|
Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Lekarze |
1. |
SAWDENT-POGOŃ stomatolog dziecięcy sosnowiec
|
|
W Sosnowcu mieści się gabinet stomatologiczny Sawdent-Pogoń. Realizuje swoje usługi nie jedynie w ramach umowy z NFZ, ale również prywatnie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym zębów z próchnicą, a w razie dużych ubytków przeprowadza leczenie endodontyczne. Dentyści rekonstruują zęby złamane, a w przypadku pojedynczych ubytków w szczęce tworzą korony i mosty porcelanowe. Protetycy dentystyczni zajmują się jak najlepszym dostosowywaniem protez szkieletowych i całkowitych. W gabinecie przyjmowani są pacjenci dorośli, ale istnieje także możliwość leczenia zębów u maluchów. Zabiegi realizowane są w znieczuleniu miejscowym czy w narkozie. Więcej na stronie.
|
2. |
KAWIORSKI WOJCIECH diagnostyka chorób przewodu pokarmowego kraków
|
|
Specjalista II stopnia chirurgii ogólnej i gastroenterologicznej kieruje w Krakowie prywatnym gabinetem proktologicznym oraz chirurgicznym. Doktor nauk medycznych zatrudniony jest jednocześnie w Klinice Chirurgii Ogólnej, Nowotworowej oraz Gastroenterologicznej Katedry Chirurgii Ogólnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Placówka zaleca leczenie chirurgiczne bądź farmakologiczne indywidualnych przypadłości. Szczegółowe informacje obejmujące całą ofertę porad, badań diagnostycznych czy zabiegów i innych sposobów leczenia schorzeń układu pokarmowego dostępne są na stronie internetowej krakowskiego gabinetu proktologicznego.
|
3. |
ZBIGNIEW ŁUCZAK Anestezjologia
|
|
Anestezjologia to dyscyplina medycyny zajmująca się przygotowaniem pacjenta do znieczulenia, znieczuleniem i opieką nad chorym po zakończeniu znieczulenia (zwykle do okresu, w którym pacjent zdoła się samodzielnie, zażywać posiłki czy płyny). W Polsce lekarze o specjalizacyj ?anestezjologia i intensywna terapia? zajmują się także intensywną terapią, resuscytacją czy leczeniem bólu przeróżnego pochodzenia. Takim specjalistą jest lek. med. Zbigniew Łuczak z Łodzi. Już od przeszło 10 lat pomaga pacjentom. Nieustannie dokształca się, dzięki czemu używane przez niego metody są na najwyższym, europejskim poziomie. Posiada wyposażony gabinet we współczesną aparaturę zgodną z wymogami medycznymi. proponuje również opiekę mobilną, czyli uśmierzaniem bólu w domu pacjenta. Wszystkie wiadomości umieszczone są na stronie internetowej.
|
4. |
Dentysta warszawa
|
|
Nasz gabinet stomatologiczny już od 15 lat oferuje wysoki poziom leczenie dentystycznego na terenie Warszawy. Posiadamy zespół doświadczonych stomatologów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na stosowanie wysokiej jakości sposobów leczenia opartych na normach współczesnej stomatologii. Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
|
5. |
Tanie
|
|
Implanty stomatologiczne - Mirosław Kulewicz - chirurg szczękowy Warszawa, mazowieckie. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w wiodących ośrodkach uniwersyteckich w kraju i za granica. Stomatologia, implanty zębowe, chirurgia stomatologiczna i chirurgia szczękowa - najwyższy poziom usług i najlepsza cena. Bezpieczne i trwałe implanty zębów - skorzystaj z oferty na implant i korony zębowe.
|
|
|