Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
ŁOMIANKI Blacha Warszawa
ID linku 29891
Tytuł ŁOMIANKI Blacha Warszawa
Url http://www.gdlomianki.pl
Opis Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Grupy Dekarskiej Dąbrowski, przedsiębiorstwa należącego do sieci hurtowni pokryć dachowych i mającego swoją siedzibę w Łomiankach. Zakres naszej działalności obejmuje nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych, lecz także montaż pokryć dachowych płaskich i skośnych. Świadczymy ponadto usługi z zakresu odbudowy i modernizacji dachów oraz kompleksowej utylizacji eternitu. Naszym klientom zapewniamy fachową pomoc w doborze materiałów oraz technologii. Zajmujemy się transportem zamówionych materiałów. Dokładne informacje są dostępne na stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Dachy Warszawa   Dachy Łomianki   Żagiel Warszawa   Żagiel Łomianki   Więźba Warszawa   Więźba Łomianki   Pokrycia dachowe Warszawa   Pokrycia dachowe Łomianki   Okno Warszawa   Okno Łomianki   Blacha Warszawa
Data Oct 25, 2016
Imię kontaktowe 22 732 12 71
Email wyślij email do 22 732 12 71
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. ARTICO Nowoczesne bukiety ślubne Kraków
  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia unikatowego miejsca w Krakowie, jakim jest studio florystyczne Artico. Pracują w nim kreatywni i pełni pasji floryści, jacy tworzą niezwykłe aranżacje z kwiatów na każdą okazję. U nas odnajdziesz oryginalne bukiety oraz dekoracje ślubne, kompozycje na Boże Narodzenie i Wielkanoc oraz biżuterię florystyczną z żywych kwiatów. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi, dlatego prowadzimy warsztaty dla osób, jakie chcą zostać florystami. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i obejrzeć nasze galerie, warto zajrzeć na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Domy energooszczędne
  Domy energooszczędne to jedna z podstawowych kategorii w ofercie domymax.pl. Została ona stworzona z myślą o klientach, dla których ważny jest nie tylko stosunek ceny do jakości budowanego domu, ale także późniejsze koszty utrzymania nieruchomości. Projekty w kategorii domy energooszczędne są bardzo różnorodne, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnego profilu rodziny, która w nich zamieszka. Jest to istotne, ponieważ takie dopasowanie jest konieczne dla uzyskania niskich kosztów w praktyce.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. PROMIAST SOSNOWIEC Projekty instalacji gazowych
  PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego posiada bardzo ogromną propozycją usługową skierowaną do adresatów firmowych, a w szczególności do zarządców budynków i administracji. Za pomocą nam może pozostać wykonana adaptacja lokali mieszkalnych, a też obiektów użytkowych pod konkretne potrzeby osób niepełnosprawnych. Zapewniamy również zaawansowane i całościowe projekty budowlano-instalacyjnych inwestycji, a też aktualizację powstałych już obiektów budowlanych. Zdołamy zagwarantować projektowanie i dozory rekonstrukcji, nadbudowy, remontów i modernizacji budynków mieszkalnych. Zupełny opis usług pod adresem WWW naszego biura.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. El_inst naprawy instalacji elektrycznych
  Firma El_inst z Czerwonki - Leszczyn gwarantuje wszystkim klientom całkowite przeglądy, naprawy i montaż instalacji elektrycznych wraz z przyłączami. Proponuje również usuwanie awarii, przenoszenie liczników elektrycznych, montaż instalacji oświetleniowych, pomiary elektryczne, diagnostykę stanu instalacji, wymianę tablic elektrycznych, instalację gniazdek, naprawę urządzeń elektrycznych i podłączanie płyt elektrycznych. Posiada zespół wyspecjalizowanych fachowców, jacy według potrzeb i możliwości odbiorców wykonają wszelkie usługi sprawnie, pewnie, dbale oraz w odpowiednim czasie. Dzięki sprawdzonym kontaktom z podwykonawcami z branży oraz producentami materiałów i narzędzi elektroinstalacyjnych firma cieszy się niezwykłym uznaniem oraz zaufaniem swoich klientów. Oferuje korzystne ceny i bezpłatną konsultację i wycenę. Realizuje swe usługi w każdego rodzaju budynkach, zarówno dla klientów indywidualnych, firm jak i instytucji. Zasadniczy cel firmy to satysfakcja klientów, tak więc doświadczona kadra chętnie doradzi i odpowie na każde zapytanie. Szczegóły oferty na stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Agencja Budownictwa | Polański
  Oferujemy Państwu szeroką gamę pokryć dachowych. W naszej ofercie znajduje się min.:
- blachodachówka
-blachodachówka z posypką ceramiczną
-blacha trapezowa
-dachówka cementowa
-dachówka ceramiczna
-gont bitumiczny
Ponadto oferujemy także:
-parapety wewnętrzne
-parapety zewnętrzne
-okna PCV i drewniane / dachowe
-systemy przeciwoblodzeniowe
-zabudowy balkonów
-hydroizolacje
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0