Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
KRISPOL Hydranty Przeglądy Bydgoszcz
ID linku 29717
Tytuł KRISPOL Hydranty Przeglądy Bydgoszcz
Url http://www.krispolppoz.pl
Opis Bydgoska firma Krispol jest ekspertem w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Jej specjalnością jest kompleksowy serwis sprzętu gaśniczego. Przedsiębiorstwo proponuje usługi okresowych przeglądów technicznych gaśnic i sprzętu ppoż., jego legalizację i remonty, próby ciśnieniowe węży oraz zbiorników gaśniczych jak również złomowanie. Krispol zajmuje się również dystrybucją gaśnic, znaków ewakuacyjnych, hydrantów jak też drugich sprzętów przeciwpożarowych. Propozycja przedsiębiorstwa zawiera dodatkowo organizację szkoleń ppoż. dla firm. Więcej informacji o ofercie przedsiębiorstwa dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Przeglądy Gaśnic Bydgoszcz   Legalizacja Gaśnic Bydgoszcz   Badania hydrantów Bydgoszcz   Legalizacja hydrantów Bydgoszcz   Pomiary Hydrantów Bydgoszcz   Sprzedaż Gaśnic Bydgoszcz   Znaki BHP Bydgoszcz   Znaki PPOŻ Bydgoszcz   Instalacje PPOŻ Bydgoszcz   Gaśnice przeglądy
Data Sep 19, 2016
Imię kontaktowe 504-618-186
Email wyślij email do 504-618-186
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. CZARGRAF POPŁAWSKI WALDEMAR torba papierowa z nadrukiem
  Na rynku usług reklamowych funkcjonujemy od 2008 roku. Firma Czargraf pomaga odbiorcom indywidualnym oraz biznesowym rozbudować grono zadowolonych klientów poprzez efektywną reklamę. Mogą nam Państwo zlecić zaprojektowanie i sfinalizowanie spersonalizowanych toreb papierowych i artykułów promocyjnych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy są pomysłowi i poradzą sobie z realizacją każdego zlecenia. Realizujemy pomysły naszych kontrahentów na materiały reklamowe i wspieramy ich naszą przestronną wiedzą. Możemy przygotować artykuły promocyjne, które na pewno przypadną Państwu do gustu i spełnią wszystkie oczekiwania. Informacje na stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Biuro rachunkowe Henisz. Biuro rachunkowe Świętochłowice, Chorzów, Ruda Śląska
  Biuro Rachunkowe Sabriny Henisz.

Świadczymy profesjonalną i pełną obsługę rachunkowo- księgową. Nasze biuro rachunkowe powstało w 2010 jednakże posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w biurach rachunkowych, jak i w działach księgowo- finansowych firm o różnym profilu działalności. Obsługujemy zarówno małe firmy jednoosobowe, jak i spółki kapitałowe. Jesteśmy elastyczny i potrafimy dostosować się do potrzeb klienta.

Dlatego oferujemy pełne usługi biura rachunkowego:
na życzenie klienta odbieramy dokumentację niezbędną do prowadzenia rozliczeń,
świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ewidencji dla celów podatkowych,
zapewniamy reprezentację w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędzie Statystycznym, itp.

Prowadzimy profesjonalną obsługę kadrowo-płacową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Serwis iphone Warszawa
  Naprawaiphone24.pl, to strona internetowa działającej już od ponad 10 lat firmy iClinica. Przywracamy pełnię możliwości komputerom przenośnym, tabletom i telefonom ze znakiem graficznym jabłuszka, a wszystko w ramach obsługi pogwarancyjnej. W naszym serwisie iPady, iPhony i MacBooki zostaną naprawione szybko, profesjonalnie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zaufaj profesjonalistom i pozwól sobie pomóc. Nie czekaj!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. kwiatowapokusa.pl
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Galerii Pokusa, która znajduje się w Gliwicach. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi florystyczne, a działalność w branży prowadzimy już od 1998 roku. Można nam zlecić wykonanie kompozycji ślubnej (bukiet ślubny, dekoracja sali weselnej, samochodu lub kościoła), bukietu na specjalną okazję lub wieńca. Prowadzimy także sprzedaż antyków, mebli, obrusów, upominków i akcesoriów ozdobnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i korzystne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy szczegóły oferty i dane kontaktowe firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. IRENA ANTKOWIAK poznań notariusze
  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Notarialną Irena Antkowiak z siedzibą w Poznaniu. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane czyli pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Czynności notarialne są realizowane w kancelarii notarialnej, jeśli jednak przemawia za tym charakter czynności czy też szczególne okoliczności czynności notarialne są realizowane poza kancelarią notarialną. Wiadomość dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0