Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Podsłuch telefonu
ID linku 29585
Tytuł Podsłuch telefonu
Url http://podsluchyonline.pl
Opis W naszej ofercie znajdą Państwo solidny, dobry i bezawaryjny sprzęt szpiegowski i urządzenia detektywistyczne. Klientom gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość. W sklepie podsluchyonline.pl można zamówić między innymi podsłuchy na telefon, podsłuchy na komputer, kamerki, małe dyktafony, lokalizatory pojazdów GPS. Jako zespół specjalistów oferujemy także profesjonalne usługi detektywistyczne.
Kategoria Internet > Usługi telekomunikacyjne
Słowa kluczowe podsłuch telefony   podsłuch   podsłuch komputera   podsłuch sms
Data Aug 31, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Usługi telekomunikacyjne
1. System monitorowania sms
  Aplikacja umożliwia pobieranie 100 ostatnich wiadomości tekstowych z telefonu z systemem operacyjnym Android.
Dedykowana usłudze aplikacja pobiera także numery telefonów oraz ich nazwy zapisane w książce telefonicznej.
TrackSMS to idealne rozwiązanie dla osób posiadających kilka aparatów telefonicznych oraz firm gdzie każdy pracownik posiada oddzielny telefon.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


2. eSeMeSer.pl - System do wysyłania SMS, powiadamianie SMS, masowa wysyłka SMS
  System esemeser.pl został napisany z myślą o firmach lub osobach prywatnych, mających potrzebę informowania swoich klientów lub znajomych o konkretnych wydarzeniach, możliwie w najprostszy sposób i w jak najkrótszym czasie.
W systemie mamy możliwość utworzenia wielu użytkowników, i wielu klientów. Każdy klient posiada historię wysłanych do niego sms'ów. Istnieje możliwość wysyłki do pojedynczych klientów, do grup klientów lub do klientów wybranych ręcznie z listy - ręcznie lub z wcześniej utworzonych szablonów. Mamy też możliwość zaprogramowania sms'a na jakiś dzień, godzinę, minutę w przyszłości, lub też stworzenia sms'a cyklicznego, który będzie wysyłał się co roku, co miesiąc, codziennie itd.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


3. Ericpol - IT dla telekomunikacji
  Oferta naszej firmy obejmuje usługi realizowane w takich obszarach jak telekomunikacja, komunikacja machine to machine, user experience. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie i jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin. Zapewniamy do dyspozycji naszych klientów dyspozycji inżynierów oprogramowania, architektów, projektantów, testerów i dokumentalistów technicznych.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


4. Darmowe publiczne serwery Ventrilo, TeamSpeak, darmowe komunikatory VoIP
  Dreamspeak.pl oferuje darmowe, publiczne serwery TeamSpeak oraz Ventrilo. Dobrze rozwinięty system komunikacji jest potrzebny w dzisiejszych czasach aby odnieść sukcesy w różnych dziedzinach. Tak jest w przypadku gier, głównie gry zespołowe potrzebują komunikacji w czasie rzeczywistym. Staramy się udostępniać serwery głosowe z niskim opóźnieniem i z maksymalną dostępnością do serwerów, by każdy klient z naszych usług był zadowolony. Nasze serwery Ventrilo cieszą się największą popularnością w Polsce. Wkrótce chcemy otworzyć serwer nowego programu Mumble.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


5. anteny
  Azart jest przedsiębiorstwem handlowo usługowym działającym na polskim rynku od ponad czterdziestu lat. Zajmuje się wykonywaniem projektów oraz instalacją systemów anten do odbioru sygnału telewizyjnego i radiowego. Najczęściej wykonywane przez nią projekty realizowane są dla osiedli mieszkaniowych, budynków administracyjnych i użyteczności publicznej. Firma Azart posiada kadrę wyszkolonych techników, którzy zadbają o najwyższą jakość wykonanej instalacji, oraz zapewnią profesjonalne zaplecze serwisowe.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0