Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Paleta kurier - www.ebox24.pl
ID linku 30333
Tytuł Paleta kurier - www.ebox24.pl
Url http://www.ebox24.pl
Opis W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące realizowania przesyłek kurierskich na terenie kraju oraz poza granicami kraju. Jednocześnie nasza nowoczesna strona jest w stanie zapewnić naszym klientom możliwość wybrania najkorzystniejszych ofert z poszczególnych firm kurierskich, co pozwala na wybranie firm realizujących szybkie i korzystne cenowo usługi.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe tanie palety   broker kurier   paleta kurier   tani kurier   solidny kurier
Data Dec 21, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. ARTTRANS - Usługi Transportowe
  Wykonujemy usługi na rynku transportowym. Zajmiemy się transportem towarów jednorazowo lub nawiązując dłuższą współpracę. Chętnie przewieziemy rzeczy nietypowe, takie których kurier nie zabierze. Doświadczenie jakie posiadamy w branży relokacyjnej gwarantuje, że towar zostanie odpowiednio zabezpieczony do transportu. Samochody są wyposażone w wózki, materiały zabezpieczające oraz pasy i linki do mocowania ładunku.
Jeśli chcesz się przeprowadzić to też podejmiemy się tego zadania. Przeprowadzki to branża, która towarzyszy nam od samego początku działalności firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. RYMED Przedsiębiorstwo Obrotu Odpadami
  Zielonogórska firma Rymed zajmuje się odbiorem i transportem odpadów na terenie województw lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz zachodniopomorskiego jak również na życzenie odbierze odpady w dowolnym miejscu w kraju.
Rymed z Wiesiołowa to firma, która dba o bezpieczeństwo i jakość swoich usług.
Proponujemy Państwu między innymi usługi z zakresu odbioru odpadów medycznych, odpadów weterynaryjnych, odpadów przemysłowych w tym niebezpiecznych. Firma Rymed dysponuje wykształconą, dobrze wykwalifikowaną kadrą oraz własnym taborem specjalistycznych maszyn. Odbieramy i utylizujemy takie odpady jak odpady pokonsumpcyjne, przeterminowane środki spożywcze,odpady przemysłowe, odpady niebezpieczne, odpady medyczne, odpady weterynaryjne. W ofercie również niszczenie dokumentów. Dostarczymy także odpowiednie worki, pojemniki. Zapraszamy do kontaktu z nami Skontaktuj się z nami już teraz!
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. As-bus. Wynajem busów Bielsko.
  Licencjonowany krajowy przewoźnik osób z siedzibą w Bielsku-Białej. Oferta stałej współpracy skierowana jest do biur podróży, zakładów pracy i hoteli. Obsługujemy również imprezy okolicznościowe takie jak wesela czy przysięgi. Do Waszej dyspozycji pozostawiamy wygodny autobus IVECO o pojemności przewozowej 19 osób (plus możliwość wykorzystania miejsc stojących) oraz autobus Renault master o pojemności przewozowej 16 osób.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Przewozy autokarowe Warszawa
  Firma Omega specjalizuje się w wewnątrzkrajowym jak również międzynarodowym transporcie osób. Przewozy autokarowe Warszawa to propozycja skierowana w szczególności do firm, biur turystycznych, grup zorganizowanych ale także do osób indywidualnych. Firma zapewnia przewozy autokarowe osób na szkolenia, wyjazdy eventowe, imprezy sportowe, wycieczki krajowe i wiele innych. Oferowane autokary Warszawa są autokarami o bardzo dużym standarcie, przystosowanymi do przewozu osób na dalekich trasach. Na witrynie internetowej znajduje się formularz kontaktowy oraz wykaz cenowy usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Intrastat Poznań
  Firma AC Kami posiada niezbędne doświadczenie, które zdobywała w ramach wieloletniej współpracy z wieloma Urzędami Celnymi. Stale współpracujemy między innymi z Urzędem Celnym w Poznaniu. Świadczymy kompleksowe usługi, które mają na celu ułatwienie firmom działalność w ramach Intrastat. Pomożemy przy deklaracjach związanych z wywozem czy przywozem towarów Intrastat, będziemy reprezentować firmę przed Urzędem Celnym. Z naszą pomocą system statystyk Intrastat nie sprawi problemów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0