibroizolacji. Oferta zakładu kierowana jest do koncernów, ale też do małych i średnich przedsiębiorstw. Swoim Klientom zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie projektowanych produktów i ich montażu. Potwierdzeniem najwyższej jakości usług zakładu są posiadane uprawnienia oraz certyfikaty. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie zamieszczony jest cały zakres jej usług.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe zbiorniki ze stali nierdzewnej   spawanie stali nierdzewnej   lakierowanie   kulisy tłumiące
Data Jul 4, 2016
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Kontrola dostępu
  Szkolimy użytkowników, zapewniamy naszym klientom w pełni profesjonalną pomoc, opiekę serwisową nad urządzeniami, montaż oraz uruchomienie systemów - najwyższej jakości karty plastikowe stałego klienta. Projektujemy i konfigurujemy poszczególne systemy. Kontrola dostępu, monitoring, rejestracja czasu pracy, rcp, ewidencja czasu pracy, systemy rejestracji czasu pracy. Karty plastikowe, magnetyczne, elektroniczne, chipowe, telefoniczne i Zbliżeniowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. Wyroby szklane
  Continental Trade jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Firma wyspecjalizowała się w branży szkła technicznego, a także różnego rodzaju uszczelnień, wyrobach z miki i armaturze dla przemysłu. Continental Trade wyrobił sobie markę profesjonalnej firmy, której produktom można zaufać. Na uwagę zasługuje duży wybór wyrobów szklanych o specjalistycznych zastosowaniach, wśród których znajduje się szkło kwarcowe, ceramiczne, szafirowe, szkło wzierne, kapilary, rury, płyty. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii szkło posiada wytrzymałość na wysokie temperatury oraz doskonałe parametry techniczne. Wszystkie produkty Continental Trade spełniają obowiązujące normy techniczne i jakościowe, dzięki czemu cieszą się dobrą opinią na rynku polskim i zagranicznym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. PGE Warszawa
  PGE Warszawa to Polska Grupa energetyczna oferująca dostawę prądu w najatrakcyjniejszych cenach. PGE to duża korporacja dbająca o swoich klientów i o ich portfele. Dzięki stosowaniu najnowszych technologi są w stanie dostarczyć energię do mnóstwa odbiorców a także te technologie pozwalają na pozyskiwanie prądu w niższych cenach. Inwestują oni także w odnawialne źródła energii co podnosi ich prestiż.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. LBF wibroizolatory
  W Starej Kamienicy znajduje się siedziba spółki LBF, świadcząca usługi w branży technik wentylacyjnych dla przemysłu. Jej wyroby można znaleźć w inwestycjach na terenie całego świata. spółka trudni się produkcją najwyższej jakości elementów do układów wentylacyjnych, ochrony akustycznej oraz wibroizolacji. Oferta zakładu kierowana jest do koncernów, ale też do małych i średnich przedsiębiorstw. Swoim Klientom zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie projektowanych produktów i ich montażu. Potwierdzeniem najwyższej jakości usług zakładu są posiadane uprawnienia oraz certyfikaty. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie zamieszczony jest cały zakres jej usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. dodatki krawieckie
  Grofes to profesjonalny producent dodatków krawieckich różnego rodzaju. Dbamy o to, by nasz asortyment był ciągle powiększany o nowe wybory. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzuje wyjątkowa trwałość. To gwarantuje, że będą one służyły Państwu przez wiele lat. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno igły do maszyn, igły krawieckie, markery i wiele więcej. To wszystko po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na naszą stronę po szczegóły oferty, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0