Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
THT opakowania wielokrotnego użytku
ID linku 29284
Tytuł THT opakowania wielokrotnego użytku
Url http://www.tht.pl
Opis Specjalnością mieszczącej się w Świdnicy firmy THT są najwyższej jakości systemy opakowań. Przedsiębiorstwo ich wytwórstwem zajmuje się już od kilkunastu lat. W jego ofercie znajdują się opakowania jednokrotnego użytku, między innymi narożniki i profile, kształtki, przekładki piankowe bądź folie. Producent proponuje także opakowania wielokrotne, a wśród nich pojemniki, zestawy transportowe, palety czy też wkłady do pojemników. Kolekcję THT uzupełniają komponenty do AGD (uszczelki, wygłuszenia, dystanse). Producent dysponuje specjalistycznym zapleczem technicznym, dzięki czemu może przystosować produkcję do potrzeb Klienta. Więcej informacji o działalności firmy dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe blister opakowanie   formowanie próżniowe   kształtki piankowe   opakowania dla automotive   opakowania do komponentów   opakowania formowane próżniowo   opakowania piankowe   opakowania przemysłowe   opakowania szyte   opakowania termoformowane   opakowania z kartonplastu   o
Data Jul 19, 2016
Imię kontaktowe 74 854 90 10
Email wyślij email do 74 854 90 10
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Premium elektroniczne papierosy - najnowsze e-papierosy, kartridże i akcesoria dla nich.
  Premium elektroniczne papierosy - najnowsze e-papierosy, kartridże i akcesoria dla nich.
Jeżeli szukasz rewolucyjnej, zdrowszej, mądrzejszej oraz bardziej stylowej alternatywy dla palenia papierosów, z której możesz korzystać niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Producent opakowań foliowych
  Nasza firma z tradycją oferuje Państwu bardzo wytrzymałe, produkowane zgodnie z wymogami opakowania z folii. Korzystamy głównie z folii HDPE oraz LDPE. Wytwarzamy ekologiczne worki na śmieci (z surowców wtórnych). Produkujemy różnorodne opakowania foliowe, które dzięki zdobytym certyfikatom, pozwalają dopuścić nasze wyroby do kontaktu z żywnością. Folia do pakowania żywności, woreczki foliowe. Jesteśmy czołowym producentem opakowań foliowych oraz toreb z nadrukiem. Nasze wyroby posiadają wszelkie atesty, zaś sama firma NICATOR, została niejednokrotnie wyróżniona w rankingu Gazela Roku. Piętnastoletnia produkcja pomogła zdobyć nam przede wszystkim cenne doświadczenie. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Czyszczenie rurociągów
  Ewerest, to mieszcząca się w Mielcu firma, która proponuje profesjonalne usługi czyszczące. Oferowane jest między innymi czyszczenie hydroforowe betonu, dzięki któremu sprawnie można usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Ponadto, istnieje możliwość wykonania czyszczenia hydrodynamicznego zbiorników, wentylatorów czy rurociągów. Firma specjalizuje się też w czyszczeniu wysokociśnieniowym, podczas którego wykorzystywane są techniki alpinistyczne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Węgiel, Węgiel Energetyczny
  Specjalizujemy się w handlu węglem od wielu lat na rynkach całego świata. Oferujemy węgiel energetyczny zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami węgla najwyższej jakości, którzy mogą zaoferować konkurencyjne ceny, uwzględniając specyfikę każdego rynku. Zapraszamy na stronę wegiel-energetyczny.pl

Dzięki doświadczeniu i kontaktom, zyskanym przez lata działalności, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom towary i usługi odpowiadające ich potrzebom. Naszym atutem jest indywidualne podejście do klienta, szybkie i skuteczne działanie oraz profesjonalna obsługa

Dążymy do ciągłego rozwoju kontaktów oraz profilu działalności, więc zawsze jesteśmy otwarci na konkretne propozycje współpracy w dziedzinie handlu.
Zapraszamy do współpracy
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Magic Clean - sprzątanie biur Warszawa
  Firma sprzątająca Magic Clean Warszawa oferuje - sprzątanie biur, zachowanie czystości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej w celu zapoznania się z dokładną ofertą firmy. Jeśli zależy Ci na świadczeniu usług najwyższej jakości, zapraszamy do współpracy. Jesteśmy firmą sprzątającą, która dba o najmniejsze nawet szczegóły. Naszym zadowoleniem jest zadowolenie naszych klientów. Magic Clean Warszawa - sprzątanie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0