Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
LEADER Kursy języka angielskiego Kraków
ID linku 30400
Tytuł LEADER Kursy języka angielskiego Kraków
Url http://www.leader.edu.pl
Opis Centrum Szkoleń, Promocji i Usług Lingwistycznych LEADER swoją siedzibę ma w Krakowie. W bogatej ofercie firmy znaleźć można kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania jak i usługi tłumaczeniowe. Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi z kilkunastu języków, tłumaczeniami specjalistycznymi, obsługą językową negocjacji handlowych czy też prowadzeniem bieżącej korespondencji handlowej. Dla firm przygotowujemy tematyczne szkolenia. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe Szkoła językowa Zielonki   Szkoła językowa Kraków   Szkoła językowa Prądnik Biały   Szkoła językowa Bronowice Kraków   Szkoła językowa ul. Łokietka   Kursy języka angielskiego Zielonki   Kursy języka angielskiego Kraków   Kursy języka niemieckiego Zielonki   Kursy języka
Data Dec 21, 2016
Imię kontaktowe 607 262 241
Email wyślij email do 607 262 241
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Szkolenia Katowice Idea Trainer House
  Firma organizująca szkolenia zamknięte dla firm - Idea Trainer House.
Zakres naszych usług to szkolenia tzw. miękkie, dedykowane dla pracowników działów sprzedaży, kadry zarządzającej oraz działów personalnych w firmach. Każdy projekt szkoleniowy to dla nas indywidualne przedsięwzięcie. W szkoleniach szczególną uwagę zwracamy na fakt aby w przynajmniej w osiemdziesięciu procentach było ono warsztatem wykorzystującym praktyczne ćwiczenia. Dzięki temu wyrabiamy w uczestnikach nawyk korzystania z nowych umiejętności w codziennej pracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia Conceptlabs
  Zajmujemy się świadczeniem wysokiej jakości usług w zakresie marketingu. Przygotowujemy szkolenia otwarte, zamknięte, oferujemy konsulting i przeprowadzamy badania marketingowe. Skupiamy się na tematyce social media, e-marketingu, brandingu, strategii marketingowych i public relations. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, posiadamy duże doświadczenie. Zapraszamy już teraz do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej informacji!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. KOSZELA prawko wrocław
  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Szkołę Nauki Jazdy Koszela. Siedziba naszego biura mieści się we Wrocławiu. Zatrudniamy wykładowców i szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą Państwu zdobyć upragnione prawo jazdy. Naszym słuchaczom gwarantujemy bezpłatne materiały szkoleniowe i salę wykładową, własny plac manewrowy oraz jazdę trasami egzaminacyjnymi. Jesteśmy elastyczni, dlatego też terminy spotkań ustalamy wedle indywidualnych możliwości Klienta. Zainteresowani mogą zapisać się do nas telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego, jaki mieści się na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Bureauveritas
  Wśród szkoleń oferowanych przez firmę Bureau Veritas znajdują się szkolenia z zakresu kolejnictwa. Są one skierowane do osób, które odpowiedzialne są za utrzymanie systemów dedykowanych dla kolejnictwa. Szkolenie składa się zarówno z zajęć teoretycznych oraz praktycznych, na których uczestnicy wykonują ćwiczenia. Firma oferuje także kurs na audytora wewnętrznego standardu IRIS oraz z zakresu analizy RAMS i LCC według wymagań IRIS oraz EN 50126.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Exnit szkolenia IBM
  Jesteśmy firmą szkoleniową, która oferuje kursy z zakresu IT. Wiedza jaką oferujemy głównie potrzebna jest w przypadku firm w rodzaju data center. Oferujemy szkolenia HP, IBM, EMC, szkolenia z zakresu kopii bezpieczeństwa, systemów operacyjnych, systemów SAN i wielu innych. Działamy na terenie całej Polski. Dzięki naszym szkoleniom uzyskasz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale też praktyczne umiejętności.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0