Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
PALKO-PLAST torby z sitodrukiem Warszawa
ID linku 30309
Tytuł PALKO-PLAST torby z sitodrukiem Warszawa
Url http://www.palko-plast.eu
Opis Mieszcząca się w Warszawie firma Palko-Plast jest producentem wysokiej klasy foliowych toreb reklamowych. Mogą tu Państwo zamówić modele typu market (z wyciętym uchem) lub koszulka (z wycięciem szelkowym). Producent proponuje szeroką gamę kolorystyczną toreb. Oferuje oprócz tego możliwość wyboru ich grubości czy wielkości. Za dodatkową opłatą, na torbie może zostać umieszczony nadruk albo logo Klienta. Wyroby producenta wykonane są z wysokiej klasy folii LDPE, dzięki czemu są wytrzymałe oraz estetyczne. Na stronie internetowej zamieszczone są szczegóły oferty producenta, jak również cennik usług.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe druk na reklamówkach Warszawa   folia z nadrukami Warszawa   folia z nadrukiem Warszawa   folie z nadrukami Warszawa   folie z nadrukiem Warszawa   logo na torbie Warszawa   nadruki na reklamówkach Warszawa   opakowania foliowe Warszawa   reklamówki Warszawa   reklamówki f
Data Dec 9, 2016
Imię kontaktowe PALKO-PLAST
Email wyślij email do PALKO-PLAST
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. IZOL-PLAST Elektryczna lokomotywa akumulatorowa
  Siedziba Przedsiębiorstwa Handlowo-Produkcyjno-Usługowego "Izol-Plast" znajduje się w Rogowie w województwie śląskim. Firma specjalizuje się w produkcji materiałów elektroizolacyjnych, elektroenergetycznych ekranowych, średniego i niskiego napięcia jak i przeznaczonych do pracy w podziemiach kopalń. Mamy przeszło 20-letnie doświadczenie w branży. W naszej ofercie znajdą Państwo ognioszczelne stacje transformatorowe, materiały do łączenia kabli, urządzenia elektryczne czy elektrotechniczne, specjalistyczny osprzęt, przeciwwybuchowe baterie akumulatorowe jak i inne wyroby. Szczegóły oferty znajdują się na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. usługi księgowe Kraków
  MBM Office, to biuro rachunkowe zarządzane przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie z zakresu księgowości, poparte wykształceniem, oraz certyfikatami Ministra Finansów, uprawniającymi do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac, pomagamy w założeniu firmy, dbamy o prawidłowość rozliczeń podatkowych i ZUS-owskich. Obsługę księgową oferujemy firmom działającym zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Tworzymy rozwiązania pozwalające naszym klientom działać skuteczniej i wydajniej. Wykorzystując nasze doświadczenie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów fiskalnych, zyskujesz pewność w podejmowaniu decyzji biznesowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. GRUPA BARG odwierty geologiczne
  Odpowiednia jakość materiałów budowlanych używanych do budowy dróg czy obiektów jest niezwykle ważna dla bezpieczeństwa całej inwestycji. Laboratoria spółki Barg pomagają ustalić, czy materiały te spełniają wszystkie normy jakości oraz bezpieczeństwa. Jej specjaliści zajmą się badaniami betonu oraz kruszyw jak i diagnostyką konstrukcji budowlanych. Specjalizują się również w naprawach oraz wzmocnieniach konstrukcji budynków. Propozycja laboratorium obejmuje także badania geologiczne oraz geotechniczne dla celów projektowych. Grupa Barg swoje usługi adresuje zarówno do firm produkcyjnych jak również wykonawców. Na stronie internetowej zamieszczone są szczegóły oferty laboratorium.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. INTERRAM grzejniki Faviera
  Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy INTERRAM z siedzibą w Ogrodzieńcu. Specjalizujemy się w produkcji elementów odbudowy górniczej, a nasze doświadczenie w tym zakresie sięga 1999 roku. Wykonujemy kotwy strunowe, kotwy wklejane, śruby hakowe, śruby rzymskie i inne elementy znajdujące zastosowanie w kopalniach. W zakresie naszej działalności mieści się produkcja komponentów mechanicznych dla kilku gałęzi przemysłu. Zajmujemy się m.in. produkcją grzejników z rur stalowych ożebrowanych i prętów gwintowanych o różnych średnicach. Szczegółowe informacje o świadczonych usługach zamieszczamy na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. ACTIVE BRAND profesjonalne czyszczenie fug
  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Active Brand. Nasza siedziba mieści się w Siedlcach a zajmujemy się sprzedażą produktów szwedzkiej marki MERXTEAM. Są to urządzenia i akcesoria wykorzystywane w branży gastronomicznej. Proponujemy Państwu najwyższej jakości produkty wyposażeniowe, niezwykle skuteczne i nowoczesne urządzenia czyszczące jak też trwałe i funkcjonalne gadżety reklamowe. Gwarantujemy serwis urządzeń, szkolenia posprzedażowe oraz fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. Szczegóły pełnej oferty umieszczone są na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0