Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Ginekolog w Bydgoszczy
ID linku 29149
Tytuł Ginekolog w Bydgoszczy
Url http://www.klinika-zdrowko.pl
Opis Klinika Zdrówko położona w Niemczu koło Bydgoszczy działa prężnie i rozwija się od 2006 roku, świadcząc profesjonalne usługi związane z leczeniem niepłodności. Placówka specjalizuje się w pomaganiu parom, które nie mogą mieć dzieci, wykonuje nowoczesne badania i zabiegi (w tym in Vitro). Przychodnia zajmuje się także położnictwem i ginekologią, oferuje zabiegi USG 3D i 4D, a także profesjonalną mammografię. Zakres usług obejmuje również badania genetyczne, fizykoterapie i rehabilitacje niemowląt i dzieci. Klinika Zdrówko jest miejscem, w którym przyjemnie jest wracać do zdrowia.
Kategoria Zdrowie i uroda > Gabinety
Słowa kluczowe lekarz   klinika   medycyna
Data Jul 4, 2016
Imię kontaktowe Rafał
Email wyślij email do Rafał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Gabinety
1. Gabinet dentystyczny Kraków
  Strona internetowa niepublicznego gabinetu stomatologicznego CWS-DNT. Na stronie znajdziemy opis pracy laboratorium – przedstawione zostały sprzęty, stosowane techniki dentystyczne oraz personel, a także certyfikaty zdobyte przez właściciela wspomnianego gabinetu. Ponadto, znajduje się tam również wykaz oraz cennik usług, świadczonych przez prezentowany gabinet dentystyczny Kraków. Zakres tych usług obejmuje: stomatologię zachowawczą oraz estetyczną, chirurgię i protetykę.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety


2. Stomatolog Kraków
  Zapraszamy do naszej kliniki przy ulicy Krakowska 49 Kraków także do odwiedzenia naszej witryny internetowej na której znajdą Państwo wiele informacji na temat usług dentystycznych które Państwu oferujemy. Wszystkie usługi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy w przyjaznej atmosferze udzielają porady i pomocy lekarskiej. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, stosujemy najnowszą technologię i oferujemy bezbolesne leczenie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety


3. Blikpol - laserowa korekcja wzroku
  Centrum Okulistyczne. Zindywidualizowana korekcja wzroku. Wyspecjalizowane w takich przypadkach jak laserowa korekta wzroku, badanie OCT, stożek rogówki, operacja zaćmy, leczenie jaskry, iniekcje doszklistkowe, presbiopia. Oferuje możliwość korekcji starczowzroczności metodą Presbi Advanced CustomVue.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety


4. Izodent
  W ramach oferty naszego centrum stomatologicznego zapewniamy szeroki zakres wysokiej jakości usług stomatologicznych. Oferujemy wysoki poziom opieki dentystycznej a jednocześnie komfortowe warunki, które zostały przygotowane dla naszych pacjentów w ramach naszych gabinetów stomatologicznych. Jednocześnie posiadamy nowoczesny sprzęt zarówno diagnostyczny jak też dentystyczny, co pozwala nam realizować leczenie nowoczesnymi metodami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety


5. DYNA-LINGUA Terapia logopedyczna
  Terapia poważnych zaburzeń mowy u osób autystycznych, korekta wszelkich wad wymowy, rozwój dzieci wybitnie uzdolnionych, jak również terapia zaburzeń mowy u osób upośledzonych, osób z dziecięcym porażeniem mózgowym, osób autystycznych oraz osób z zespołem downa - te właśnie usługi logopedyczne zawiera nasza oferta. W terapii dzieci z różnymi zaburzeniami rozwoju mowy i funkcji poznawczych, jak również wobec dorosłych z chorobą Parkinsona oraz afazją wykorzystujemy naszą autorską metodę Dyna Lingua, która opiera się na świadomym i planowym wykorzystaniu mechanizmów uczenia się. Dodatkowo organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla dzieci autystycznych oraz prowadzimy kursy i szkolenia z naszej autorskiej metody. Najlepszym dla nas dowodem uznania jest zadowolenie naszych klientów. Z pełną ofertą pracowni logopedycznej DYNA-LINGUA M.S. można zaznajomić się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Gabinety

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0