Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
MAG-BET szamba betonowe
ID linku 2924
Tytuł MAG-BET szamba betonowe
Url http://www.szamba.net
Opis Firma MAG-BET specjalizuje się w produkcji i montażu żelbetonowych zbiorników na nieczystości (szamb), również jako zbiorniki burzowe odprowadzające nadmiar wody (deszczówki), a także znajdujących zastosowanie w gospodarstwach rolnych jako zbiorniki na gnojowicę i gnojówkę.

Nasze szamba są trwałe, szczelne, proste w montażu. Wszystkie produkty posiadają Atest PZH. Oferujemy również transport samochodami ciężarowymi z urządzeniem samowyładowawczym HDS. Aby obniżyć koszty transportu na większe odległości organizujemy transport łączony. Świadczymy usługi dodatkowe takie jak montaż zbiorników w dole.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe szamba betonowe   szamba   szamba szczelne
Data Aug 7, 2009
Imię kontaktowe Bartek
Email wyślij email do Bartek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Best Point - izolacje natryskowe
  Od chwili pojawienia się na białostockim rynku budowlanym FHU Best Point izolacja natryskowa pianką zaczęło być sprawą łatwą. Proponowana przez naszych fachowców całościowa usługa izolacji natryskowej da możliwość Państwu nie tylko zwiększyć wytrzymałość lokalu, ale przede wszystkim podniesie jego hydroodporność i zniweluje wpływ destrukcyjnych czynników. Chcąc zagwarantować sobie komfort eksploatacji hali produkcyjnej na lata ale także zyskać sporą kwotę pieniędzy w terminie jesienno-zimowym, wystarczy skontaktować się z nami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Firma brukarska New bud - BRUK z Bytomia
  Firma brukarska New bud - Bruk z Bytomia działa na terenie całego Śląska.
Układamy:
kostkę brukową,
kostkę granitową,
kostkę betonową,
płyty chodnikowe,
krawężniki,
palisady,
ażury,
obrzeża.
Wykonujemy także wszystkie niezbędne prace przygotowujące podłoże:
utwardzanie gruntu,
niwelowanie terenu,
oczyszczanie terenu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Domki drewniane
  W ofercie firmy HAAS są gotowe domy i domki drewniane. Domy kanadyjskie i domki jednorodzinne. Proponujemy gotowe projekty domów. Nasze domy wyposażamy w ogrzewanie podłogowe, kolektory słoneczne, pompy ciepła i ogrzewanie kominkowe. Produkty firmy Haas wyróżniają się wysoką jakością oraz korzystną ceną, lecz również spełniają wymagania norm ekologicznych. Spektrum produkcyjne koncernu Haas jest bardzo różnorodne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Kruszywa ogrodowe
  Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych to firma funkcjonująca na terenie Polski od 5 lat. Podstawę działalności Spółki stanowi produkowanie i dystrybuowanie gnejsowych kruszyw drogowych. Wyspecjalizowana oferta TESM zawiera także kruszywa ogrodowe, ozdobne, kolejowe, hydrotechniczne. Gnejs jest doskonałym materiałem nie tylko do budowy dróg, ale również na kamień do ogrodu, ze względu na swoje walory ozdobne. Nowoczesne zaplecze pozwala uzyskać najwyższą jakość kruszyw gnejsowych. TESM ma do zaproponowania kamień elewacyjny, kamień laminowany, korę kamienną, głazy ogrodowe, płytkę łupaną, kamienie na skalniak, kamień go gabionów i wiele więcej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Kostka brukowa Warszawa
  Usługi układania kostki brukowej firmy reklamującej się na witrynie ukladaniekostki24.pl dedykowane są dla klientów indywidualnych oraz dla firm i przedsiębiorstw. Firma wykonuje prace brukarskie na najwyższym poziomie, gwarantując równe i solidnie powierzchnie. Przedsiębiorstwo usługowe posiada wieloletnie doświadczenie, klienci nie muszą się też obawiać o jakość wykonanych usług. Firma na ma koncie już dziesiątki zrealizowanych robót.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0