|
Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia |
1. |
Ubezpieczenia na wakacje i ubezpieczenia samochodu
|
|
Masz samochód? Chcesz ubezpieczyć mieszkanie? Planujesz się wybrać na wycieczkę za granicę? W takim razie zapraszamy do odwiedzin na blogu ubezpieczmy.pl. Blog ubezpieczeniowy ubezpieczmy.pl został założony przez trójkę pracowników multiagencji: Anię, Magdę i Kubę.
Ania jest specjalistką od ubezpieczeń turystycznych i ubezpieczeń narciarskich. Na blogu prowadzi sekcję "ubezpieczenia wakacji", a w niej znajdziecie odpowiedzi na pytania: jak przygotować się do wyjazdu na narty, gdzie jechać jeśli marzą się nam bardziej egzotyczne, aktywne wakacje oraz co to jest carpooling. I oczywiście wszystko o ubezpieczeniach turystycznych.
Kuba specjalizuje się w ubezpieczeniach samochodowych: OC, Autocasco itd. W prowadzonej przez niego sekcji "ubezpieczenia samochodowe" dowiecie się o aktualnych karach za brak OC, ile wynosi Autocasco dla luksusowego porsche oraz dlaczego warto czasem zmienić ubezpieczyciela.
Specjalnością Magdy są ubezpieczenie nieruchomości. Dlatego śmiało możesz zadać jej pytanie odnośnie ubezpieczenia domu i mieszkania, a także poznasz opowiedź na pytanie czy OC w życiu prywatnym się opłaca.
Zapraszamy serdecznie na naszego bloga. Ubezpieczenia nie gryzą, warto coś o nich wiedzieć.
|
2. |
Kalkulator ac
|
|
Uważasz, że atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne musi być drogie? Nieprawda! Poznaj znakomitą wiadomość – w jednym miejscu w Internecie zapoznasz się z wieloma ofertami naraz, pomożemy wybrać Ci najlepszą, zgodnie z Twoimi wymaganiami i możliwościami finansowymi. Tylko u nas znajdziesz niedrogie i pewne ubezpieczenie AC i ubezpieczenie OC dla swojego samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z zawartością serwisu, analizatorami ofert i przykładami polis – ubezpieczenie auta z nami jest dużo prędsze i łatwiejsze, bo nie jesteś zobligowany szukać samodzielnie. Zachęcamy także do lektury artykułów i newsów, które pozwolą Ci odnaleźć się w gąszczu przepisów. Zapewniamy, że nasza strona jest przejrzysta i prosta w użytkowaniu.
|
3. |
Ubezpieczenia Czarnyszewicz
|
|
Jesteśmy doświadczoną agencją oferującą ubezpieczenia wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy od 2001 roku. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zapewnić naszym klientom skuteczną ochronę ubezpieczeniową. Dostosowujemy produkty ubezpieczeniowe do konkretnych zamówień i potrzeb naszych klientów tak, by byli oni zadowoleni z naszych usług a ubezpieczenie gwarantowało pełną ochronę życia bądź mienia.
Ubezpieczamy osoby prywatne i podmioty gospodarcze.
|
4. |
MAUR ubezpieczenia majątkowe
|
|
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Maur Maciej i Urszula Wojciechowscy z Legnicy. Naszym Klientom oferujemy pełen wybór pakietów ubezpieczeniowych na życie, komunikacyjnych, rodzinnych, grupowych/indywidualnych, a także opiekę medyczną. Współpracujemy z cenionymi firmami ubezpieczeniowymi i posiadamy niezbędne licencje a oprócz tego oferujemy konkurencyjne ceny. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne, firmy, przedsiębiorstwa jak i pozostałe instytucje. Szczegóły naszej oferty oraz dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
|
5. |
AVIVA Kraków Michał Cwynar
|
|
www.MichalCwynar.pl i 607-693-680 to kontakt z AVIVA Kraków , Michał Cwynar to doradca ubezpieczeniowo-finansowy, jego pełna oferta ubezpieczeń indywidualnych i grupowych, ubezpieczeń dla firm, domów i mieszkań, ofe ,rozwiązań finansowych, świadczy doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe oraz ubezpieczenia pod kredyt, cesje na bank .W ofercie fachowe doradztwo podparte wieloletnim doświadczeniem, Członek MDRT, działa na rynku od 2002 roku .
|
|
|