Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
domy-ogrody.pl
ID linku 29175
Tytuł domy-ogrody.pl
Url http://www.domy-ogrody.pl
Opis Oferta sklepu domy-ogrody.pl to korzystna możliwość zakupu domków, altanek, wiat, pawilonów i wiele innych obiektów ogrodowych. Wysokiej jakości produkty, wykonane z różnych rodzajów drewna. Znajdują zastosowanie w każdym ogrodzie. Nasze domki można zmontować samodzielnie wzorując się na załączonej instrukcji lub poprosić o profesjonalny montaż. Nasza oferta jest korzystna cenowo, uwzględniamy także płatność w ratach. Zapraszamy do zainteresowania się dostępnymi modelami i w razie chęci zakupu prosimy o kontakt.
Kategoria Dom > Ogrody
Słowa kluczowe Domki ogrodowe   domki ogrodowe Szczecin   domki drewniane   garaże drewniane Szczecin   pawilony handlowe   meble ogrodowe w Szczecinie   meble z drewna
Data Jul 19, 2016
Imię kontaktowe Dariusz
Email wyślij email do Dariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Ogrody
1. Transbud Ryszard Raczyński Układanie kostki brukowej
  Transbud Ryszard Raczyński
Układanie kostki brukowej
W zakresie usług brukarskich wykonujemy nawierzchnie – począwszy od posesji prywatnych jednorodzinnych poprzez rezydencje, obiekty sakralne itp. Usługi wykonujemy z materiałów powierzonych lub własnych. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę wykonawczą, w skład których wchodzą długoletni pracownicy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom naszych Klientów i wykonać rzetelnie założenia projektowe nawierzchni.

- usługi koparko-ładowarkami,
- usługi transportowe - wywrotką,
- cięcie, kucie betonu,
- prace wyburzeniowe, wywóz gruzu,
- utwardzanie nawierzchni kruszywami,
- sprzedaż kostki brukowej,
- ogrodzenia
Kategoria:   Dom > Ogrody


2. Ekologiczny ogródek warzywny
  Ostatnio oprócz projektowania ogrodów i ich zakładania, bardzo modnym pomysłem jest ekologiczny ogródek warzywny, który bez problemu możemy założyć na swojej posesji przed domem. Taki ogródek nie wymaga w zasadzie nawet jakiejś dużej ilości miejsca, wystarczy nieduży kawałek ziemi na którym zostaną posadzone warzywa, które będziemy mogli sobie ekologicznie uprawiać. Oczywiście im większy teren tym więcej możemy posadzić warzyw i większe będą z tego plony. Projektowanie ogrodów warszawa to zajęcie dość trudne dlatego czy będziemy mieli do czynienia z normalnym ogrodem, czy też z ekologicznym ogródkiem warzywnym, to warto zakładanie ogrodu powierzyć fachowcowi lub firmie z wieloletnim doświadczeniem i ciekawym portfolio.

Po omówieniu szczegółów i ustaleniu zakresu prac, fachowiec wykona dla nad kosztorys a po jego zaakceptowaniu przystąpi do prac. Ogród wykonany przez fachowców na pewno będzie nas cieszył i na pewno będzie wykonany w sposób profesjonalny i przemyślany. na koniec firma zaproponuje nam jeszcze jedną usługę która jest pielęgnacja ogrodów warszawa, aby ogród mógł rozwijać się bez przeszkód i nie zmarnieć.
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. Twój Ogrodnik
  Nazywam się Marek Rzepczyński. Moja przygoda z ogrodami zaczęła się, gdy miałem mniej więcej 18 lat. Wtedy to podczas amatorskiej budowy oczka wodnego i sadzenia roślin na mojej działce poczułem, że to jest właśnie to, co chcę robić w życiu. Potem było mnóstwo książek, czasopism, stron internetowych, forów i studia. Obecnie jestem absolwentem kierunku - Ogrodnictwo, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i prowadzę firmę "Twój Ogrodnik". Uczestniczę w licznych szkoleniach, targach i wystawach ogrodniczych w kraju oraz za granicą. Projektowanie, zakładanie oraz pielęgnacja ogrodów są moją pasją i aktualnie wypełniają większość mojego czasu
Kategoria:   Dom > Ogrody


4. Projekty ogrodów Świdnica
  Młoda, prężnie rozwijająca się firma świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią i jej pielęgnacją. Zatrudniamy osoby z wyższym i średnim wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Wiedza, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych ogrodów i dekorowanych pomieszczeń. Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który dostosowany jest do naszych warunków klimatycznych. Zaopatrujemy się u najlepszych producentów w kraju, w związku z tym, możemy z pełną odpowiedzialnością udzielać gwarancji na dostarczone materiały oraz wykonane prace. Naszą dewizą jest jakość oferowanych usług w spojrzeniu długoterminowym. Zrealizowany przez nas ogród nie jest dziełem skończonym. Wymaga on pielęgnacji w dalszych latach, a jej efekty w dużej mierze zależeć będą od fachowości wykonania ogrodu. Pragnąc oszczędzić naszym klientom pracy przy utrzymaniu ogrodu oraz zagwarantować roślinom dobre warunki do rozwoju przywiązujemy szczególną uwagę do starannego przygotowania gleby i fachowego sadzenia roślin a także do oferowania nowoczesnych rozwiązań technicznych skracających czas pielęgnacji.
Kategoria:   Dom > Ogrody


5. JUNIPERUS zakładanie ogrodów Kraków
  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją usług świadczonych przez Studio Sztuki Ogrodowej "Juniperus" z Niepołomic, którego początki działalności na rynku sięgają 2001 roku. Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące projektowanie, urządzanie i pielęgnowanie ogrodów oraz terenów zieleni. Na naszą pomoc możecie też Państwo liczyć na każdym etapie tworzenia ogrodu. Wykonujemy przeróżne prace związane z utrzymaniem porządku w ogrodzie, np. koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, formowanie drzew i krzewów. Zajmujemy się też pielęgnacją oczek wodnych i stawów. Dokładne wiadomości zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0