Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kruszenie gruzu
ID linku 29759
Tytuł Kruszenie gruzu
Url http://ruszynski.pl
Opis Firma TOMBUD specjalizuje się w kruszeniu gruzu i betonu, w tym gruzu ceglanego, betonowego żelbetowego, ponadto firma wykonuje szereg innych usług takich jak usługi budowlane, prace remontowe, wykonywanie rozbiórek i wyburzeń, wykonywanie nawierzchni betonowych i posadzek przemysłowych, usługi związane z sieciami wodno-kanalizacyjnymi, instalacjami elektrycznymi i wiele innych.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe kruszarki do gruzu   kruszenie gruzu   kruszenie   kruszenie betonu
Data Oct 3, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. USŁUGI BRUKARSKIE Poznań | BRUKARSTWO Poznań
  Usługi brukarskie na wysokim poziomie, nasze prace wykonujemy na terenie Poznania i okolic Ponadto prowadzimy sprzedaż kostki granitowej i brukowej, a także innych materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także trawniki na rolce i podłoża ogrodnicze.

Usługi brukarskie na wysokim poziomie, nasze prace wykonujemy na terenie Poznania i okolic Ponadto prowadzimy sprzedaż kostki granitowej i brukowej, a także innych materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także trawniki na rolce i podłoża ogrodnicze.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. osuszacze adsorpcyjne
  Aby pomóc w usunięciu problemów powodowanych przez przenoszenie niecałkowicie usuniętej wilgoci, oferujemy rozbudowaną rodzinę nowych osuszaczy ziębniczych firmy Sumake, w której każdy użytkownik znajdzie rozwiązanie optymalne dla używanego przez siebie systemu.
Osuszacze sprężonego powietrza firmy Sumake charakteryzują się wysoką wydajnością porównywalną z najlepszymi markami osuszaczy pneumatycznych jak np. Atlas Copco czy OMI, a przy tym są zdecydowanie bardziej atrakcyjne cenowo. Osuszacze sprężonego powietrza Sumake to naprawdę opłacalny wybór w klasie Eco (najwyższy stosunek jakości do ceny). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osuszaczy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. METALEX Hale stalowe
  Firma Geo-Margo z Rzeszowa specjalizuje się w wycenach nieruchomości, usługach geodezyjnych oraz obrocie nieruchomościami. Od początku swojej działalności, rozpoczętej w 2007 roku świadczy profesjonalne usługi wyceny nieruchomości lokalowych, gruntowych niezabudowanych i zabudowanych, czy rolnych. Ponadto w ofercie znajduje się wycena przedsiębiorstw. Zespół agentów nieruchomości zatrudnionych w firmie wyszukają dla Państwa nieruchomość spełniającą wszystkie Państwa oczekiwania oraz pomogą we wszelkich formalnościach. Każdy z zatrudnionych w firmie specjalistów, posiada uprawnienia przyznane przez Ministerstwo Gospodarki lub właściwy Urząd. Po szczegółowe informacje serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Hydroblask
  Celem firmy HYDROBLASK jest utrzymanie czystości Państwa obiektów, a co za tym idzie dbałość o Państwa wizerunek.

W naszej pracy wykorzystujemy niemieckie rozwiązania wysokociśnieniowe firmy Putzmeister oraz szwedzkie technologie firmy Trion Tensid AB.

Oferujemy:
usuwanie graffiti,
zabezpieczanie przed graffiti,
mycie elewacji,
czyszczenie elewacji,
usuwanie śniegu,
odśnieżanie dachów,
mycie fasad,
renowacja pomników,
mycie elewacji i konserwacja,
czyszczenie i zabezpieczenie kostki brukowej,
czyszczenie wiat przystankowych,
mycie barierek, słupków,
renowacja powierzchni kamiennych,
czyszczenie pokryć dachowych,
dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja,
zabezpieczenie anty graffiti system,
udrażnianie rur o przeróżnym przekroju poprzecznym i długości,
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Kowalstwo Artystyczne Metaloplastyka w Mrągowie i Szczytnie
  W branży kowalstwa artystycznego doświadczenie zdobywam już ponad dziesięć lat i wciąż rozwijam swoje umiejętności w zakresie kucia stali.Klienci,z którymi współpracuję to ludzie posiadający domy wypoczynkowe w okolicy Mikołajek.Kucie stali jest bardzo złożonym procesem polegającym na formowaniu stali rozgrzanej do ponad tysiąca stopni.Zamówienia realizowane w mojej pracowni są tworzone na indywidualne zlecenie,często będące odzwierciedleniem pasji hobbystycznych.W pracy nie używam odkuwek matrycowych,co jest dzisiaj rzadkością.Już dawno temu postawiłem sobie cel jakim było tworzenie produktów oryginalnych i niepowtarzalnych,takich których nie produkuje nikt inny.Od tamtej pory moje ambicje zawodowe wciąż są rozwijane poprzez doskonalenie techniki oraz tworzenie coraz to nowych wzorów.Wykonując zlecenia dla ludzi z pasją odczuwam olbrzymią satysfakcję,dając im to o czym marzą i co kochają.Upodobania do metaloplastyki towarzyszą mi od dziecka,widząc jak dziadek pracuje przy palenisku stymulowałem wyobraźnię i ogarniającą mnie chęć tworzenia piękna zaklętego w metalu.Tradycje kowalstwa artystycznego i praktycznego w mojej rodzinie sięgają bardzo odległych czasów.Prawdopodobnie odziedziczyłem coś po przodkach i poszedłem własną drogą,odbiegając od tradycyjnych wzorów jakie wytwarzają inni kowale.Proszę obejrzeć prace znajdujące się w galerii na stronie internetowej,a będą mieli państwo świadomość tego o czym napisałem.Jeżeli macie państwo ambicję aranżowania swoich posesji zgodnie z waszymi pasjami to zapraszam do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0