|
Inne wpisy w Firmy wg branży > Maszyny |
1. |
AZOTAS MARIUSZ PRYK recykling kabli samochodowych
|
|
Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu firmę AZOTAS z Sieradza, jaka od wielu lat zajmuje się sprzedawaniem włoskich maszyn służących do recyklingu. Pracują one w systemie suchej separacji i wykorzystywane są przez firmy zajmujące się odzyskiem tworzyw sztucznych lub metali. Oferujemy młyny, rozdrabniacze jednowirnikowe, separatory, granulatory oraz wiele innych. Zapewniamy fachowe doradztwo, opiekę przed i po sprzedażową, serwis urządzeń i atrakcyjne ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą propozycją - prosimy o kontakt. Wszelkie dodatkowe informacje i dane kontaktowe mieszczą się na naszej witrynie internetowej.
|
2. |
BUDMAR Gąsienice gumowe Caterpillar
|
|
Części zamienne do maszyn budowlanych od najlepszych producentów w atrakcyjnych cenach? Tylko w firmie Budmar z Pabianic! Wśród dostępnych w ofercie firmy wyrobów znajdą Państwo między innymi zęby do koparek, gąsienice gumowe i stalowe, rolki prowadzące, koła napędowe i napinające, siłowniki jak też szereg innych części zamiennych. Przedsiębiorstwo proponuje części dla maszyn większości producentów na rynku. Jego zaplecze techniczne pozwala też na regenerację części czy ich obróbkę mechaniczną. Każde zlecenie realizowane jest terminowo oraz rzetelnie. Z całym katalogiem firmy można zapoznać się na stronie internetowej.
|
3. |
Torby do pizzy
|
|
Piecyk do zapiekanek, a może piec do pizzy? Szukasz innych sprzętów do przygotowania pizzy, łopata do pizzy, torby do pizzy czy też wałkownica do ciasta? Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą firmy JG Gastro. Ten sklep internetowy to gwarancja uzyskania najlepszego sprzętu gastronomiczne w przystępnych cenach. W ofercie także między innymi wilk do mięsa, szatkownica gastronomiczna czy też szafa chłodnicza o odpowiednich parametrach i różnych rozmiarach
|
4. |
BAG IN BOX INŻ. WOJCIECH PŁOCKI
|
|
Bag in Box zaprasza do poznania się ze swoją ofertą. Nasza firma mieści się w Lublinie i specjalizuje się w wytwórczości pakowarek. Nasze urządzenia to: pakowarka 1.220 UC, pakowarka półautomatyczna 1.2, pakowarka aseptyczna i wodoerka. Nasze pakowarki pracują przeważnie w przetwórniach owocowo-warzywnych, rozlewniach wód, rozlewniach win itp. Na zlecenia produkujemy także pakowarki standardowe, aseptyczne i Ultra Clean. Wszystkie urządzenia spełniają standardy technologiczne oraz normy bezpieczeństwa. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, które wystawiają nam użytkownicy. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych specjalistów, jacy dokładają wszystkich starań, aby każde urządzenie było znakomite. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
|
5. |
UniMachines.pl - giełda maszyn CNC
|
|
Powstaliśmy znaczny czas temu. Tworzymy jeden z największych i najszybciej rozwijających się internetowych portali ogłoszeniowych. Naszą specjalnością są maszyny używane. UniMachines to giełda maszyn używanych, na której znajdziecie tokarki, frezarki, giętarki, szlifierki, noże, lasery, maszyny laboratoryjne i szereg innych. Oferty z całej Polski. Więcej na stronie UniMachines.
|
|
|