Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Platinum Events – motoryzacyjne imprezy integracyjne
ID linku 3017
Tytuł Platinum Events – motoryzacyjne imprezy integracyjne
Url http://www.platinum-events.pl
Opis Platinum Events organizuje ekstremalne imprezy integracyjne dla firm i osób prywatnych. Wyróżnikiem oferty jest specjalizacja w sportach samochodowych. Imprezy rajdowe, wyścigowe oraz terenowe są organizowane z udziałem doświadczonych i utytułowanych kierowców rajdowych, co gwarantuje ekstremalne wrażenia i niesamowitą zabawę. Firma organizuje również wszelkie innego rodzaju eventy marketingowe, dzięki którym każda promująca się firma z pewnością zostanie zauważona i zapamiętana przez widzów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe imprezy integracyjne   organizacja imprez   imprezy firmowe   eventy   pachołki drogowe
Data Aug 11, 2009
Imię kontaktowe Tidal
Email wyślij email do Tidal
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.mega-pol.pl
  Zakład wykonawstwa sieci elektrycznych Mega-Pol S.A. z Bydgoszczy specjalizuje się w renowacjach i modernizacjach instalacji i sieci elektrycznych. Przeprowadzamy budowy obiektów energetycznych w systemie „pod klucz” wraz z projektem technicznym, oferujemy pomoc i doradztwo w obszarze instalacji farm wiatrowych oraz fotowoltaicznych, a nawet przeprowadzamy remonty linii napowietrznych oraz kablowych wysokiego oraz niskiego napięcia. Dbamy o to, by wszelkie nasze realizacje wyróżniały się najwyższą formą i bezpieczeństwem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej wiadomości na nasz temat.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. www.palab.pl
  Mające siedzibę w Poznaniu laboratorium PALAB gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją specjalistyczną ofertą. Od 2008 roku zajmujemy się wykonywaniem pomiarów i badań dla małych i dużych przedsiębiorców. Stale inwestujemy w rozwój firmy i unowocześniamy nasze zaplecze technologiczne. Proponujemy Państwu wykonywanie badań nieniszczących, mechanicznych i metalograficznych, pomiarów meteorologicznych i sprawdzanie przyrządów pomiarowych jak również badania chemiczne środowiska pracy. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i działalności firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. SPAWSYSTEM Egzamin dla spawacza Kostrzyn
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy SPAWSYSTEM, spółką cywilną, której siedziba znajduje się w Kostrzynie nad Odrą. Jesteśmy niezwykle doświadczoną firmą pracującą w branży spawalniczej. Specjalizujemy się w spawaniu stali ulepszonych cieplnie a także prowadzimy nadzór nad produkcją wszelakich konstrukcji spawalnych. Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń, przedłużaniem uprawnień, sporządzaniem dokumentacji i wdrażaniem technologii w zakresie spawania. Zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowany personel i nieustannie inwestujemy w najnowsze rozwiązania technologiczne. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Administrowanie sieciami i serwerami
  Firma Ektanet zajmuje się usługami takimi jak: administrowanie sieciami komputerowymi, projektowanie i wykonywanie sieci, komputerowych zarówno w nowych obiektach jak również modernizacja sieci zastanych, administrowanie serwerami Microsoft i Linux, prowadzenie kursów i szkoleń, tworzenie stron www, doradztwo informatyczne.
Ektanet oferuje również komputery marki Dell w najniższych cenach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Pośrednictwo wizowe
  Centrum wiz to oferuje Państwu fachowe porady w kwestii uzyskania wizy do dowolnie wybranego kraju. Paszport i przygotowane dokumenty klienci dostarczają do nas kurierem lub w inny dogodny sposób. Pomagamy w wypełnieniu wniosku wizowego i skompletowaniu wymaganych dokumentów, oferujemy także rezerwacje biletów lotniczych, miejsc w hotelu i wiele innych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0