Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
KRISPOL Hydranty Przeglądy Bydgoszcz
ID linku 29717
Tytuł KRISPOL Hydranty Przeglądy Bydgoszcz
Url http://www.krispolppoz.pl
Opis Bydgoska firma Krispol jest ekspertem w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Jej specjalnością jest kompleksowy serwis sprzętu gaśniczego. Przedsiębiorstwo proponuje usługi okresowych przeglądów technicznych gaśnic i sprzętu ppoż., jego legalizację i remonty, próby ciśnieniowe węży oraz zbiorników gaśniczych jak również złomowanie. Krispol zajmuje się również dystrybucją gaśnic, znaków ewakuacyjnych, hydrantów jak też drugich sprzętów przeciwpożarowych. Propozycja przedsiębiorstwa zawiera dodatkowo organizację szkoleń ppoż. dla firm. Więcej informacji o ofercie przedsiębiorstwa dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Przeglądy Gaśnic Bydgoszcz   Legalizacja Gaśnic Bydgoszcz   Badania hydrantów Bydgoszcz   Legalizacja hydrantów Bydgoszcz   Pomiary Hydrantów Bydgoszcz   Sprzedaż Gaśnic Bydgoszcz   Znaki BHP Bydgoszcz   Znaki PPOŻ Bydgoszcz   Instalacje PPOŻ Bydgoszcz   Gaśnice przeglądy
Data Sep 19, 2016
Imię kontaktowe 504-618-186
Email wyślij email do 504-618-186
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. THERAPIA NOVA dermatologia warszawa
  Klinika kosmetyczna Therapia Nova ma swoją siedzibę w Warszawie. Zachęcamy do przyjścia do nas, aby odpocząć po stresującym dniu i skorzystać z zabiegów wygładzających zmarszczki, nawilżających skórę i nadających jej elastyczność. Nasze profesjonalnie przeszkolone kosmetyczki wykonują manicure oraz pedicure pielęgnacyjny, mikrodermabrazję oraz makijaż permanentny. Zapewniamy, iż każdy, kto skorzysta z naszych zabiegów, będzie do nas wracał. Wszystkich, którzy mają pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo wizyty osobistej. Dane kontaktowe są dostępne na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Obsługa prawna IT - tech-legal.pl
  Tech Legal został założony przez entuzjastę prawa i branży IT - Przemysława Caputę. Prawnik IT posiada placówki w Warszawie i Bielsko-Białej, ale zaprasza do kontaktu osoby z całej Polski i zza granicy. Prawnik wyspecjalizowany w nowoczesnych przepisach związanych z branżą IT może pomóc zarówno sklepowi e-commerce, jak i małej firmie w wdrożeniu RODO.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Scanwir - projektowanie
  Diagnostyka maszyn przemysłowych, remonty bieżące i kompleksowe, unowocześnienie maszyn przemysłowych, montaż linii produkcyjnych, a także laserowe pomiary prostoliniowości oraz wyważanie i osiowanie to tylko niektóre usługi z zakresu automatyki przemysłowej proponowane przez przedsiębiorstwo Scanwir z siedzibą w Szczecinie. Scanwir posiada zespół wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników, którym można powierzyć każdy problem. Firma świadczy swoje usługi na terenie całego kraju i może się pochwalić szerokim gronem stałych kontrahentów. Wszystkich zainteresowanych poznaniem dokładniejszych wiadomości na temat przedstawianej oferty zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. BIURO NOTARIALNE Ustanowienie hipoteki wrocław
  Kancelaria Notarialna Notariusza Iwony Gomułkiewicz - Krzywulicz znajduje się we Wrocławiu. Kierowana jest przez notariusza doświadczonego, skrupulatnego, posiadającego ogromną wiedzę na temat różnorodnych gałęzi prawa. Należy podkreślić, że notariusz to funkcjonariusz publiczny, dla którego powierzono szczególne obowiązki. Notariusz sporządza dokumenty w formie szczególnej - aktu notarialnego. Tę formę muszą mieć choćby umowy dotyczące zbycia nieruchomości: sprzedaż, darowizna, zamiana, oddanie za dożywocie. Forma ta została również zastrzeżona dla aktów poświadczenia dziedziczenia a także wielu innych czynności. Powyższy zakres czynności dokonywany jest właśnie przez Notariusza Iwonę Gomułkiewicz - Krzywulicz. Szczegóły na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Płyty silikonowe - normapol.pl
  Strona internetowa normapol.pl, to portal dynamicznie rozwijającej się firmy z branży tworzyw sztucznych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Oferujemy płyty i wykładziny gumowe, silikonowe, wałki, płyty i tuleje poliamidowe PA6, wałki, płyty i tuleje teflonowe oraz plandeki na wymiar. Służymy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0