Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
WOOD-PAMAR rozwierak do pil taśmowych
ID linku 29721
Tytuł WOOD-PAMAR rozwierak do pil taśmowych
Url http://www.wood-pamar.eu/
Opis Firma Wood-Pamar ze Świebodzic od 2005 roku zajmuje się produkcją specjalistycznych maszyn do obróbki drewna. Pośród nich mieszczą się takie urządzenia, jak piło-łuparki, pilarki tarczowe lub taśmowe, systemy cięcia poprzecznego, podajniki czy też rozwieracze i ostrzałki. Oferta firmy obejmuje też elementy wyposażenia dodatkowego. Przedsiębiorstwo prowadzi ponadto dystrybucję produkowanych maszyn oraz ich serwis. Dzięki bardzo dobrze wyposażonemu zapleczu technicznemu i wykwalifikowanej załodze, Wood-Pamar może zapewnić najwyższą jakość produktów oraz usług. Na stronie internetowej dostępnych jest więcej szczegółów o działalności przedsiębiorstwa.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe pilarka tarczowa   pilarka taśmowa   piły taśmowe do drewna   piło łuparka   łuparka   maszyna do obróbki drewna   ostrzałka do pil taśmowych   traki ramowe   producent maszyn do obróbki drewna   podajniki do drewna   rozwierak do pil taśmowych   pakowarka do drewna kominkoweg
Data Oct 3, 2016
Imię kontaktowe WOOD-PAMAR profesjonalne maszyny do obróbki drewna
Email wyślij email do WOOD-PAMAR profesjonalne maszyny do obróbki drewna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Usługi porządkowe Wrocław
  Sprzątanie mieszkań, biur, sklepów:
Wycieranie kurzu z wszelkich mebli, szafek, biurek, parapetów itp.
Czyszczenie witryn, gablotek, luster,
Odkurzanie dywanów, chodników, wykładzin,
Mycie podłóg (parkiety, panele, kafle itp.),
Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych,
Mycie okien.
Opieka nad grobami:
Czyszczenie nagrobka,
Sprzątanie otoczenia(wyrywanie chwastów, usuwanie zwiędłych kwiatów, liści, usuwanie starych zniczy),
Zapalenie znicza.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Pranie wykładzin Łódź
  Lux Service to profesjonalne czyszczenie dywanów oraz wykładzin w domu klienta. Firma realizuje również zlecenia różnych instytucji. Działa na terenie Łodzi oraz jej bliskich okolic. Gwarantuje usługi na najwyższym poziomie oraz rzetelną informację na temat użytych detergentów, co ważne, w przypadku osób uczulonych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. CHARON ekshumacja zwłok
  Znajdujący się w Elblągu zakład pogrzebowy Charon od ponad 20 lat pomaga swoim Klientom w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej bliskiej osoby. Zespół jego ekspertów zajmie się przewozem zmarłego z miejsca zgonu do zakładu, jego przygotowaniem do ceremonii i asystą w czasie ostatniej drogi. Zajmą się również dopełnianiem wszystkich formalności urzędowych. Zakład posiada szeroki wybór trumien i urn, odzieży oraz akcesoriów funeralnych. Na Państwa prośbę, ceremonia może zostać uświetniona o oprawę muzyczną, a pracownicy firmy zlecą druk nekrologów w prasie. Więcej informacji o ofercie zakładu odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Internetowy kantor Trejdoo.com
  Czy dokonywanie transakcji poprzez kantor internetowy jest bezpieczne? Jeśli zdecydujesz się na platformę wymiany walut Trejdoo.com nie tylko będziesz miał poczucie bezpieczeństwa Twoich danych osobowych jak i kapitału, ale zaoszczędzisz na spreadzie, którego po prostu nie będziesz płacił tak jak np. podczas wymiany w banku. Kantor stosuje najwyższej jakości zabezpieczenia. Oferując możliwość wymiany ponad 14 walut wysuwa się na pozycję lidera rynku walutowego w Internecie. Dokonując transakcji sam decydujesz o kursie waluty po którym ma być zrealizowana transakcja. Warto dodać, że platforma współpracuje z 21 bankami, co przekłada się na korzystne warunki przelewów do tychże banków.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. monstal.com.pl
  mająca siedzibę w Rybarzowicach (woj. śląskie) firma MONSTAL-WRONA serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Specjalizujemy się w produkcji i montażu różnego zastosowania profili aluminiowych. W stałym asortymencie znaleźć można systemy okienno drzwiowe, systemy przesuwne, konstrukcje harmonijkowe, ogrody zimowe, ściany fasadowe a także moskitiery. Oprócz montażu zapewniamy także profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny usług. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami, zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0