Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
SBEHAPEX zkolenia bhp
ID linku 30637
Tytuł SBEHAPEX zkolenia bhp
Url http://vision4u.biz
Opis Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy BEHAPEX ze Szczecina. Proponujemy usługi z zakresu BHP, ergonomii oraz ochrony przeciwpożarowej, które świadczymy w ramach jednorazowej lub stałej współpracy. Prowadzimy wstępne, okresowe i podstawowe szkolenia, ocenę ryzyka zawodowego dla różnych stanowisk, dochodzenia w sprawach wypadków przy pracy wraz z pełną dokumentacją, ocenę stanu BHP w zakładzie, opracowujemy instrukcje zasad bezpiecznej pracy, pośredniczymy czy też reprezentujemy pracodawcę przed organami kontroli. Zapewniamy profesjonalną współpracę i konkurencyjne ceny. Szczegóły dostępne na stronie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Szkolenia bhp szczecin   Szkolenia bhp dla firm szczecin   Szkolenia bhp dla pracowników szczecin   Szkolenia bhp dla pracodawców szczecin   Szkolenia z higieny pracy szczecin   Szkolenia wstępne z bhp szczecin   Szkolenia podstawowe z bhp szczecin   Szkolenia okresowe
Data Jan 19, 2017
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. PASZKOWSKI meble chłodnicze ełk
  Prezentujemy Państwu Zakład Usług Chłodniczych Paszkowski z siedzibą w Ełku. Na rynku działamy od 1992 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisie urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Prowadzimy serwis i naprawę klimatyzacji. Wykonujemy też instalację dla zakładów mięsnych, ubojni, przechowalni owoców i warzyw, mleczarni oraz zakładów drobiarskich. Ze swojej strony zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia, miłą i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Szczegółowe wiadomości zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wideodomofon-Sklep.pl - Laskomex
  W naszej ofercie znajdą Państwo najnowsze wideodomofony, domofony i interkomy. Polecamy produkty wysokiej jakości polskich i zagranicznych firm Laskomex, Abaxo, Commax, Competition, Kenwei, z którymi współpracujemy od lat. Oferujemy produkty w atrakcyjnych cenach. Naszymi klientami są osoby prywatne a także firmy oraz instalatorzy, dla których proponujemy ciekawe rabaty i promocje. Zapraszamy na stronę naszego sklepu online.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Narzędzia do osiągania zysku
  Innovative services to firma doradcza i szkoleniowa zlokalizowana we Wrocławiu działająca w środowisku produkcyjnym i projektowym.

Jej zadaniem jest pomaganie innym firmom znacząco poprawić rentowność i zysk oraz zdobyć przewagę konkurencyjną, bez znaczących inwestycji, używając już dostępnych zasobów.

W usługach wykorzystywane są narzędzie teorii ograniczeń dr Eliyahu Goldratta.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:
- jak realizować projekty na czas i zwiększyć zyski. Poznaj jak działa narzędzie Łańcuch krytyczny, Critical Chain Project Managment
- jak produkować, aby dostarczać na czas i mieć minimalne zapasy. Poznaj narzędzie drum-buffer-rope
- jak skutecznie sprzedawać, budować prezentację i ofertę dla klientów
- jak efektywnie usprawnić procesy i zbudować kulturę ciągłego doskonalenia
Poznaj 5 kroków teorii ograniczeń dr Goldratta
-czy naprawdę to co produkujesz lub jakie projekty realizujesz dają Ci maksymalną rentowność. Sprawdź już teraz jak łatwe staje się zarządzanie przy użyciu rachunkowości przerobowej.

napisz do nas lub zadzwoń 509 580 927. Pokażemy Ci drogę, jak to osiągnąć.

www.innovative-services.pl

W szeregach naszej firmy są również usług, w których chcemy pomagać w skutecznym sprzedawani poprzez profesjonalne prezentacje. Zobacz szczegóły na stronie www.presente.pl

Teoria ograniczeń to filozofia, nauka stworzona przez dr Eliyahu Goldratta. Skupia się na tym, jak w dramatycznie krótkim czasie zwiększyć zyski firmy poprzez wykorzystanie ograniczenia firmy.

TOC Goldratt theory of constrains
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. MEVA POL wózki platformowe
  Meva-Pol to znajdująca się w Świdicy firma, która od 1999 roku specjalizuje się w produkcji pojemników na odpady. By sprostać wzrastającym wymaganiom Klientów, firma regularnie rozszerza swoją propozycję. Aktualnie w jej propozycji znajdą Państwo dodatkowo technikę manipulacyjną, magazynowania bądź wyposażenie warsztatów. Zapewnia także specjalistyczny sprzęt przeznaczony do gospodarki płynami. Asortyment ten mogą Państwo nabyć w niezwykle niskich cenach. Do tego, przy wybranych towarach, firma zapewnia transport jak i montaż. Więcej informacji jak i pełen katalog wyrobów firmy dostępny jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Pomiary elektryczne Wrocław - filipelektryk.pl
  Działająca na terenie Wrocławia firma Filip Elektryk zajmuje się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług elektrycznych. Klienci mogą liczyć na korzystne ceny i szereg usług, w ramach których mogą skorzystać nie tylko z pomiarów elektrycznych, ale też i podłączania urządzeń, czy też nawet i napraw neonów reklamowych. Firma zajmuje się też usuwaniem awarii i usterek, czy też konserwacją sprzętu i instalacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0