Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
COMEX montaż klimatyzacji dolnośląskie
ID linku 29649
Tytuł COMEX montaż klimatyzacji dolnośląskie
Url http://www.rewitalizatory.pl
Opis Celem znajdującej się we Wrocławiu firmy Comex jest zapewnienie swoim Klientom najwyższej jakości powietrza. Przedsiębiorstwo specjalizuje się bowiem w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla domu, biura bądź przemysłu. Oferta firmy zawiera takie urządzenia, jak różnego typu wentylatory, rewitalizatory, nagrzewnice, klimatyzatory czy kurtyny. Dostępny jest również szereg akcesoriów wentylacyjnych. Comex prowadzi ponadto serwis systemów oczyszczania powietrza. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, firma współpracuje jedynie z renomowanymi producentami. Więcej szczegółów o produktach dostępnych w ofercie firmy umieszczonych jest na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe klimatyzacja precyzyjna Wrocław   klimatyzacja Wrocław   montaż klimatyzacji Wrocław   rekuperatory Wrocław   montaż instalacji wentylacyjnych Wrocław   wentylacja Wrocław   serwis wentylacji Wrocław   montaż wentylacji Wrocław   serwis central wentylacyjnych dolnośląski
Data Sep 9, 2016
Imię kontaktowe 71 354 40 29
Email wyślij email do 71 354 40 29
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. IPZ elektryczne spalinowe
  Z prawdziwą satysfakcją zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą sklepu oraz serwisu wózków widłowych. Nasza siedziba znajduje się w Kołbaskowie, gdzie możecie oddać Państwo swój sprzęt pod opiekę profesjonalistów, którzy w krótkim czasie oraz niewielkiej cenie rozwiążą każdy problem. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najistotniejsze, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę zarówno części zamiennych, jak i nowych oraz używanych wózków. Wynajmujemy również sprzęt na elastycznych warunkach. Sprzedajemy także odpowiednie ogumienie, akumulatory i złącza bateryjne i inny konieczny do właściwego działania wózków osprzęt. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz dostosować jakość i cenę elementów do Twoich wymagań i możliwości finansowych. Naprawimy uszkodzone elementy w krótkim czasie oraz w okazyjnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Gcg - koperty i opakowania
  Firma Gcg działająca od 2006 roku, zajmuje się wytworem opakowań. Są to przede wszystkim, różnego rodzaju koperty. Począwszy od kopert kartonowych, skończywszy na kopertach bezpiecznych. W asortymencie firmy znajdują się też takie, które posiadają specjalną wewnętrzną warstwę z folii bąbelkowej – tzw. koperty bąbelkowe. Dla pewności, że przesyłka zostanie dostarczona w nienaruszonym stanie, firma oferuje koperty kurierskie oraz bezpieczne. W celu zabezpieczeń przed warunkami atmosferycznymi, szczególnie deszczem, oferowane są również koperty foliowe samoprzylepne. Oprócz kopert, w ofercie odnaleźć można specjalne opakowania na żywność, opakowania z nadrukiem reklamowym, czy papier samoprzylepny. Wszystkie opakowania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, tak by w zupełności spełniały oczekiwania klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. PROFES LEX WINDYKACJA profesjonalny personel
  Firma Profes Lex, aktywna w branży windykacji wierzytelności powstała w 1996 roku. Swoją siedzibę mamy w Gliwicach. Usługi wykonujemy jednak na terenie całego kraju i w Unii Europejskiej. Podstawą naszej działalności są świadczenia polubowno-sądowe oraz prowadzenie postępowań procesowych w dziedzinie windykacji. W utrzymaniu wysokiej jakości usług pomaga nam wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowany personel. Trudnimy się także przeprowadzaniem wywiadów gospodarczych, które pomogą Państwu z zapoznaniem się z kondycją finansową i sytuacją prawną Państwa kontrahentów. Ponadto pomagamy i doradzamy w procesie restrukturyzacji zadłużenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego ze zleceń. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. GARDEN PARTY ŁÓDŹ imprezy okolicznościowe łódź
  Potrzebują Państwo fachowej obsługi cateringowej na spotkanie firmowe albo uroczystość rodzinną? Firma Garden Party, znajdującą się w Łodzi oraz działającą na rynku od 1997 roku, świadczy usługi cateringowe na imprezach liczących nawet do 3000 osób. Niejednokrotnie mieliśmy już okazję organizować oraz obsługiwać bale, bankiety, a ponadto pikniki czy grille. Bardzo często dostarczamy także catering na szkolenia i konferencje. Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia w zakresie doboru menu, pomożemy również przy wyborze właściwego miejsca na organizację uroczystości. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. biuro rachunkowe szczecin
  Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością prowadzenia obszernych ksiąg rachunkowych, działem kadr, i wielu innych bez których współczesna firma nie może się obyć. Dzięki firmie Eko-Mat, która już wiele lat działa na polskim rynku oszczędzą Państwo czas i pieniądze. Bardzo istotne jest budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami, aby móc jeszcze lepiej spełniać wszystkie prośby i pokonywać problemy. Nasi kompetentni pracownicy chętnie doradzą Państwu w każdej kwestii i odpowiedzą na wszystkie pytania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0