Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6194
Dom 3353
Firmy wg branży 8386
Internet 4184
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 918
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3026
Zwierzęta i rośliny 318
myszkow.pl - Informator miasta Myszków
ID linku 2965
Tytuł myszkow.pl - Informator miasta Myszków
Url http://myszkow.pl
Opis Portal społeczności informacyjnej mieszkańców miasta Myszków i powiatu myszkowskiego. Darmowe subdomeny, katalog branżowy, bezpłatny dostęp do punktów HOTSPOT, darmowa poczta w domenach myszkow.pl i smy.pl , kamery internetowe. Strona realizuje badania i statystyki w tworzeniu systemów społeczeństwa informacyjnego. Strona tworzona pod kierunkiem konsorcjum informatycznego i nadzorem firmy Domena Systemy Informatyczne.
Kierownictwo projektu - Marcin Musialik - koordynator do spraw społeczeństwa informacyjnego i polityki bezpieczeństwa.
Kategoria Aktualności > Informacje
Słowa kluczowe Myszków myszkow misto Myszków
Data Aug 9, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Informacje
1. InfoGwiazdy
  Strona Infogwiazdy jest przeznaczona dla osób, których interesuje życie gwiazd.Chcesz wiedziec co gwiazdy robiły w przeszłosci? To jest miejsce dla ciebie. Dowiesz się tutaj wszystkich najciekawszych informacji, ciekawostek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na stronie będą wszystkie możliwe gwiazdy. Zapraszam!
Kategoria:   Aktualności > Informacje


2. Informacje o Toruniu
  Pozytywny Toruń - filmowe życie miasta. Interesujące filmiki o Toruniu. Ciekawe wydarzenia kulturalne, ludzie i ich pasje, imprezy sportowe i miasto nocą. Najciekawsze imprezy, kluby, koncerty, wystawy, informacje o toruńskich uczelniach i szkołach, filmiki na temat zabytków, akcje, happeningi, demonstracje, spotkania. Toruń widziany oczyma ludzi, którzy go kochają.
Kategoria:   Aktualności > Informacje


3. Wydarzenia w kraju Polskatimes
  Polskatimes.pl to ogólnopolski serwis oraz siedem edycji on-line dzienników regionalnych Polskapresse tworzących tytuł "Polska": "Polska Dziennik Bałtycki", "Polska Dziennik Łódzki", "Polska Dziennik Zachodni", "Polska Gazeta Krakowska", "Polska Gazeta Wrocławska", "Polska Głos Wielkopolski" oraz "Polska Kurier Lubelski". Witryna zawiera sekcje: Fakty, Sport, Kultura, Pieniądze, Opinie, Rozmaitości. Polskatimes.pl to także edycje on-line obszarów, w których gazeta się nie ukazuje: Białystok, Kielce, Koszalin, Kujawy, Lubuskie, Mazowsze, Olsztyn, Opole, Rzeszów, Szczecin, Warszawa.
Kategoria:   Aktualności > Informacje


4. skawina
  Lokalny portal internetowy. Codzienne świeże informacje ze skawiny i okolic. Dowiedz się co się dzieje w Skawinie. Portal jest codziennie aktualizowany. Wiadomości gospordarcze, kulturalne, sportowe, katalog firm. Skawina, jest tutaj. Patron medialny i główny sponsor drużyny brydżowej na zawodach w Stambule.
Kategoria:   Aktualności > Informacje


5. Liners.pl Wiadomości ze świata biznesu i finansów
  Interesujące reportaże z Polski i Europy. Jeśli ciekawi Cie praca rządu, regulacje prawne i gospodarcze to ta strona istnieje z myślą o twoich potrzebach. Zespół redaktorów codziennie uzupełnia bieżące wydarzenia, byś mógł jak najszybciej przeczytać o zmianach. Potrzebujesz porady? Zajrzyj do podgrupy porady dla biznesmenów i konsumentów, a na pewno odnajdziesz sposób na rozwiązanie swoich kłopotów. Zachęcamy Ciebie i twoich znajomych do komentowania i częstych odwiedzin.
Kategoria:   Aktualności > Informacje

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0