Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
DZIS Fizjoterapia Gostyń
ID linku 30084
Tytuł DZIS Fizjoterapia Gostyń
Url http://dzis.eu
Opis Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę ośrodka Dom Zdrowia i Spokoju w Piaskach. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną oraz lekarską, kompleksową rehabilitację oraz komfortowe warunki pobytu dla mieszkańców naszego Domu Seniora i pacjentów Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego. Gwarantujemy najwyższe standardy w opiece nad osobami w podeszłym wieku, niepełnosprawnymi i schorowanymi, które pragną spędzić jesień życia w domowej atmosferze pod opieką profesjonalnej kadry medycznej orazopiekuńczej, Aby się z nami skontaktować albo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Fizjoterapia   Fizjoterapia Gostyń   Fizjoterapia Piaski   Turnusy rehabilitacyjne   Turnusy rehabilitacyjne Gostyń   Turnusy rehabilitacyjne Piaski   Turnusy rehabilitacyjne Wielkopolska   Dom Opieki   Dom Opieki Leszno   Fala uderzeniowa
Data Nov 22, 2016
Imię kontaktowe DZIS
Email wyślij email do DZIS
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Firma sprzątająca - idealnesprzatanie.pl
  Profesjonalne sprzątanie? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Czego możesz się po nas spodziewać? Przede wszystkim jesteśmy gwarancją najwyższej jakości. Nasza długi okres stażu na rynku jest świadectwem dużego doświadczenia, które przekłada się na pożądany efekt końcowy naszych usług. W razie wątpliwości prosimy o śmiały kontakt.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Reklama SMS Premium Rate – fabryka sms.pl
  Nasza firma DirectInfo Sp. z o.o. oferuje międzyoperatorski węzeł umożliwiający wysyłanie wiadomości reklamy SMS i MMS. Narzędzia, które stworzyliśmy mogą znaleźć zastosowanie na łamach Państwa serwisów internetowych, a także oprogramowania i aplikacji. Serwer sms jest w stanie obsłużyć naprawdę pokaźną liczbę wysyłanych wiadomości, które mogą trafić do Państwa klientów. Koszt pojedynczej wiadomości został przez nas ustalony na najniższym poziomie na rynku, dzięki czemu nasza oferta wydaje się być szczególnie atrakcyjną.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. ZAKŁAD PRZEROBU ZŁOMU Podstawianie kontenerów
  Domeną naszej firmy są prace w zakresie kompleksowego przerobu złomu stalowego oraz metali kolorowych. Działalność naszą prowadzimy na terenie Torunia, natomiast zamówienie oferujemy na terenie całego województwa. Naszą firmę cechuje wysoka jakość realizowanych usług, nowoczesna infrastruktura oraz doświadczony personel co pozwala na realizację każdego zamówienia. Propozycja nasza obejmuje też usługi powiązane z demontażem konstrukcji stalowych i logistyczne wsparcie przy odbiorze złomu od interesanta. Mamy niezbędne koncesje w zakresie obrotu odpadami poprodukcyjnymi jak i poamortyzacyjnymi i zezwoleniami na gromadzenie surowców niebezpiecznych dla środowiska. Zapraszamy do współpracy, wszelkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Haft komputerowy
  Rotaks to doświadczona firma z branży odzieżowej, oferująca haft komputerowy na odzieży firmowej, roboczej albo reklamowej. W asortymencie każdy rodzaj ubioru, od koszulek po kurtki. Ponadto sitodruk na wszelkiego rodzaju drobiazgach, metkach i artykułach do reklamy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Badanie paliw
  Firma Ferrocarbo specjalizuje się w wykonywaniu badań termicznych i fizykochemicznych różnego rodzaju surowców i materiałów ceramicznych oraz mineralnych. Oferta adresowana jest do wielu branż przemysłowych, miedzy innymi ciepłownictwa, przemysłu energetycznego oraz producentów paliw naturalnych i alternatywnych. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0